reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy są na forum przyszle mamy z Piły???wlkp??

Witaj Kredzia :-D:-D
Tutaj są mamy z Piły i okolic. A nie ma wątku typowo poznańskiego? :confused: Aż mi się nie chce wierzyć, że na całym BB nie ma nikogo z tego miasta :baffled:
Ale jakby co to bardzo chętnie przyjmiemy cię do naszego grona :tak::-D
Napisz nam coś o sobie :-D
 
reklama
hejka! Czuję się nieźle , jak na końcówkę , ale już marzę , że za parę tygodni nie będzie mi dokuczała zgaga itp, ale czy się wreszcie wyśpię.. "oto jest pytanie?" Pozdrawiam
 
Hejka!
Mam prośbę , potrzebuję rady jaki kupić laktator. Przeszukałam różne fora i wszyscy zachwalają ręczny Aventu , tylko czy to nie wpływ reklam? Czy ktoś miał elektryczny BabyOno albo Tufi?
 
reklama
Aniula, ja tylko tyle mogę powiedzieć, że też mam ręczny Aventu i jestem zadowolona hihi czyli za bardzo nie pomogłam.
 
Do góry