reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

napisalam i skasowalam :| no to jeszcze raz

piszecie tyle ze ciezko nadarzyc

Munka dziekuje i wzajemnie :) masz cudna ta coreczke i w opasce tez cudenko... az bym chciala miec dziewuszke bo chlopakowi takie slodkie opaski to cieko zalozyc

MsMickey minke ma jak z okladki :D rosnie mala gwiazda :D

Siula dobrze ze tak wyszlo choc przykra taka sytuacja gdyby faktycznie sie starac o prace

Alijenka piekne wspomnienia, az mi szkoda ze nie bylo mnie wtedy z Wami zebym mogla czytac o Waszych przezyciach i dzielic sie swoimi

Aylin to oby teraz juz nic sie nie zmienilo w kwestii jedzonka moze zacznie przybierac bardziej :)

Maćku boska dziewuszka i mina tez wymowna :D

Polaa zdrowka dla Ciebie i Kubusia

Iwon najwaznejsze ze dal rade :) ja uzywam malo wyrafinowanego zielonego adidasa :)

Waris wspolczuje takiej firmy, oby udalo Ci sie znalezc lepsza prace w lepszym miejscu

Rysica sliczna choinka :)

Nikodem hmmm spi choc juz byla jedna pobudka i 15 minut usypiania, raaaany znoooowu :|
daje mu syropek psikam do noska gardelka odciagam gilki oby bylo lepiej tyle mojego :||||||||||
 
reklama
Też miałam zamówić przepaski od Sunshine, ale nie zdąrzyłam wybrać :( a teraz już za późno na te świąteczne poza tym kurcze jak ja bym jej założyła tą opaseczkę pod grzywkę???.... :-D:-D:-D

Zamów u Marty spineczkę :tak:


Jednak dobrze mieszkać na zadupiu. My kupiliśmy dla rodziców średnią sosenkę za 30 zł :tak: Ja będę miała sztuczną, na pniu. Chu.jkę mam, pieniek mam, tylko jak to ze soba połączyć? :sorry2:
 
Ale pięknie - przetrzymaliśmy mała i śpi od 19 wykąpana i najedzona! :-) Mam tylko nadzieję, że nie potraktuje tego jako drzemki i się za chwilę nie obudzi :sorry2: Idę coś porobić, bo dzisiaj przez to marudzenie prawie nic nie zrobiłam... A chciałam już salon ogarnąć i przyozdobić, aby zdążyć przed siostrzeńcem ;-)
Śliczna!

Czas na reklamę ;-)
Również polecam przepaski od Sunshine :tak:

Zobacz załącznik 525146

Właśnie napisałam do niej w sprawie opasek :-):-D

Haaaa a ja pierwsza miałam opaske od Sunshine :) hehe moja Martyska na fb jest jako pierwsza zadowolona klientka :)
A co - w koncu w czyms jestem pierwsza to sie pochwalę. Ale te ostatnie mi się strasznie podobają :) Szczególnie te z sówkami :)

A właśnie baby, kolejne pytanie w ramach poznawania się - jakie perfumy lubicie? :cool2:

Ja używam najczęściej chanel mademoiselle, versace woman, versace bright crystal, hugo boss orange, ange ou demon givenchy. W zasadzie na przemian tylko te, jestem raczej stała w uczuciach jeśli o to chodzi ;)

Generalnie - świeże. Jestem wierna Dolce gabbana Light Blue, mam Cleanic Happy, Calvin Klein Euphoria i kończe eternity summer. Ale mam też wody z avonu - celebre i teraz jakas nową zamówiłam latin sensation :)
Nie lubie zapachów ciężkich, slodkich.

Piernik upieczony - jutro przełożę powidłami. Choineczka adaptuje się na balkonie, jutro zaliczy korytarz a w niedziele ją odzieje w szydelkowe cuda :)

W planach na jutro - przełożyc piernik, upiec pierniczki i przygotować bakalie do bakaliowca. W niedziele upieke sernik i bakaliowca - ubiorę choinkę i bedę odganiać męża od slodkości.

Kasieńka - nawet moja pani doktor straciła juz nadzieję, że to moje dziecię zacznie przybierać. Stwierdziła, że taka jej uroda i nie ma się co czepiać. Ja mam tylko nadzieje ze jak zeby wyjdą to przestanie sie mi co chwilkę budzić. Bo wracam do pracy - i styczen jest o tyle ciezki że muszę zrobic plany na cały rok. A od nich zależą premie kilku osób....
 
Ostatnia edycja:
Dziecie śpi więc chwila dla matki i zaraz znowu biorę się do roboty. Miałam w planach posprzątane mieć dziś wszystko, choinkę ubraną i póki co z planów nici:crazy:

Śliczne te Wasz księżniczki :)
Rysica my co roku mieliśmy żywą choinkę i w tym roku jak zobaczyłam ceny to kupiliśmy sztuczną :zawstydzona/y:może nie pachnie jak żywa, ale jak ubiorę to atmosfera świąt będzie :)

to powodzonka w ogarnianiu wszystkiego!!:-)

Haaaa a ja pierwsza miałam opaske od Sunshine :) hehe moja Martyska na fb jest jako pierwsza zadowolona klientka :)
A co - w koncu w czyms jestem pierwsza to sie pochwalę. Ale te ostatnie mi się strasznie podobają :) Szczególnie te z sówkami :)

Piernik upieczony - jutro przełożę powidłami. Choineczka adaptuje się na balkonie, jutro zaliczy korytarz a w niedziele ją odzieje w szydelkowe cuda :)

W planach na jutro - przełożyc piernik, upiec pierniczki i przygotować bakalie do bakaliowca. W niedziele upieke sernik i bakaliowca - ubiorę choinkę i bedę odganiać męża od slodkości.

Ja się właśnie zakochałam w tych ostatnich i stwierdziłam, że pora zamówić:-)

Pyszności w tym Twoim poście!:tak:

My już mniej więcej spakowani, jutro trzeba będzie to jeszcze upchać w aucie, ale to już zadanie mężulka:-)

No to dziołchy, powodzenia w sprzątaniu, pichceniu, wyjazdach, zdrowieniu, robieniu nastroju, pakowaniu prezentów itp. Do zobaczonka!:-)
 
Rysica to mówisz że nie mam czego żałować, moja też z tych co grzywa zarzucają :)
Ja też na wyprzedaże skocze ale u siebie ale jedyny plus to to ze konkurencji nie będę miała.
Ja wczoraj,dziś trochę posprzatalam. Jutro z mamuska będziemy sernik piekly oraz szarlotke królewska na zimno a wieczorem mięsko pójdzie do pieca za to dziś już pachnialo pierniczkiem tylko moja mama dodaje powidel do masy.
 
Rysica - dzięki za klimacik :-) my jednak nie zdążyliśmy kupić i ubrać choinki, ale wyjęłam gadżeciki, przyozdobiłam światełkami gałązki...no i światełka od wczoraj nie działają:baffled:

Naprawdę lecisz z nami na wyprzedaże?? fajno by było!!

A aparat to NIKON D50.

Ależ proszę :)
no chciałabym, tylko mąż musi w domu być, i bez dzieciaków bym była! :p

Dziecie śpi więc chwila dla matki i zaraz znowu biorę się do roboty. Miałam w planach posprzątane mieć dziś wszystko, choinkę ubraną i póki co z planów nici:crazy:

Śliczne te Wasz księżniczki :)
Rysica my co roku mieliśmy żywą choinkę i w tym roku jak zobaczyłam ceny to kupiliśmy sztuczną :zawstydzona/y:może nie pachnie jak żywa, ale jak ubiorę to atmosfera świąt będzie :)

no ceny zaporowe!
my mamy sztuczną, bo kupiliśmy jak Szymek miał 1,5 roku :p
Zamów u Marty spineczkę :tak:


Jednak dobrze mieszkać na zadupiu. My kupiliśmy dla rodziców średnią sosenkę za 30 zł :tak: Ja będę miała sztuczną, na pniu. Chu.jkę mam, pieniek mam, tylko jak to ze soba połączyć? :sorry2:

Maćku, spineczek nie widziałam :p poza tym mam kilka ale nie używam, bo zdecydowałam się, że grzywkę jej będę zapuszczać chyba jednak, a nie całe długie

no ceny w Warszawie i okolicach
masakryczne

Waris - ale o co chodzi z tą grzywą??? czyżbym czegoś nie doczytała??

Iwon - ja niestety rzadko kupuję perfumy bo drogie to to, a moje ulubione, i jedyne których używam to Vanilia z Yves Rocher - jest niesamowita, bo lekko słodka i NIE-DUSZĄCA! A faceci za nią szaleją, mąż aż się wwą****e mi w szyję ;) No a drugi ulubiony to jasno niebieski KENZO - przepiękny, rześki, lekki, z nutą ogórkową i winogronową, no super po prostu. Nie lubię kwiatowych i duszących zapachów
 
Ostatnia edycja:
Muńka szerokiej drogi! A Gabi prześliczna na zdjęciu, normalnie nic tylko oprawić w ramkę :-)



MsMickey no Mademoiselle są genialne! Ja używam raczej na wyjścia, bo po pierwsze są strasznie drogie, po drugie - moim zdaniem ten zapach nie nadaje się tak na codzień. Za bardzo gęsty, elegancki i sexy ;) Za to na imprezach, uroczystościach, wyjściach robi wrażenie :cool2:


Aylin miałam Cleanic Happy, bardzo ładne :tak: No i CK Euphoria też zaliczyłam ;-)

A z avonu kupowałam kiedyś Little Black i Incadence czy jakoś tak. Ten zapach do dziś kojarzy mi się z czasem, kiedy poznawałam M. Bo wtedy ich używałam :sorry2:
 
usmiechniety Piotr ekartka.jpg
 
Haaaa a ja pierwsza miałam opaske od Sunshine :) hehe moja Martyska na fb jest jako pierwsza zadowolona klientka :)
A co - w koncu w czyms jestem pierwsza to sie pochwalę. Ale te ostatnie mi się strasznie podobają :) Szczególnie te z sówkami :)
E tam - fejs się nie liczy! :-p;-)

No to dziołchy, powodzenia w sprzątaniu, pichceniu, wyjazdach, zdrowieniu, robieniu nastroju, pakowaniu prezentów itp. Do zobaczonka!:-)
I tak jeszcze tu pewnie wlecisz przed wyjazdem ;-)

Maćku, spineczek nie widziałam :p poza tym mam kilka ale nie używam, bo zdecydowałam się, że grzywkę jej będę zapuszczać chyba jednak, a nie całe długie
Ja też nie, ale myślę, że da się zrobić na specjalne zamówienie :tak:
 
reklama
Waris [/B]- ale o co chodzi z tą grzywą??? czyżbym czegoś nie doczytała??

Iwon - ja niestety rzadko kupuję perfumy bo drogie to to, a moje ulubione, i jedyne których używam to Vanilia z Yves Rocher - jest niesamowita, bo lekko słodka i NIE-DUSZĄCA! A faceci za nią szaleją, mąż aż się wwą****e mi w szyję ;) No a drugi ulubiony to jasno niebieski KENZO - przepiękny, rześki, lekki, z nutą ogórkową i winogronową, no super po prostu. Nie lubię kwiatowych i duszących zapachów

Ja napisałam ze żałuję ze nie zamówiłam opaski od sunshine.
Ty napisalas ze Monika ma długa grzywke i ze nie bardzo by pasowała jej ta opaska czy jakoś tak
Ja spuentowalam ze mam nie żałować bo moja mała też ma długa grzywe
KPW?

MsMickey no Mademoiselle są genialne! Ja używam raczej na wyjścia, bo po pierwsze są strasznie drogie, po drugie - moim zdaniem ten zapach nie nadaje się tak na codzień. Za bardzo gęsty, elegancki i sexy ;) Za to na imprezach, uroczystościach, wyjściach robi wrażenie :cool2:
Właśnie to samo miałam pisać o coco chanel madmuazel też je mam i w 100% się z Tobą zgadzam.
Mnie z kolei ck in2u for her przypominają wakacje na santorini zaś cacharel noa perle wakacje w chorwacji, mam jeszcze byonce heart te czerwone ale one też nadają się na poważne wyjścia.
Wybaczcie mi poprzekrecane nazwy perfum
Genialnie, jak ty to zrobilas?
 
Ostatnia edycja:
Do góry