reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Sunshine moze dzien bezmiesny byl ?? a pozniej Ci cos spala ?? ile dokladnie siedzi Aurelka u opiekunki ??

Nanulika wspaniale :)

Kasiekz jak tak piszesz o tych wszystkich kurortach to sobie mysle czy nie pojechac nad morze ... a dopiero pozniej na mazury... coby mlodzieniec Troche jodu zazyl

Josie no wlasnie nie narzekaj :p dobrze ze takie tanie :p

Mlodak cale szczescie ze nie goraca ... ja strasznie pilnuje zeby sie nie poparzyl ... bo moj brat byl poparzony jak mial roczek sciagnal czajnik z kuchenki z gotujaca sie woda ... tragedia !!!

Zaza no u nas az takiej tragedii nie bylo ale tez jak zaczela isc gura zaczal sie budzic ... i to juz trwa drugi miesiac przynajmniej ... wiec moze cos jest jednak na rzeczy ?? a moze cos go swedzi ? jakis katarek ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
jose moja żadnego nabiału nie jadła (ja także) i to mnie właśnie najbardziej dziwiło. Do tego Kaaphala wybiorę się jutro:)

sunshine super, że opiekunka sprawdza się!

kasienka mój mąż chciał jechać do np. Grecji, ale urlop przydzielili mu na koniec sierpnia. Wtedy nie dość, że Grecy mają wakacje to jeszcze panują tam upały i w tym roku znowu Bałtyk:)

muńka polecam to Sarbinowo z czystym sumieniem:)
 
Kasienka- jutro je powiem zeby mecho dala :-D a A spedza z nia 8h :sorry: co drugi dzien.


Ale u nas wieje slonko swiecie ale i tak nie chce sie wychodzic brrrrrrr..........
 
No to przerwa,

potrzebuję jej strasznie, bo mnie ten nowy projekt wykończy. Nic innego nie robię, tylko siedzę przed lapkiem, grzebię w jakichś rozporządzeniach, raportach, zestawieniach i mam gorącą linię ze szkołami :surprised::confused2: Wszystko musi być gotowe na 15-go.


Przy okazji czytania postu kasiek przypomniało mi się, że mój też od dwóch dni robi ładnie papa :sorry: Ale się dzisiaj chwalę :-p


Muńka ja też nie lubię upałów i nawet nie chodzi o to, że maluchy go źle znoszą, sama się wtedy źle czuję, bleee. Dla mnie najfajniejsza pora roku, to maj i wrzesień :wink:

Młodak rzęsy w kawie? Jak on to zrobił? :eek:


Nanulika
gratuluuję dobrych wieści, no i czekamy na Twoją córę :happy:


Katrina
gratki dla Kuby, dopiero zauważyłam :)

Sunshine ja też mam lenia :confused2:
 
Josie, kasiekz, mlodak sunshine, zaza, i juz nie pamietam kto :-) Fajnie ze pamietacie mnie jeszcze. Karmie caly czas i pracuje ale zaznaczam ze u siebie i pracuje od godz 15 do 20 . W tych godzinach siedzi z mala moj M wiec jakos sie dopelniamy. Choc na poczatku kiedy jadla co 2 godz bylo ciezko. nie raz lzy polecialy :-( . Ja pracowalam a moj M przynosil mi mala na karmienie i jakos szlo. Ale jak to swoj biznes sie ma to przypilnowac trzeba wszystkiego i niestety do pracy musialam isc. Na szczescie oboje prowadzimy go razem wiec sie wymieniamy i jest ok. A w nocy ? Hmm postanowilam przestac sie tak przejmowac. Do 1 mala spi w swoim lozeczku, a jak sie budzi na karmienie to juz zostaje ze mna. Rzecz jasna z wygody. :-). Ale jak mam sie lepiej wyspac w ten sposob to jest ok. Kazdy sposob jest dobry ktory dziala :)
Jesli chodzi o ciuchy z Kappahla to seria newbie nie ma sobie rownych. Kocham wszystko co tam maja. Dobra wiadomosc dla wszystkich dziewczyn ktore ja lubia. Do tej pory rozmiarowka byla do 74 rozmiaru ale dowiedzialam sie ze newbie wchodzi na rozmiary wieksze. :-) Smyka nie cierpie wrecz gdyz ciuchy stamtad moim zdaniem sa badziewne i szkoda na nie kasy wydawac. Ja lubie kappahla, pizamy z h&m tez sa ok . Kupilam granatowa w biale gwiazdki i jest naprawde super. Next ma wspaniale pizamy chyba najlepsze jakie moja Ala miala kiedykolwiek. Na allegro mozna kupic w pakach . Minus to taki ze niestety sa drogie. :no:
 
Iwon możliwe. Był szybszy niż ja. Chwycil za uszko filiżanki i w górę ją machnął. Na szczęście zimna i z ekspresu to fusów nie musiałam zbierać.
 
Chyba kawka postawila mnie na nogi bo zdjelam, zrobilam i rozwisilam kolejne pranie, upieklam muffinki :-) mloda nakarmiona, sloneczko swieci wiec wybieramy sie na spacer i do Tesco ;-);-)
 
Moj dziec mnie dzisiaj wykonczy. Maruda do kwadratu. Jesli to zeby, to chyba idzie cala szczeka na raz :dry:
I zeby bylo fajniej pacnal mi dzisiaj z rak na twarz. Chcialam go polozyc na podlodze i tak ok 20 cm od podloza zaczal sie tak rzucac, ze nie moglam go utrzymac... w czterech literach majac moje poczucie winy i chec przytulenia go, pomaszerowal do zabawek gadajac "dydydydydy". No i przed drzemka urzadzil histerie - to pewnie zemsta. Sama juz z bezsilnosci zaczelam ryczec. Ufff nie lubie takich dni.

Iwon nie za duzo postepow na raz ? ;) Gratuluje serdecznie :)))

Nanulika suuuper, kurcze jak Matylka zechce posiedziec dluzej to moze sie na czerwiec zalapiesz ;)

Waris zdrowka dla malutkiej (nie wiem jak mi wczesniej umknely posty :zawstydzona/y:)

Goldenlucy fajnie, ze zajrzalas :)

Sunshine jaka kawe pijesz? Chce taka, ktora zadziala na mnie w podobny sposob :p

Mloda K ufff, dobrze, ze kawa byla zimna. Te nasze dzieciaki to sie szybsze niz Tommy Lee Jones w "Sciganym" robia ;)

Katrina 100 lat dla Kubusia i gratuluje postepow

Kasia. natka, Sicil, Miski, Alijenka gdziescie polazly ???
 
reklama
Hej,

Nanulika super wiadomości, juz sie nie mogę doczekać jak nam pokażesz Matylde :tak: No ale jeszcze ma czas, niech siedzi grzecznie w brzuszku do maja :tak: A pózniej prosimy o zdjęcia ;-)

Katrina, hatszept Wszystkiego Najlepszego dla Maluchów :-) Sto lat.

Sunshine ja tez jakaś "nieprzytomna" dzisiaj ale juz powoli przechodzi, pranie sie pierze, posprzatalam dom a teraz korzystam bo Wojtek śpi a Kubie wlaczylam bajkę.

Niespodzianka no to Ci Mały zrobił na złość :-D

Goldenlucy witaj.

Iwon gratuluje postępów. Moj tez robi "papa" i brawo. A co pochwałę sie :) nawet mąż dzisiaj mowi do Niego" to Cię mamusia nauczyła, w weekend tata Cię czegoś tez nauczy" :):):)

I nie wiem co komu miałam jeszcze napisać :zawstydzona/y:

U nas rano padał śnieg ale teraz piękne słońce, tylko ten wiatr. Nigdzie nie wychodzimy bo Wojtek przeziębiony. Mam nadzieje, ze do soboty bedzie dobrze bo jesteśmy zaproszeni na urodziny dzieci koleżanki
 
Ostatnia edycja:
Do góry