reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

reklama
Moje gady tez apetyt maja ale jedna jest bardziej za warzywami a druga bardziej za miesem. Jednak z obiadami to nie zawsze mi zjedza i musze kombinowac. Mlodzian no to mleko chlipie jeszcze wiec. Zobaczymy jak to bedzie pozniej z jedzeniem. A maja 3 lata i ok 14 kg takie szczuple wysokie dziewczyny. Mlody 2 miesiace ok 6 kg i z 68cm bedzie mial bo taki rozmiar na niego pasuje.
 
Kazda z nas ma tez obowiazki wiec trudno wisiec na forum calymi dniami. Ja dzisiaj wisze bo jestem zablokowana. Maz wrocil z pracy i wierci a corki boja sie wiertarki i roznych takich. Musze siedziec jako ten protector bo jak maz wierci a mnie nie ma w poblizu to panika straszna
Witaj witaj... Jakbym o swoich czortach czytała. Moje panny mają 2.5r i też się boją wiertarki i stukania...

Ale naprodukowałyscie... idę czytać...
 
Ogladam na tvp2 WOLNOŚĆ WE KRWI i płaczę nas naszą Polska historią...dziękuję Bogu, że żyję ja i moje dzieci w takich czasach.
Ja czytalam o czasach kiedy Rosjanie weszli do Polski. Nawet starych kobiet i dziewczynek nie oszczedzali. Dziewczyny zakladaly po kilka warst ubran smarowaly sie sadza nie myly chowaly twarze i wlosy aby tylko obronic sie przed gwaltem. :(
 
Ona szczególnie! Odkąd zakończyliśmy kp prawie rok temu, to obudziła się w nocy tylko 2 razy. A tak to śpi do rana i oszczędza sen matki i ojca :D

Ale żeby nie było, starsza córka dopiero ok. rok przesypia noce bez pierdyliarda pobudek, choć i jej sie zdarza coś przyśnić złego. Syn ze snem też był złoty dzieciak, ale najmłodsza to już całkowicie miód i malina :)
Wow zazdroszczę... Moje 2.5latki jeszcze się budzą w nocy. Od 4m już nie każdej Ale czasem nawet po 2-3razy
U mnie coreczki byly malutkie bo w 35 tyg je wyciagneli wiec nie mialy tyle sily co syn. Takze troche sie zdziwilam jak mi tak mocno z piony wywalil.
Aby Tobie rowniez dziecko chowalo sie zdrowo i spokojnie. :biggrin2:;)
Moje panny są z 32tc też miały ponad 2kg każda. A najmłodsza 3600 ale też mi się kruszynką wydawała...

Co do spania z dziećmi to u nas różnie to było. Zwykle panny zasypiają u siebie Ale czasem śpią z nami. Teraz już rzadko bo w łóżku często mam bobasa i niestety nie ma aż tyle miejsca
 
reklama
Witam, i tlumacze ze to tatus i ni cholery dalej panika. Jednojajowe czy dwu ?
Jednojajowe... U nas nie pomaga tłumaczenie. Ostatnio też boją się samolotów i koguta jak usłyszą biegną na złamanie karku i chowają głowę prawie w piasek jak strusie[emoji23][emoji23][emoji23]
 
Do góry