reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Hejlo!!!

My dziś cały dzień sprzątaniowo - zakupowy, a teraz w ramach relaksu robię tartę z truskawkami :-):-)
Gabi nadal budzi się koło 4.00 :sorry::eek:

Ale forumówki trafiły w pogodę nad morzem :-)

No i kolejny postęp mojej córy - szła dzisiaj ze mną po mieszkaniu za jedną rączkę :-D

ROCZNIAKOM DDDDUUUUUUŻŻŻŻOOOO ZDROWIA, SŁONECZKA, UŚMIECHU I SUPER ZABAWEK :-)
 
reklama
A mnie zaraz trafi szlag. Właśnie przyjechał do nas męża brat cioteczny prosić nas na wesele. Ten który na roczku zaraził młodego katarem. Mieli być o 20:00. Wyszłam na górę, K kazałam mówić, że Szymek się obudził i z nim siedzę. Czekaliśmy na nich 1,5 h więc teraz oni poczekają.
 
Dopiero pojechali. Ledwo na oczy patrzę. Czekam aż K się wykąpie, sama wezmę szybki prysznic i pozostaje mi się modlić chyba aby Szymek nie obudził się przed 8:00.

Miśki sto lat dla Maciusia!!!! 8 lat - poważny wiek już :-D
 
Mlodak - Maciej jest już taki dorosły i samodzielny :szok: A dopiero co się urodził .......

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone przepisy na tort na roczek?
Muszę coś zrobić na niedzielę ;-)
 
ello

powiem tak jest zajebiście noooooooo jakby tylko moja mała nie robiła takich histerii to by było lepiej, poprostu ma szał z chodzeniem ale tylko trzymana za rączki, pchacz może już nie istnieć :baffled:


Jasiu, Martynko wszystkiego najlepszego i dużo uśmiechów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


oczywiście nie nadrobię Was bo niby jest tu WIFI ale nie u nas w pokoju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
hej mamuśki :-)
melduję się po roczkowych imprezkach, jestem padnięta ale było super! wszystko się udało :happy2: wczoraj babcie i rodzinka a dzisiaj znajomi z dziećmi i bez, pogoda super, dzisiaj to nawet upał :tak:


100 lat dla weekendowych roczniaków bo nie miałam czasu nawet zajrzeć :zawstydzona/y: Norman, Jasiek, Natalka, Jaś, Martynka, Igor!
 
Ostatnia edycja:
Hej!!

Ja właśnie upiekłam Cupcakes, żeby sprawdzić czy wychodzą , bo robię na roczek:-) pachną ładnie, wyrosły ładnie. Jak wystygną spróbuję.

Kasia.natka - widziałam, widziałam, fajne foty na FB ;-) My w przyszły weekend szalejemy.

alijenka - życzę nadal pogody, no i jak najmniej marudnej Nataszki.
 
Po roczku:)
Pogoda dopisala, goscie tez:) Mala speszona tlumem ludzi (18osob), bardzo niesmiala i ciagle na rekach. Na widok pietrowego tortu z jadalnymi figurkami swinki Peppe ozywila sie i zaczela kwiczec (nasladuje juz odglosy 6 zwierzatek)!
Moj tort bez mleka i jajek tez wyszedl pysznie-zajadala sie mala, ja i goscie:) Polecam wiec te torty z przepisow co wklejalam:p
Poza tym byl obiad: rosol z perliczki i mlode ziemniaki z dwoma salatkami i trzema rodzajami miesa. Potem ten tort z szampanem. Na koniec salatki, ciasto do kawy i lody:)

Pierwotnie mial byc grill, ale uznalam ze za duzo osob na mojego malego grilla i pogoda byla nie pewna. I nie zaluje:)

Lece spac...jutro nadrobie:)

I najlepszego dla wszystkich roczniakow!!!:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kocham taką pogodę!!!

STO LAT DLA MARTYNKI I JASIA :tak::-)

kasiek- super ze imprezka się udała, buziaki dla Poli:tak: a naśladowanie 6 odgłosów imponujące :tak:
munka- gratki z kolejnych postępów dla Gabi :tak: moja sama staje i robi minimalne kroczki sama ale za jedną rączkę się nie puszcza :dry:

ello

powiem tak jest zajebiście noooooooo jakby tylko moja mała nie robiła takich histerii to by było lepiej, poprostu ma szał z chodzeniem ale tylko trzymana za rączki, pchacz może już nie istnieć :baffled:

moja to samo!!!!!! tylko za rączki chce chodzić i biegać :tak::confused2: a plecki siadają....


Urodzinki się udały :tak: tort pycha, goście oczarowani i wzajemnie, za tydzień kolejna imprezka :-D:tak:
 
Do góry