reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Waris - tak :D teraz KPW :D No ja myślę, że niewiele tej opaski by było widać :p
a ja mam kurde dylemat (hahaha oby tylko takie) czy Monice cały czas grzywkę przycinać, czy zapuszczać całość na długie z przedziałkiem......
 
reklama
Waris, mieliśmy małą sesję w listopadzie...wspominałam chyba o tym na zonku :)

Munka, MsMickey, dziewczyny rules! Kurcze, musimy się w miarę szybko znowu zobaczyć!

Iwon, od dobrych 2 lat nieustannie victor&rolf flowerbomb

My nigdzie nie wyjezdzamy!!! Wiec zgłaszam gotowość pisania z Wami przez najblizsze dni...tylko kto ze mną będzie pisał?????????
 
Hatszept Ty z lewej czy po środku?:p:p:p
Piotruś boski:-):-):-)

Iwon mademoiselle są dość poważne ale ja je mogę nawet latem na plaży ;-) dla mnie są jak zapach skóry naturalne. Uwielbiam a trzymają się dluuugo.

Mam takiego gościa, który sprowadza perfumy i ma sporo tańsze niż w drogeriach. Gdyby któraś była zainteresowana to proszę dać znać z konkretnym perfumem ;-) ja się zapytam a dalej zobaczymy czy odbiór bezpośredni czy poczta. Gość jest z miasta Ł.

U nas choinki brak ale będzie na wigilii. Spędzamy u mojej siostry od paru lat już. Tam jest bardzo tradycyjnie, sianko opłatek czytanie fragmentu pisma... trochę mnie to bawi, ale biorę udział że względów sentymentalnych. Rodzina się zbiera i to jest ok. Tylko śpiewanie kolęd odpuszczam (oczywiście moja mam czujnym okiem patrzy czy śpiewam czy nie i pewnie chętnie ustawilaby mnie do pionu;-)). Cała reszta jest do zniesienia.

Hatszept ja jadę ale chyba nie sądzisz, że bb odpuszczę, hę??? :p

A spotkać się musimy kanieczna ;-)
 
Ostatnia edycja:
ufffffff....to dobrze!!! :-)

Te moje victory@rolfy ;) tez bardziej wieczorowe, ale tez się nie przejmuje i wychodząc nawet do pracy o 7.00 rano...pach...pach...;-)
 
JA!!! Codziennie wieczorami na bank, jak już dzieciarnia uśnie, bo w ciągu dnia to za dużo wrażeń będzie :p tzn w weekend będę, ale wigilia i święta tylko wieczorami
 
Eeee...no to luuuuz :tak: To natrzaskamy z 50 stronek co by nieobecne usprawiedliwione i nie! miały za karę co nadrabiac...;-)

A wiecie, ze ja do biura w Wigilię?! Tzn.nie musiałam, mogłam wziąć urlop, ale muszę prace podgonic...poza tym Wigilia na 18osob! u mnie no więc niech goście przyjeżdżają wczesniej i sami ogarniaja stoły, nakrycia itp. ;-) ....bedzie busy...bedzie...
 
witam się

Hatszept - witaj mamusiu myśląca o mnie, czas teraz bardzo intensywny mam w domu i pracy, to czasu dla siebie i na BB mniej, a Wy się rozpisałyście, że nie da rady tego ogarnąć. Ale miło, ze ktoś myśli.... buźka.

Iwon - ja taka troszkę maniaczka zapachów, mam kilka, ale też na ogół takie lekkie.
Intryguje mnie ta Euphoria - muszę sprawdzić jak pachnie, bo teraz sa u nas bardzzzzzo dobre ceny, to w razie czego można by je nabyć.
A z tych co posiadam i używam to Naomi Campbell te zupełnie pierwsze (niekoniecznie ze względu na wygląd buteleczki) Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://image.ceneo.pl/data/products/245711/i-naomi-campbell-woman-woda-toaletowa-15-ml-spray.jpg, Calvin Klein Contradiction, Eternity, Obsession Night, Ives Rocher - Bambus (super!!!!) i Avon kilka (oczywiscie z Little Black Dress na czele).
I zapomniałam - oczywiście Cool Water!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Katrina jak to w pracy :eek: Ja bylam przekonana, ze w domciu siedzisz :p

MsMickey normalnie mam wizje jak sobie z Munka wlosy wyrywacie :-D

Aga powodzenia w ogarnianiu. Ja tez mam duzo planow - gorzej z wykonaniem. Zaczynam dzisiaj na serio :)

Waris szkoda, ze z praca wyszlo jak wyszlo. Ale znajdziesz lepsza! I tez mam te Beyoncowate perfumy :)

Siula fajnie, ze rozmowa poszla po Twojej mysli... byloby gorzej gdybys chciala dostac ta prace :sorry:

Macku cora ma czadowa mine :D I podobna do Ciebie :)

Munka zdrowych, wesolych i cudownie spedzonego czasu. Zdjecie piekne.

Aylin ja wlasnie lubie perfumy ciezkie i slodkie. Nie moglabys mnie wachac ;-):-p

Rysica dzieki za klimat swiateczny. Ja dopiero dzisiaj kupie choinke i to mini mini.

Hatszept ja nigdzie nie uciekam - bede Was zameczac postami :)

Iwon zazdroszcze tego ogarniecia. Ja ide na ostatnie (mam nadzieje) zakupy dzisiaj. Zwlaszcza po prawdziwy chlebek, bo facet tylko w sb przyjezdza.

Mam pytanie dotyczace miecha :D Jak upieke karkowke dzisiaj wieczorem to ile powinna mi wytrzymac? Mozna to mrozic ewentualnie?

A perfumy... obecnie ghost sweetheart (nadaje sie na zimowy wieczor - na lato za ciezkie) no i beyonce bordowe. I jak juz pisalam lubie slodkie zapachy. Najbardziej ciasta z piekarnika ;) Moglabym sie wytarzac zamiast psikac perfumami :D
 
Do góry