reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka listopadowego maluszka :)

potworek.pl też na początku myślałam że kupię GTX ale wybraliśmy najnowszy model Espiro Vector Pro w kolorze fioletowym, fotelik mam Neo jest fioletowy ale w ciemniejszym odcieniu od reszty:tak:
 
reklama
Angie super bryka! Przede wszystkim firma solidna!
Wróciliśmy dzisiaj z badań i taki zastaliśmy obrazek... P1080290.jpg
aaa kotki dwa:-D
 
Cocca obrazek świetny:-D Mi sie bardzo podoba, ale mój mąż jakby to zobaczył to by chyba wózek wyżucił:angry:
Ale widzę, ze wybraliście ten sam kolor wózeczka co my:-) I jak? Zadowoleni jesteście póki co?
 
Margana na razie jesteśmy w 100 % zadowoleni z wyboru, co do koloru, to był jedyny, który podobał się i mnie i mężowi. Jeśli chodzi o koty, to zachwyceni nie byliśmy, ale niestety musimy sie liczyć z tym, bo koty mamy od zawsze i nie unikniemy tego typu sytuacji, choć oczywiscie szybko wózek zakryliśmy folią. Do łóżeczka też już próbowały wchodzić:rofl2: Sypialnie zamykamy, bo inaczej to koty miałyby spanie łóżeczku.
 
No moja kotka też do łóżeczka sie przymierzała ;-)Mi się inne kolorki bardziej podobały, ale pozwoliłam meżowi wybierać. Teraz w sumie nie żałuję:-)
A... i cieszę sie, ze jesteście zadowoleni, bo bym miała wyrzuty sumienia, ze źle Ci doradziłam:blink:
 
reklama
Do góry