reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

No tak bo generalnie tak jest że torbiel czynnościowa się wchłania, u mnie jak byłam z pierwszym bólem u lekarki to był 13 dc (przynajmniej tak myślałam po tej miesiączce która miałam, a która wychodzi na to miesiączka nie była ) i już tu mi coś nie pasowało bo powiedziała że mam cieniutkie endometrium jestem po owulacji już i stąd torbiel. Już wtedy jakoś dziwnie mi to nie pasowało bo ja mam cykle trwające 30-33 dni i owu była najczęściej koło 18 nawet 21 dc. Ale też myślałam że no lekarz to raczej bardziej się zna.
😱
Szok. Sama bym nie pomyślała, żeby robić betę w takiej sytuacji.

Czyli ta ciąża była przy samym jajniku, że oni myśleli, że to torbiel jajnika czy na jajniku było ciałko żółte a ciąża w jajowodzie?
 
reklama
W każdym razie pisze to ku przestrodze bo mnie się na prawdę fartneło że koniec końców trafiłam do dobrego szpitala i mnie tu szybko ogarnęli bo mogło się skończyć tragicznie jeśli liczyć że ta miesiączka, miesiaczko nie była to ciąża miała już z 6 tyg najbidniej
 
@Aileen28 przeczytałam twoją historie i jest ona mega podobna do mojej sprzed 3 cykli. Dostałam tez normalnie wyglądający okres, trwał jak zawsze 4 dni, a po 4 kolejnych dniach dostałam plamień i wtedy mnie tknęło żeby zrobić test ciążowy i wyszedł pozytywny. Wg lekarza prawdopodobnie też miałam cp, tylko ją poroniłam. U mnie beta sama zaczęła spadać.
Az mnie dreszcze przechodzą, bo moja historia mogła się skończyć podobnie do twojej😪
Mega ci współczuję tego bólu i stresu. I tego co będzie teraz, bo co po każdym okresie masz robić testy ciążowe?
Dziwne, że żaden lekarz nie zlecił ci bhcg, ale faktycznie informacja o niadawnej miesiączce mogła ich zmylić....
 
@Aileen28 przeczytałam twoją historie i jest ona mega podobna do mojej sprzed 3 cykli. Dostałam tez normalnie wyglądający okres, trwał jak zawsze 4 dni, a po 4 kolejnych dniach dostałam plamień i wtedy mnie tknęło żeby zrobić test ciążowy i wyszedł pozytywny. Wg lekarza prawdopodobnie też miałam cp, tylko ją poroniłam. U mnie beta sama zaczęła spadać.
Az mnie dreszcze przechodzą, bo moja historia mogła się skończyć podobnie do twojej😪
Mega ci współczuję tego bólu i stresu. I tego co będzie teraz, bo co po każdym okresie masz robić testy ciążowe?
Dziwne, że żaden lekarz nie zlecił ci bhcg, ale faktycznie informacja o niadawnej miesiączce mogła ich zmylić....
Niestety CP to straszne goowno... 😔
 
W każdym razie pisze to ku przestrodze bo mnie się na prawdę fartneło że koniec końców trafiłam do dobrego szpitala i mnie tu szybko ogarnęli bo mogło się skończyć tragicznie jeśli liczyć że ta miesiączka, miesiaczko nie była to ciąża miała już z 6 tyg najbidniej
Współczuje Ci Twojej historii...dobrze , że nie zbagatelizowałaś sprawy....i skończyło się choćby tak...
 
reklama
Do góry