reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

CO POLECACIE NA KATAREK U 9 MISIECZNEGO BOBASA? JA JUZ NIE PAMIETAM CO ROBILAM PRZY STARSZAKACH RANY JULEK SKLEROZA STARCZA NAPEWNO GRUCHA DO NOSKA A CZY JAKIS APLIKATOR? STOSOWALA KTORAS TE PASKI AROMACTIV?
 
reklama
CO POLECACIE NA KATAREK U 9 MISIECZNEGO BOBASA? JA JUZ NIE PAMIETAM CO ROBILAM PRZY STARSZAKACH RANY JULEK SKLEROZA STARCZA NAPEWNO GRUCHA DO NOSKA A CZY JAKIS APLIKATOR? STOSOWALA KTORAS TE PASKI AROMACTIV?
U nas maść aromaktiv kropelki olibas na bluzkę po 2 albo do kąpiel i z10 super oczyszcza nosek, ściągać Ale nie za dużo bo bardziej się podrażnia nosek. I ewentualnie inhalacje ż soki fizjologiczne albo zielony nebud.
 
Hej. Co do chorob to wlasnie konczee zapalenie jamy ustanej z blizniakami. Jakies wirusowe bo.obylo się bez antybiotyki. Corkar juzr wlasciwie zdrowa syn jeszcze cierpi ale juz bez.gorączki wiec liczę na to, zde jeszcze 3/4 dni i będzie ok. Strasza corka duuzo.infekcji przechodzila.w przedszkolu.choc zazwyczj.bez antybiotyku. Za to w zeszlym roku przynosila jakies wirusy z przedszkola i 5 razy z najmlodsza byłam w szpitalu na zapalenie pluc, duszności itp. Ogólnie obserwujemy ją w.kierunku astmy wczesnodzieciecej. Teraz w zerowce corka przeszla 3tydzien i odpukac to chyba jej rekord bez.choroby czy kataru odkad zaczela edukacje :)
 
Dobry wieczór,
My jutro idziemy na wesele a rozwalało nas jakieś przeziębienie. Gardła nas bolą, rozbicie.

Na karatek to inhalacje dobrym inhalatorem z soli lub solanki zabłockiej, płukanie noska wodami no i ściąganie kataru i ,,,,przeczenianie.
 
Witam nocną porą jeszcze z hiszpanii, ale ze juz moj poziom bezsennosci siega zenitu zaglądnelam do was.
Wakacje nawet udane, aczkolwiek mocze tylko stopy i glównie siedze w cieniu albo w pokoju z córcia jak juz jej słonce doskwiera ....takze no wakacje...
Lot byl straszny i na sama mysl o powrocie mnie sciska.no ale coz jakos musze wrocic.
 
@Matka_wariatka86 :)hej słonko!
Nigdy nigdzie nie samolotowałam *ale bym bardzo chciała, ale jak tak ciebie przeczytałam to :szok::oo2: nie wiem czy nie pozostawię to w sferze szalonych fantazji:p
Bezsennośc mówisz ..wspóólczuję. Jak z tym walczysz?
 
CO POLECACIE NA KATAREK U 9 MISIECZNEGO BOBASA? JA JUZ NIE PAMIETAM CO ROBILAM PRZY STARSZAKACH RANY JULEK SKLEROZA STARCZA NAPEWNO GRUCHA DO NOSKA A CZY JAKIS APLIKATOR? STOSOWALA KTORAS TE PASKI AROMACTIV?
My po kilka razy dziennie woda morska i zaraz odciagam gruszką. Plasterki stosowaliśmy. Zawsze przy infekcjach odtykaja całej rodzinie nosy.
 
U nas na katar najlepiej działają inhalacje z solanki z dodatkiem kropelki olbasu. Plus olbas na piżamkę. No i przy dokuczliwym katarze nasivin. A przy gęstym to tylko mucofluid. Ale on na receptę.
 
@Matka_wariatka86 :)hej słonko!
Nigdy nigdzie nie samolotowałam *ale bym bardzo chciała, ale jak tak ciebie przeczytałam to :szok::oo2: nie wiem czy nie pozostawię to w sferze szalonych fantazji:p
Bezsennośc mówisz ..wspóólczuję. Jak z tym walczysz?

Ja latam juz 13 lat i pare lat tamu wogole mnie lot nie przerazał , ale teraz chyba za duzo sie slyszy o katastrofach , atakach itd czlowiek sam sobie wkreca bynajmniej ja , no i zmiana klimatu czyli stref klimatycznych miedzy krajami tez bardzo wpływa na turbulencje ktorych ja niecierpie....a od kiedy latam z dziecmi boje sie sto razy bardziej.
Z bezsennoscia nie walcze, jak juz jest bardzo zle ide polozyc sie kolo córci ona ma jakis spokoj w sobie , chwyce ja za raczke i zasne, tylko ze ona lubi spac sama i jak wyczai ze jestem obok, zaraz jest " mamo to nie twoje lóżko " no wiec ....mam nadzieje ze ten stres sie wkrotce skonczy i sie wyspie.
 
reklama
Do góry