reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka listopadowego maluszka :)

Gola84 to super wiedzieć że się sprawdza a czy wiesz może czy w tym ENZO EVO jest
możliwość przekładania siedziska przodem i tyłem do kierunku jazdy bo nie pisze a w GTX jest taka własnie możliwość:-)
Z tego co wiem, to nie, ale będę się widzieć dziś z Paulą to zapytam :)
 
reklama
Gola84 też tak myślałam bi nie pisze przy tym modelu ale zapytaj dla pewności jak masz możliwość z góry dzięki ;-)
 
niuniunia my zakupilismy Tako Jumper X :tak: i na tyle ile go wyprobowalismy spelnia calkiem moje oczekiwania. Prowadzi sie tak lekko że Maciek dał radę, w ogole sie nie odczuwa tej wagi 15kg wozka podczas prowadzenia. Ma dobre amortyzatory. Spacerowka świetna. Gondola ogrmona jak dla mnie :sorry: Ciekawe jak pojdzie sprowadzanie po schodach - ponoc to jedna z wad wozka, ze nie nalezy to do najlatwiejszych rzeczy, no ale wszystkiego miec nie mozna :sorry:

Nimfii moja siostra miała ten wózek i była zadowolona, nie miała problemów ze sprowadzaniem go ze schodów, spacerówka też fajna jest ale jeszcze nie mogę się zdecydować na kolor. Wolałabym jakiś ciemniejszy z delikatnym wzorkiem na środku ale na pewno nie wezmę sobie wózka mega różowego z jakimiś dzikimi kwiatami jak oglądałam, mi się samej po prostu nie podobają ale nie uważam, że są jakieś brzydkie (mam nadzieję, że żadnej z Was nie uraziłam bo nie miałam tego na myśli) po prostu wolę jakoś stonowane kolory. Ale tak myślę, że raczej ten wózek wybiorę bo jakoś tak mi się spodobał;) Tylko zanim wybiorę kolor to pojadę do sklepu i obejrzę je na żywo;)
 
niuniunia chyba pisalam kiedys o tym Tako jumperze jaki mamy - jest koloru czarno-zielony i przyznam ze na żywo świetna barwa :tak: Co prawda podobaja mi sie takie z wzorkami, ale kupowalam na ukcji i tam juz wyboru nie ma :tak: na pewno ten zielony bardziej mi sie podobal niz blekitny czy rózowy.
No ale jakbym miala dizewczynke tez bym nie brala rozowego wozka, bo wole takie uniwersalne - to i latwoej odsprzedac.
 
mirelko zapomniałam Ci w środę napisać:
a więc tak: Oni mają ESPIRO ENZO EVO : gondola, spacerówka, fotelik. Siedzisko spacerówki nie jest przekładane, może być tylko tyłem do rodzica, natomiast fotelik jest montowany przodem do rodzica, raczka wózka tez nie jest łamana, ale są bardzo zadowoleni z niego :-)
 
Gola84 dzięki jeszcze raz tak myślałam bo właśnie na stronie Espiro przy tym modelu nie piszą że spacerówka jest przekładana no nic jeszcze pomyślę:-)
 
My już kupiliśmy wózek dla córeńki-Implast Bolder SD. Wpadł mi w oko, jak go tylko zobaczyłam, doczytałam i okazało się, że ma wszystko czego mi trzeba.
 
reklama
wczoraj byłam w sklepie oglądać wózki i zakochałam się w xlanderze XQ:-D wszystko oki ale cena ponad 2 tys masakra...i tak myślałam w nocy nad fotelikiem...

bo mam od koleżanki a chciałam mieć zestaw 3 w 1 no :no:
w sumie czy będę tak często korzystać z adaptera (tzn wpinać fotelik do stelażu?) zimą raczej chyba nie jak gdzieś pojedziemy tzn do lekarza zawsze pojedzie ze mną mąż więc będzie dźwigał ehh sama nie wiem poradźcie mi

tak myślę bo koszt samego fotelika jest spory a tak za wózek bym zapłaciła mniej:baffled:
 
Do góry