reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

witam,


ale się wczoraj uśmiałam na tym spotkaniu z kolegami z pracy :) plotki, ploteczki i kupa śmiechu - było fantastycznie, młody ani babci ani mężowi nie sprawiał problemów, jak wróciłam to już spał, a ja nie mogłam się doczekać kiedy się obudzi ;)




Czuję się pominięta :-(;-)
przepraszam:zawstydzona/y:



Maćku - w domu? LAMPA BŁYSKOWA! niestety....
do zrobienia wyraźnych zdjęć bez flesha potrzeba - lamp studyjnych z parasolami albo mocnego światła słonecznego, albo po prostu światła dziennego mocnego nawet przez chmury lekkie, a niestety w domu nie ma takich warunków. Światło żarówkowe się nie liczy. Im mniej światła tym powinien być dłuższy czas naświetlania, ale im dłuższy czas naświetlania tym bardziej nieruchomo powinien być aparat i fotografowany obiekt. ISO czyli czułość - 400-800 bo jak jest większa, to widać szumy (przebarwienia).
Ja na przykład robiłam zdjęcia akwarium nocnego to ustawiałam czas naświetlania na 8 a czasem 10 sekund (nie 1/8 czy 1/10 sekundy) ale akwarium miało tylko diodę nocną włączoną i w mieszkaniu panowała absolutna ciemność. Widać było ślady jak rybki pływały :p
W domu jak jest widno, to wystarczy 1-20 a w lato nawet 1/4 czy 1/60 sekundy. Ale teraz na śniegu jak byliśmy to mimo iż były chmury robiłam Monice zdjęcia na 1/250 sekundy.
widzę, że powinnam się do ciebie uśmiechnąć o nauki ;)


Nooo właśnie - a może tam zrobimy czerwcówkowe spotkanie?? Mamy tam fajną bazę rekreacyjną nad jeziorami, mogłabym zająć się załatwieniem zakwaterowania:-)
jak dla mnie Konin OK, kuzynkę mam tam w bursie, to mnie może dziewczyny przenocują;-)

MsMickey Maćku sliczne te wasze córeczki :)



:-)


Wejdę do fryzjera i powiem: Tnij Kobieto idę na wyprzedaże! :p
hahahaha:-D

no to już po,wszystko ładnie poszło
weszłam na zaplecze
pan pyta co ja mam,więc daje to skierowanie i mówię od razu że z miłą chęcią przyjmę prace ale uprzedzam że mam małe dziecko i karmię piersią no i co pan na to FATALNIE:-) i mi tłumaczy że nie da rady bo za dużo przerw mi się należy itd a ja w duchu uśmiechnięta jupi
napisał na skierowaniu
brak dyspozycyjności z powodu karmienia piersią
tylko z drugiej strony zobaczcie jaka dyskryminacja kobiet które karmią piersią
super, że się udało!! a z tą dyskryminacją to straszne:confused2:
u nas właśnie wróciła do pracy jedna młoda mama i jej szefowa chcą ją wysłać na tygodniowy wyjazd w sprawach handlowych, ona na to, że karmi piersią, a jej szefowa (prawie 40-letnia bezdzietna Włoszka)- "no to co?":no:



Witajcie,

W końcu znalazłam chwile na bb. Normalnie Was zaniedbalam, rzadko do Was ostatnio zaglądam :zawstydzona/y:



A ja chora, ale mnie rozłożyło. Kuba to samo, ma prawie 40 st.goraczki. Mam nadzieje, ze Wojtusia ominie. Nadzieje trzeba mieć zawsze:-D
no nieładnie nas tak zaniedbywać:-p zdrówka dla Was!!!!!!


A właśnie baby, kolejne pytanie w ramach poznawania się - jakie perfumy lubicie? :cool2:

ja nie używam, bo dla mnie są za drogie, niezmiennie odkąd jestem z moim D używam różowego Addidasa
ale lubię owocowe i świeże nuty zapachowe i bardzo podobają mi się perfumy damskie Jaguara
 
reklama
Rysica dzieki za klimat swiateczny. Ja dopiero dzisiaj kupie choinke i to mini mini.



Mam pytanie dotyczace miecha :D Jak upieke karkowke dzisiaj wieczorem to ile powinna mi wytrzymac? Mozna to mrozic ewentualnie?

A perfumy... obecnie ghost sweetheart (nadaje sie na zimowy wieczor - na lato za ciezkie) no i beyonce bordowe. I jak juz pisalam lubie slodkie zapachy. Najbardziej ciasta z piekarnika ;) Moglabym sie wytarzac zamiast psikac perfumami :D

nie ma za co :D



witam,

super, że się udało!! a z tą dyskryminacją to straszne:confused2:
u nas właśnie wróciła do pracy jedna młoda mama i jej szefowa chcą ją wysłać na tygodniowy wyjazd w sprawach handlowych, ona na to, że karmi piersią, a jej szefowa (prawie 40-letnia bezdzietna Włoszka)- "no to co?":no:




ja nie używam, bo dla mnie są za drogie, niezmiennie odkąd jestem z moim D używam różowego Addidasa
ale lubię owocowe i świeże nuty zapachowe i bardzo podobają mi się perfumy damskie Jaguara

zaza - według kodeksu pracy pracodawca nie ma prawa oddelegować pracownika poza miejsce zamieszkania, zmuszać do pracy w godzinach nadliczbowych oraz w porze nocnej do ukończenia przez dziecko 4 rż.
powiedz o tym koleżance....
mogę Ci poszukać podstawy prawnej.

Maćku - no jak to pominięta?? Ja to Ci wczoraj odpisałam nawet bez cytowania posta znaczy zapamiętałam Cię i to co pisałaś i Twoją córeczkę którą wkleiłaś :-D
 
Maćku, dzień dobry! Dzień dobry! :-D

Zaza, fajnie, że spotkanie udane :tak:

Katrina, czyli wróciłaś do pracy, czy pomagasz z doskoku?

A my OBOJE z P. w domu teraz - RAZEM!!! O tej samej porze!!!!! RAZEM!!!! ;-) TOGETHER!!! No po prostu nie mogę uwierzyć!!! :-)
 
witam i ja
mała spała ślicznie od 19 do 7 i teraz też znów śpi
no to zaczyna się świątecznie robić gotowanie ostatnie porządki strojenie chałupki fajnie
mężusia mam przy sobie tzn teraz po zakupy pobiegł
dziewczyny miłego szykowania się do świąt życzę :-)
 
E tam - fejs się nie liczy! :-p;-)
:tak:

Ale ja zamowiłam u niej tu :)
Zdjęcie tylko na fajsie dala :)


My nigdzie nie wyjezdzamy!!! Wiec zgłaszam gotowość pisania z Wami przez najblizsze dni...tylko kto ze mną będzie pisał?????????

Też bb nie opuszczam :) Wiec piszemy dziewczyny :)

Niespodzianka - nie wiem czy bym cie wąchać nie mogła :) Do niektórych pasuje. I mi nie przeszkadza. Ja na sobie nie lubie.

Dzieki dziewczyny - zapomniałam o davidof cool water :) też lubie


A euphoria - bardzo ładny zapach z tych cięższych. I chyba jedyny który własnie toleruje. Dostałam przez przypadek - jak kolega wracał ze stanów miał mi kupic co innego ale nie było. Więc kupił euphorie.
 
Witam się i ja
Moja dziadyga robi sobie drzemkę a ja się szykuje aby może na spacer wyjść z nią jak wstanie.
Spała dziś od 20 do 7.30 choć kilka razy w nocy wstawałam do niej.
Ja nawet nie mam zrobionych zakupów na święta. K wczoraj wracając z Bielska chciał we Wro wjechać do tesco w nocy i nie wjechał bo nie było gdzie zaparkować tyle ludzi o 0.30 w sklepie, boże co oni o tej porze robili tam !!!!!!!!!!!!!!!

hatszept ja też będę w domu choć nie wiem czy często uda mi się zaglądnąć, wszystko zależy od mojej diadygi, mój K będzie pracował także nie będzie miał się kto nią zająć.

Niespodzianka ja jak zawsze piekłam mięso to w lodówce potrafiło leżeć ponad tydzień :-D

Zaza zazdroszczę spotkania, udanego spotkania ja jeszcze nie wyszłam ze znajomymi od kąd urodziłam.

Aga ja też co roku miałam żywą choinkę znaczy od 4 lat mamy sztuczną od kąd mama umarła :-:)-:)-(

Maćku masz rację dobrze mieszkać na zadupiu ja też na takim zadupiu mieszkam :-D:-)
 
reklama
MsMickey dzień dobry :-D


A ja mam już po spacerze, właśnie się mała obudziła i podnosząc ją lekko jej się ulało oczywiście w moje włosy także prawa strona głowy mi się cała klei, muszę myć głowę :szok::szok::szok::sorry::sorry:, kurde wszystko mi się klei i policzek i szyja :eek::eek:

Niby -5 a zimno tak jakby było -10 :-(


Napisałam do sunshine w sprawie opasek i coś jej nie widać na fejsie :(
 
Do góry