reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Pamka - ja Ci odpisałam wtedy na Twoje pytanie, ale chyba nie zauważyłaś ;-) Mój się czasami wiesza. Ekran podczas rozmowy nie zawsze gaśnie i polikiem coś włączam :-) ostatnio podczas rozmowy telefonicznej z moim Sz telefon zadzwonił do mojej cioci i za cholerę nie wiem jak to się stało. Miałam otwarte połączenie, a on sobie nagle zadzwonił do kogoś innego... :szok: Ty masz xperie J tak?

Sunshine - korzystaj korzystaj :-) Udanej imprezki!
 
reklama
O kurcze musiałam nie zauważyć odpowiedzi. Tak mam Xperię J:tak: Jakoś nie miałam z nim takich problemów jak Ty...
 
Ja czasami też mam tak, że mnie nie słychać i muszę dzwonić ponownie. Zdarza się też, że ja kogoś nie słyszę a on mnie tak...
 
Gdzieś czytałam, że może wgranie nowego softa pomóc- może spróbuj, a jak nie to oddaj na gwarancji tak jak ja. Choć nie wiem jeszcze czy będę zadowolona z naprawy bo mam kiepskie doświadczenia.
 
Pamka nie krzycz tak!!!! Mialam dluzej pospac i mnie zbudzilas:wściekła/y:
Zarcik. No a Ciebie jak nie ma to nie ma, a ja jestes to zamykasz i otwierasz dzien na bb:-D:-D:-D

U nas piekna pogoda wiec zaraz zmykam na dwor z chlopakami. Pranie nastawione, naczynia sie myja, a reszta nie wazna, moze sie o nic nie potkne;-)

Milego pieknego dnia

Martynko i Jasiu wszystkiego naj, naj , najlepszego


Sunshine udanej imprezy
 
Ostatnia edycja:
Andzia u mnie podobnie- pranie się pierze, gary też :) Reszta mam nadzieję, że nie ucieknie.
Król Julian śpi a jak się obudzi to idziemy polatać po świeżym powietrzu tymczasem leniwa matka walnie się na drzemkę z synem;-)

Martynka, Jasiu wszystkiego NAJLEPSZEGO!!! Sto LAT!!!!!
 
Roczniaki najlepszego:-D
Ja wygrzewam sie na kocyku,a synek spi:) a to wszystko w pieknym lesie sosnowym.
Spotkalismy sie dzis z Nataszka i Alijenka :)
 
Przepraszam weny brak, wpadłam tylko złożyć życzenia dla roczniaków:zawstydzona/y:

Jasiu i Martynko wszystkiego naj naj najlepszego!!!!
 
reklama
Do góry