reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dieta Maluszków

Mi też teściówka sprezentowała dla małego 2 słoiki miodu i wytyczne co do podawania - im szybciej tym lepiej bo witaminki:eek:
Zastanawiam się co zjadłam, bo mój szkrab dwie kupy dziś zaliczył, gdzie od 2 tyźni systematycznie co 3 dni tłoczył i wnioskuję, że mleko. Nie piłam już dłuuuugo, bo się spinał i tak sobie ubzdurałam, że od tego. A dziś na śnadanko płateczki i szkl mleka.
A jak to jest z truskawkami. Niby nie jeść, ale czy takie w kompocie też złe??
ja tak jak dziewczyny spróbowalam ostroznie a ze nic sie nie dzialo to pochlaniam bez ograniczen
dodam tylko ze sa to wylacznie truskawki z wlasnego ogródka
nie jadlam jeszcze tych sklepowych
a roznica jest
bo jak moja Hania miala roczek to te dzialkowe jadla do oporu a po sklepowych ja wysypywalo
poz atym bigos z mlodej kapusty tez synciowi nie przeszkodzil na szczescie chociaz moze za szybko sie ciesze bo cos Elvie mowi o reakcji od 3 do 5 dni a ja wczoraj go jadlam... :(
 
reklama
Witam.
Bylismy dzis u doktor i ta zasugerowala bysmy podali malemu 2-3 lyzeczki soku z marchewki swizo wycyskanego wiec podalam dzis ale za jakis czas lekko sie Gabrysiowi ulalo ale tylko lekko.Smakowalo mu , pil az sie uszy trzesly...hiihihi
 
U nas miałam podać Markowi do popicia antybiotyku wodę, herbatke lub sok... myśle sobie taaaaaaaaa jasne... i jakie bylo moje zdziwienie jak przyssał sie do butli z wodą :szok: normalnie nie chciał puścić. Ile bylo w butli tyle wypił.
 
czy jecie już czosnek?
właśnie przyrządzam spaghetti z sosem serowo-szpinakowym
i wiecie szpinak bez czosnku to tak trochę nie teges
boję się zeby maly zapachu nie wyczuł w mleku i nie odrzucił cyca
kilka razy mi sie tak juz zdarzylo ale nie jadlam czosnku to moze to po czyms innym nie wiem...
musialam cycka lefaxem smarowac to wtedy zalapal bo slodkie
to jak u was z tym czosnkiem?
 
Ja zjadłam trochę pieczywa czosnkowego i w przyprawach czosnek... nie zauwazyłam jakiegoś wstrętu...a może źle patrzyłam :-p ale samego czosnku jako takiego czy przyprawy stricte czosnkowej to nie jadłam jeszcze...
 
czy jecie już czosnek?
właśnie przyrządzam spaghetti z sosem serowo-szpinakowym
i wiecie szpinak bez czosnku to tak trochę nie teges
boję się zeby maly zapachu nie wyczuł w mleku i nie odrzucił cyca
kilka razy mi sie tak juz zdarzylo ale nie jadlam czosnku to moze to po czyms innym nie wiem...
musialam cycka lefaxem smarowac to wtedy zalapal bo slodkie
to jak u was z tym czosnkiem?


ja daje wszedzie i reakcji brak - co prawda wszedzie gdzie sie ugotuje, upiecze lub poddusi. taki na surowo jest najbardziej żywiczny i przenika do mleka. przynajmniej tak polozna mowila a ja sie stosuje :-)
 
reklama
Do góry