reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka listopadowego maluszka :)

Niuniunia fajny ten wózeczek. Mi sie podobają te szare z jaśniejszymi dodatkami i ten bra zowy z dodatkami:-)
 
reklama
Gola super prezencik zafundowali rodzice Waszej dzidzi:-)

Bedąc wczoraj w sklepie oczywiscie ślepo sie rozgladałam za moim upatrzonym Jedo Fyn, którego tam nie było :baffled:A już sie napaliłam , ze sobie pooglądam. No ale mój mąż oglądał wszystko co było i bardzo mu sie spodobał jeden wózek, głównie za wzgledu na jego lekkość i dobrą amortyzację. Ja oczywiscie zapatrzona w Jedo i mówię, ze mozemy pomysleć, ale tamten też uszę obejżeć. Po powrocie do domu pooglądalismy ten wózeczek na necie i okazuje sie, ze jest bardzo podobny do Jedo Fyn, a do tego ma chyba wszysto to samo. No a cena o kilka stówek niższa.

Oto on. Co o nim sądzicie?


MIKADO ASTON WÓZEK WIELOFUNKCYJNY + FOTELIK! (1709355320) - Aukcje internetowe Allegro
MIKADO BOSTON + FOTELIK+ŚPIWÓR+PARASOL - PROMOCJA (1715429232) - Aukcje internetowe Allegro

Na pewno przyjżymy się temu Mikado dokładniej, a i Jedo też obejżymy i jak się okażą porównywalne to wybierzemy oczywiscie tańszy ;-)Wtedy tą różnicę bedzie mozna przeznaczyć na lepszy fotelik.

A i przy okazji dowiedziałam się, ze foteliki Be Safe przewyzszyły już jakoscią Maxi Cosi. Facet nam pokazywał i jest super, ale ta cena :szok:

Morgana wózeczek fajny, ale powiem Ci ze widziałam ostatnio jedo na żywo i wydaje mi się że jednak będzie porządniejszy od tego mikado.
Jedyne co mi sie w jedo nie podoba to to ze jest bardzo duzy jako spacerówka, no ale chyba i tak wiekszosc dziewczyn z tego co widze zmienia wózek wielofunkcyjny na sama spacerówke przedzej czy póżniej :-)

Co do wózków to mi się spodobały firmy TAKO Jumper X TAKO Jumper 8w1+fotelik ŚPIWÓR kolory 2011 (1721219414) - Aukcje internetowe Allegrotylko nie wiem jeszcze który kolor dokładnie. Wiem, że jest dobry, podoba mi się bo jest lekki, wszędzie się mieści i dobrze się go prowadzi. Chyba przy takim pozostanę.

Niunia super wózeczek, troszke do x-landera chyba podobny albo do jedo właśnie, no i cena też bardzo przyzwoita, za wózek 8 w 1! ;-) Co do koloroków to osobiści obstawiałabym ten czarny, ciemny z takimi bordowymi kółkami przez środek. Fajny wózeczek.

Ja się teraz pochwale moim cudem, po zasięgniętych poradach kupiłam mojego navingtona pięknego w kolorze india. Jak zrobie zdjecia to podeśle, narazie ze stronki tylko http://www.navington.com/img/big/637.jpg
Mamy galeona, narazie ramę z gondolą. Co do spacerówki to sie jeszcze okaze czy kupimy siedzisko do tej ramy, czy scoonera. Najbardziej tym wózkiem to jest mój mąż zachwycony! Mi sie natomiast bardzo podoba to ze wózek jest dosc wysoki, wiec nie trzeba sie bedzie bardzo schylac, do tego ma bardzo fajną spora gondole, takze nasze listopadowe dziecko zapakowane w spiworek i kombinezon nie bedzie scisniete! A wogule to kupujecie spiworki takie specjalne do wózków?
 
merko super te wózek i kolor taki jaki mi się podoba a jak jest cena a gdzie kupowałaś na allegro ja nadal nie wiem co mam kupić ale ten wydaje się interesujący
 
Oto on. Co o nim sądzicie?

MIKADO ASTON WÓZEK WIELOFUNKCYJNY + FOTELIK! (1709355320) - Aukcje internetowe Allegro
MIKADO BOSTON + FOTELIK+ŚPIWÓR+PARASOL - PROMOCJA (1715429232) - Aukcje internetowe Allegro

Na pewno przyjżymy się temu Mikado dokładniej, a i Jedo też obejżymy i jak się okażą porównywalne to wybierzemy oczywiscie tańszy ;-)Wtedy tą różnicę bedzie mozna przeznaczyć na lepszy fotelik.

A i przy okazji dowiedziałam się, ze foteliki Be Safe przewyzszyły już jakoscią Maxi Cosi. Facet nam pokazywał i jest super, ale ta cena :szok:
fajny ten wózek :tak: ,co do fotelika to ja kupiłam właśnie Besafe izi sleep ze względu na możliwość rozłożenia go na płasko , jadąc na zakupy czy do kościoła nie będe maleństwa trzymać cały czas w pozycji siedzącej :-) , wolę zaoszczędzić na czymś innym ale nie na foteliku :tak:
Morgana wózeczek fajny, ale powiem Ci ze widziałam ostatnio jedo na żywo i wydaje mi się że jednak będzie porządniejszy od tego mikado.
Jedyne co mi sie w jedo nie podoba to to ze jest bardzo duzy jako spacerówka, no ale chyba i tak wiekszosc dziewczyn z tego co widze zmienia wózek wielofunkcyjny na sama spacerówke przedzej czy póżniej :-)
Ja się teraz pochwale moim cudem, po zasięgniętych poradach kupiłam mojego navingtona pięknego w kolorze india. Jak zrobie zdjecia to podeśle, narazie ze stronki tylko http://www.navington.com/img/big/637.jpg
Mamy galeona, narazie ramę z gondolą. Co do spacerówki to sie jeszcze okaze czy kupimy siedzisko do tej ramy, czy scoonera. Najbardziej tym wózkiem to jest mój mąż zachwycony! Mi sie natomiast bardzo podoba to ze wózek jest dosc wysoki, wiec nie trzeba sie bedzie bardzo schylac, do tego ma bardzo fajną spora gondole, takze nasze listopadowe dziecko zapakowane w spiworek i kombinezon nie bedzie scisniete! A wogule to kupujecie spiworki takie specjalne do wózków?
moim zdaniem ważne jest żeby siedzisko spacerówki było szerokie , u mnie w quinny jest wąskie siedzisko i młody jak miał roczek (zima) to się ledwo mieścił i nie było szans na wciśnięcie jeszcze śpiworka ,więc musiałam kombinować bo nie chciałam żeby marzł ,
a wózeczek bardzo ładny :tak:
 
Mirelka na allegro jeszcze sie nie pokazały. Ja ten wózek to aż w czestochowie oglądałam, tak w pół drogi pomiedzy Krakowem a Wawą ;-) tam w pierszym uśmiechu je obczaiłam, a potem żeby się kurier martwiła, a nie my zamówiła przez stronkę, tu masz adres do tego mojego akurat http://www.pierwszyusmiech.com.pl/product-pol-82-Wozek-Galeon-gondola-Indian.html Wogule to mi się też te wózeczki mega spodobały,a ten kolor może nie jest taki obczaskany przynajniej. A Ty masz jakies typy?
 
Do Bryszki: "crash testy" dla wózków przeprowadzał mój małżonek - tzn. sprawdził w realu, jak się prowadzą, co może się w nich zepsuć, skrzypieć, odpaść itd.
Jeżeli chodzi o prawdziwe crash testy, to sprawdziłam, jakie foteliki są najbezpieczniejsze. Dowiedziałam się na przykład, że sama homologacja ECE R44 nie mówi o tym, jak fotelik będzie chronił dziecko w razie wypadku. Polecam Wam dobrą stronę o fotelikach www.fotelik.info, są tam między innymi wyniki testów bezpieczeństwa dla różnych fotelików.
Pochwalę się przy okazji, że wczoraj przyszedł mój pierwszy zakup dla nowego członka rodziny - kupiony na Allegro nowy fotelik Teutonia Tario z bazą isofix (4* ADAC za bezpieczeństwo) za 610 zł łącznie z wysyłką. Jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana, to ten sam fotelik jest też w http://www.topmarket.pl/fotelik-samochodowy-0-13-kg-teutonia-tario-4040-baza-p49789.html (ta sama firma) za 624 z wysyłką.


 
niuniunia my zakupilismy Tako Jumper X :tak: i na tyle ile go wyprobowalismy spelnia calkiem moje oczekiwania. Prowadzi sie tak lekko że Maciek dał radę, w ogole sie nie odczuwa tej wagi 15kg wozka podczas prowadzenia. Ma dobre amortyzatory. Spacerowka świetna. Gondola ogrmona jak dla mnie :sorry: Ciekawe jak pojdzie sprowadzanie po schodach - ponoc to jedna z wad wozka, ze nie nalezy to do najlatwiejszych rzeczy, no ale wszystkiego miec nie mozna :sorry:
 
mirelka nasi znajomi mają właśnie Espiro Enzo Evo (wcześniej Wam pisałam, że GTX, ale się walnęłam), ich mała ma w sierpniu roczek a wózeczek wygląda jak nowy, oni są bardzo zadowoleni, ja też o nim myślałam. Fajne skrętne duże pompowane koła, dawali rok temu ok 1600 (spacerówka, gondola, fotelik, śpiworek folie i torba taka do kompletu) mają kolor czerwony z popielem i czarnym. "jechałam" tym wózkiem i się go bdb prowadzi. W czerwcu byli z małą nad morzem i po piasku ponoć też ok :)
 
reklama
Gola84 to super wiedzieć że się sprawdza a czy wiesz może czy w tym ENZO EVO jest
możliwość przekładania siedziska przodem i tyłem do kierunku jazdy bo nie pisze a w GTX jest taka własnie możliwość:-)
 
Do góry