reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Wybaczcie, że się nie udzielam za bardzo, choć staram się czytać na bieżąco. Coś mi weny brak.

Mogę sie pochwalić, że młody wreszcie zaczyna "coś" robić, tzn. na miękkim siada, z podparcia łokciem i tak z plecków, ale tylko na łóżku, na podłodze (na kołdrze) - nie. Jak posadzę, to sam siedzi. Pełza (czasami do przodu, czasami do tyłu) i na czworaka buja się w tył i w przód, więc etap raczkowania pewnie niebawem nastąpi. Jak go chce posadzić np. na kolanach, to staje na nogi i nie ma bata, żeby usiadł. Albo chwile postoi z podparciem, albo skacze.

Mamy 6 zębów, ale tym juz sie chyba chwaliliśmy i wreszcie Kuba mógł poznać najstarszą siostrę, a siostra jego.

Hatszept - buziaki dla jubilatka!!!!!
 
reklama
a ja chcę, żeby było wszystko normalnie - umiarkowanie, lata gorące tak ok 23-25 stopni ale nie upalne, a zimy takie jak ta ale kończące się z końcem lutego góra!
weż przestań 25 stopni to nie gorąc ;) mnie jest wtedy zimno:-D
też mam już dość tej zimy :/ chce lato!!!!

a nocka znowu tragiczna - nie wiem o co chodzi temu mojemu belzebubowi :/ kiedyś sie budził, dostał smoka i szedł spać dalej, a teraz wyje, krzyczy, wyrywa, siada i wszystko z zamkniętymi oczami :/


goldenlucy witaj! fajowo, że się odezwałaś :)


katrina rozumiem cię- ja na forum wchodzę kilka razy dziennie, ale najczęściej weny brak, żeby cos napisać :(
gratuluję postępów Kubusia i cieszę się razem z tobą ze spotkania z rodzeństwem :)
 
Hej, hej :happy:

Dzisiaj znowu trzy nocne wstawanka na herbatę :rolleyes: I pobudka o 5.20. Czy to dziecko nie wie, że jest czas przesunięty i że tak naprawdę wstał po czwartej? :nerd:;-)


Polaa dobrze, że młody osłuchowo czysty. Zdrówka nieustannie! :)

Rysica ależ pomogłaś w wyborze wózka, bo napisałaś, że ładny :-p Swoją cegiełkę dołożyłaś ;) A wiesz, że do ostatniej chwili nie byłam pewna czy wybrać ten "wynalazek", trapera czy baby design? Jednak jak już się zatrzymałam dłużej na tym quatro, to tamte nie miały szans, bo na jej tle wypadają po prostu zwyczajnie. Ten jest taki bajerancki :sorry: No cóż, raz kozie śmierć ;) Sama jestem ciekawa, jak się sprawi mój nowy nabytek. Na pewno dam znać zgodnie z prośbą, tylko daj mi chwilkę, żebym go mogła przetestować w różnych warunkach.


Aylin super fotelik, romery są bardzo dobre i ładne :tak: Ja też myślałam nad kingiem, choć ostatecznie padło na maxi cosi.

Kasiek trzymam Cię za słowo z tym upalnym latem, zwłaszcza że wakacje planuję w tym roku w PL :wink:


Katrina, zaza
nie martwcie się tymi chwilowymi brakami weny, chyba każda z nas czasem tak ma. Minie, jak katar ;-)
 
Witam z rana.
Ja już wyspana, psy, koty nakarmione, siedzę i piję kawke a młody jeszcze śpi.

Iwon ale chyba mimo pobudki o 5:20 to jesteś wyspana co? Tylko 3 razy wstawać w nocy. Ja jak miałam poniżej 5 to już bylam mega happy.

Katrina sto lat dla Kubusia!!!!!!!

Goldenlucy wrocilas do pracy po 1,5 miesiaca? Podziwiam.

Rysica uwierz że nie u każdej mamy wychowawczy jest bezstresowy jak to okreslilas. Ledwo ciagniemy i juz przez ta zime naruszylismy oszczędności bo opał trzeba było kupic. O wakacjach to moge zapomnieć.
 
alez Wy produkujecie !!!!!!!!

Waris to trzymam kciuki zeby to jednak nie bylo nic zlego ... moze zeby ? moze idzie staje idzie staje a jak idzie to pojawia sie goraczka

Josie do jesieni jeszcze daaaaaaleko ;D mam nadzieje ze zdarzymy odbyc pare spacerkow z chlopakami :D

a gdzie jest Kasia.natka??

Rysicazdrówka dla Ciebie i Moni .. skad to sie do Was przypaletalo?

Sunshine ii jak po calym dniu u opiekunki ??

Katrina super ze Kubus ruszyl :)

Iwon a moze godzinke pozniej go klasc spac ?? wtedy pozniej wstanie ? ... moj teraz chodzi miedzy 20 a 21 i wstaje w zaleznosci miedzy 6 a 7 :p

Muńka tez nie wierze ... a lato bedzie jak zwykle rozne :p

Zaza a nie zauwazylas gornych zebow ? moze to to i go boli ?

Mlodak wychowawczy chyba dla wiekszosci rodzin to stres no chyba ze facet nie wiadomo ile zarabia ... ale ja na wychowawczy naweet miesiac bym sobie nie mogla pozwolic bo kredyty i rachunki to cala jedna pensja


u nas dzisiaj nie bylo zle ... dwie albo trzy pobudki ... ale cos mu ewidentnie doskwiera tzn boli moze znowu zeby bo jeszcze te dwojki... bo wczoraj dalam nurofen przeciwzapalnie bo cos pokaszliwal ... no i wole zapobiegawczo raz podac tak niz za chwile miec gardlo chore i spal w nocy lepiej az do 3 chyba bo dziala na niego taki srodek kolo 7 godzin...

a w ogole ile w nocy spia wasze dzieci ... bo w wiekszosci artykulow niby po 9 miesiacy dziec spi 12 godzin w nocy ... a moj za zadne skarby tyle nie pospi tylko 10 max
 
Ostatnia edycja:
Waris to jednak się ostałaś sama z tym brakiem zębów - u nas już trzy wypełzly ;)

Młodak
niestety nie jestem wyspana. 8h pracy, dwójka dzieci, obowiązki w domu i (nawet "tylko" trzy) pobudki w nocy to chyba trochę ponad moje siły :sorry:

Kasieńka no właśnie on teraz chodzi później spać, bo zamiast o 18.30 to o 19.30. Nic to nie daje. Poza tym dłużej mi się nie uda go przetrzymać, bo trze oczy i mega marudzi.



A wiecie, że mój bąbel wczoraj przez kilka sekund ustał sam bez podpierania się? :-) Czuję pismo nosem, że zaraz zacznie chodzić. Bo przesuwanie się przy meblach albo za pomocą skrzynki z zabawkami, na której opiera ręce i się przesuwa wraz z nią - ma już opanowane do perfekcji ;)
 
Iwon to moze ten typ tak ma :) sa dzieci ktore 5 rano zima lato wiosna jesien bez znaczenia jak w zegarku wstaja czy pojda spac o 18 czy 21 ... no i gratuluje nowosci :)

Zaza u nas tez jakis czas byla taka tragedia az wyszly te piorunskie 1 teraz tylko woda smok i spi ...

u nas stanie bez trzymanki juz od paru tygodni a nie chce sam chodzic
 
Witam z rana jak zwykle nielegalnie zza biurka.

A pochwaliłam się ze mnie z pokoju wywalili?? Genialny pomysł szefa. Siedziałam z dziewczynami i kolega teraz z facetami. Dziewczyny już kombinuja jak mnie ściągnąć z powrotem. Ale statystycznie mi sie poprawiło - wcześniej było 1/3 faceta na kobitke - a ja tu sama mam 3 :)

Aylin, Rysica- jutro skocze do Tesco i kupie, pizamki 9-12 powinny byc z biedronka, widzialam ze sa z ciuchcia i z samochodem tyle na wyprzedazy w sklepie. Co do zielonych legginsow sprawdzilam na stronce i pokazuje, ze sa tylko 0-1m-c :eek: zobacze jutro w sklepie. Jak cos to dam Wam znac :tak:
Czyli po 1 opakowaniu (2 paku) ?

Aylin- co do wina to w UK wiekszosc sklepowych win ma zakretki a nie korki :sorry:

Uciekam do lozeczka

tak jeden dwupack w biedronki czy inne dziewczęce bajery poproszę i leginsy w kropeczki jak będą.

Zakrętki to wiem - ale ta miała kapsel :)

Aylin super fotelik, romery są bardzo dobre i ładne :tak: Ja też myślałam nad kingiem, choć ostatecznie padło na maxi cosi.

Iwon jak wchodzilismy do sklepu to ieliśmy maxi kupić. Ale romer lepiej w aucie "siedział". Wiec padło na niego.

Dziś lece testować gerbera. Z pracy sie zwolnic chwilke musze. MIłego dnia :)
 
reklama
Do góry