reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cztery kółka listopadowego maluszka :)

AniaSm ale ten vector pro ma przednie tez pompowane i chyba tylko tym sie rózni ;-)
Ja lubie rączki teleskopowe,o ile nie są trefne ;-) w quinny ani razu nam się nie zepsuła ani w jednym ani w drugim,a jednak się przydała bo ja mała a m duży;-)
 
reklama
No i doczekalam sie bryki dla mojej malej:-) Maxi cosi mura4 stoi i sie wietrzy i czeka na swojego pasazera:-)
PA220329.jpgPA220332.jpgPA220334.jpg
 
AnnaJ007 przesylka bardzo sprawnie poszla. W poniedzialek zamowilam i zaplacilam a w piatek wozek byl u mnie, i musze przyznac ze sie postarali, wszystkie elementy zapakowali w jeden karton zeby koszty przesylki byly nizsze ;-)
 
angie80 super wózeczek, naprawdę mi się podoba, :tak:

ja wczoraj kupiłam wózek chodź do końca to nie jest to czego bym chciała ale już na prawdę jestem szczęśliwa że kupiłam i mam święty spokój, kupiliśmy Espiro VECTOR PRO:happy:
 
Ja po długich poszukiwaniach wybrałam Espiro GTX :tak: Póki co leży w kartonie w garażu ;-)
Kolor gondoli i spacerówki szary, a fotelik fioletowy (nigdzie nie można było kupić szarego fotelika, nie wiadomo czy w ogóle będą jeszcze dostępne, więc trzeba było wybrać inny)
 

Załączniki

  • spacerowka.jpg
    spacerowka.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 87
  • fotelik.jpg
    fotelik.jpg
    5,4 KB · Wyświetleń: 82
  • gondola.jpg
    gondola.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 85
reklama
Ja też zamówiłam fotelik w innym kolorze- brąz (Maxi Cosi Cabrio Fix) a wózek będzie w innym- jasny beż/czarny (na 90% TAKO Laret). Jak już będę miała cały zestaw, to się pochwalę :-)
 
Do góry