reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Ja też, ale jak chcę wyjść i leje, to jakoś mi ciężko wyjść, co innego jak łapie ulewa w drodze ;-) No, ale wykorzystałam pogodę, G zasnęła, a ja poćwiczyłam.
 
hej czerwcówki :) sorki, że tak rzadko się udzielam, ale czasu ostanio mam mało, a i weny brak, już nie wspomnę jak cięzko się wbić czasami:zawstydzona/y:

obecnie już kończę prezentację ze zdjęć i filmów, która będzie prezentem na 18 urodziny mojej kuzynki :) mam nadzieję, że jej się spodoba... a potem zabieram się za kontynuację prezentacji Sergiuszka, bo mamy tylko 7 miesięcy, więc na roczek chcę dodać resztę :)


Kasiulka WSZYSTKIEGO NAJ DLA MAJECZKI!
 
Ja też mam zawsze folię p. deszczową :tak:

Baby kąpiecie jeszcze bąble w wanience czy już w "dorosłej" wannie?
 
Iwon u nas kąpiel w głębokim brodziku bo wanny brak. Pod koniec listopada tam przeszliśmy bo młody chlapał niemiłosiernie :)

Pogoda koszmarna, nic mi się nie chce. A mały dzisiaj zalicza fazę darcia się. Nie płacze, nawet sam się bawi ale wrzeszczy przy tym jak opętany.

Gratuluję udanych imprez roczkowych.
 
Czasem w wanience w ramach oszczędności wody;-) albo dla urozmaicenia. Lub też prysznic ale to na dno wanny troszkę wody i potem tylko prysznic. To gdy G nie ma ochoty na nasiadowę.

Siedzę sobie właśnie na łączce za domem, patrzę na las tuż obok, G właśnie usnela po zabawie na trawie i śpi w wózku. I'm loving it:-)
Dziś leniwy dzień, trochę na rowery weszliśmy. Niestety nie mogliśmy wziąć swoich a na tych nie da się dłużej pojeździć (jubilat 2 - kto pamięta?;-) i jakiś gorak dla nastolatków). Kolana po goraku bolały mnie od razu, na jubilacie było lepiej... G w foteliku:-) nawet ok tylko zmeczyla się potem i płacz był troszkę.

Na obiadek wędzona ryba z wędzarni znad jeziora Gardno:-) zakąszona pączkiem przeze mnie - Pe patrzył z niedowierzaniem:p
 
reklama
MsMickey ale się rozmarzyłam...czad:) Też odpoczęłabym tak sobie, mam nadzieję że nastąpi to jutro.

Andzia jakbyś była zainteresowana tortem bezmlecznym i bezjajecznym na roczek to polecam Tort Brzoskwiniowy. Pace lizać...zamiast lukru z przepisu obsmarowałam go tym kremem i poukładałam na wierzch brzoskwinki, plus kwiatki jadalne:) Zamiast łyżki spirytusu daj łyżkę octu balsamicznego (winnego lub jabłkowego, żeby był puszysty). Biszkopt przepyszny! A jak nie masz mleka owsianego to zrób na bebilon pepti http://pysznadieta.blogspot.com/2012/01/tort-dla-alergika-bez-mleka-i-jajek.html

Laski Polka dostała m.in ten tunel z ikea i to od wczoraj najlepsza zabawka:) Wchodzi, wychodzi, wrzuca tam balony, zabawki, rzuca się na niego, robi 'a kuku'...normalnie szał:D Poza tym dostała też jak Aylin xylofon, ciuszki (w tym od teściowej body 74, a moja Polka nosi 80!) i kasę.
 
Ostatnia edycja:
Do góry