reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

ech młody jednak przeziębiony :-( kicha i smarka, ciekawe czy coś pośpię w nocy bo już miał jedną pobudkę na odciąganie smarków, a potem ani myślał iść spać, stan podgorączkowy, ale i tak dałam mu Panadol, może będzie lepiej mu się spało ;-)


Monika wyrazy współczucia, bardzo mi przykro

Muńka mój też szaleje na widok odbicia w lustrze :-D

claudette dawaj jedno ciasto, mnie tam wszystko jedno jak wygląda ;-)
 
reklama
Torby rozpakowane - 50 % nadaje się do wypranie i chodzenia a resztę odkładam bo albo za małe albo ja takich nie lubie (spiochy i kaftaniki - nie lubie tego ubierac :)) albo za szerokie a moja laska jest cwana i tak kombinuje że 2yciąga noge z nogawki i napierając na krok rozpina napki. Więc tylko wąskie rzeczy na noc mogę jej zakładac.

Idę spać - ledwo na oczy widzę....
 
Claudette ja tez zamawiam! Ja też!!! To czekoladowe ... :p

Munka świetnie, że zakupy się udały, ja planuję się wybrać ale jeszcze nie wiem kiedy. Jutro chciałam ale się nam samochod zepsuł i kiszka. Chcę tez do ikea w tyg ... plany plany. Na razie mam już plan na wtorek:-) Pe właśnie usypia Gochę i w ramach usypiania puścił jej kamizelkę... no nie wiem. Ja idę do wanny na wszelki wypadek niech sobie radzi chłopak:p
 
Aga wiersze Tuwima są fajne :-) Mój uwielbia jak się jemu czyta książeczki, jest wtedy skupiony i spokojniutki ;)
A no widzisz, najwyższy czas na zmiany. Poza tym jestem jedną z niewielu, która pokazuje swoje real foto, więc pomyślałam, że pewnie już macie dosyć mojej facjaty ;-) A poza tym, taka babska fanaberia - bo chciałam i już ;-):rolleyes:.
Wiersze znam w większości na pamięć:)
No i awatarek to ja we własnej osobie :D
Hej :-) wróciłam wczoraj do domu przed 1.00:-D mężulek się spisał, dał G mleczko jak się przebudziła i dalej spała. Chyba mnie wyczuła jak przyszłam,bo po jakimś czasie wchodzę do pokoju, a ona cichutko sobie leży i się na mnie patrzy. Zasnęła jak ją na chwilkę do cyca przystawiłam, ale długi czas otwierała oczka i patrzyła na mnie - miałam wrażenie, że dopiero wtedy była w stanie usnąć na noc, wiedząc, że jestem...
Ehhh...ciężko będzie przestać karmić...
Fajnie, ze wyjście udane, a córunia pewnie czekała na mamusie :)
https://picasaweb.google.com/100371...key=Gv1sRgCLiF1sSRrsHz-QE#5819268439200406418

pomysł na wspólną zabawę - wymyślał oczywiście Szymek i jak zwykle Monice się podobało :p swoją drogą Monika ma niezły refleks :p
Fajne masz te dzieciaki i myślę, ze będą się fajnie dogadywać w przyszłości :)
ech młody jednak przeziębiony :-( kicha i smarka, ciekawe czy coś pośpię w nocy bo już miał jedną pobudkę na odciąganie smarków, a potem ani myślał iść spać, stan podgorączkowy, ale i tak dałam mu Panadol, może będzie lepiej mu się spało ;-)
Zdrówka dla Sergiuszka!!!

My od wczoraj wieczora bez temperatury tzn. A bo dziś ja dostaje teraz mam dopiero 37.6, ale ja zawsze mam poniżej 36 stopni no i telepie mnie już :( kurcze a wszystko za sprawą kaszki którą dałam młodemu wczoraj wieczorem niby fajnie, bo w nocy jadł pierwszy raz o dawnaaaaaaaa tylko dwa razy, ale mi cały dzień pierś rozsadza :( i dziś już kaszki nie dostał.
 
Muńka moja na lustro reaguje tak samo! A upiekłam tort chałwowy, ciasto mega czekoladowe z kremem z bitej śmietany i serka mascarpone z kokosem (podobno smakuje jak bounty, pierwszy raz robiłam) oraz ciasto z kokosem i kremem z ananasem :-p
A te tureckie smakołyki jadłam ostatnio i tylko kebab o smaku kiwi z pistacjami mi podszedł z wszystkiego co wybrałam :sorry2:

no i po co ja zapytałam o te ciasta...:-p:-p:-p
Widziałam właśnie tego kebaba!! hhmm...musze kiedyś spróbować. Ja osobiście tych nugatów nie lubię za bardzo, ale szwagier tak, więc niech ma!:-)

Claudette ja tez zamawiam! Ja też!!! To czekoladowe ... :p

Munka świetnie, że zakupy się udały, ja planuję się wybrać ale jeszcze nie wiem kiedy. Jutro chciałam ale się nam samochod zepsuł i kiszka. Chcę tez do ikea w tyg ... plany plany. Na razie mam już plan na wtorek:-) Pe właśnie usypia Gochę i w ramach usypiania puścił jej kamizelkę... no nie wiem. Ja idę do wanny na wszelki wypadek niech sobie radzi chłopak:p

a jak się puszcza kamizelki??? :-D

My od wczoraj wieczora bez temperatury tzn. A bo dziś ja dostaje teraz mam dopiero 37.6, ale ja zawsze mam poniżej 36 stopni no i telepie mnie już :( kurcze a wszystko za sprawą kaszki którą dałam młodemu wczoraj wieczorem niby fajnie, bo w nocy jadł pierwszy raz o dawnaaaaaaaa tylko dwa razy, ale mi cały dzień pierś rozsadza :( i dziś już kaszki nie dostał.

Fajno, że młody już bez tempki, a Tobie życzę zdrófffka!!!
Ja się właśnie zastanawiam, czy nie dać G kaszki jak się obudzi, ale boję się właśnie o piersi...
 
agaundpestka - to super, że już bez tempki! Mam nadzieję, że Tobie też przejdzie :)

a co do dzieciaków moich - też mam nadzieję, że się będą fajnie dogadywać :) Póki co Szymek ani odrobinkę nie jest zazdrosny i coraz fajniej się do niej odzywa i potrafi sam z siebie przyjść dać jej buziaka, poczochrać grzywkę czy się powygłupiać żeby się śmiała :)
 
agaundpestka - to super, że już bez tempki! Mam nadzieję, że Tobie też przejdzie :)

a co do dzieciaków moich - też mam nadzieję, że się będą fajnie dogadywać :) Póki co Szymek ani odrobinkę nie jest zazdrosny i coraz fajniej się do niej odzywa i potrafi sam z siebie przyjść dać jej buziaka, poczochrać grzywkę czy się powygłupiać żeby się śmiała :)

Nie wiem jaki jest Twój mąż, ale Ty masz fajne do nich podejście :) no i kontakt z Szymkiem, więc czuje się ważny i nie ma powodu do zazdrości.

Kurcze mody jadł godzine temu, a ja znowu mam pełne piersi :(
 
Aga masz jakas nadprodukcje ;) Mam nadzieje, ze tempka szybko spadnie - dobrze, ze mlody juz nie ma. Jeeej jak ja sobie przypomne jak mialam takie piersi napompowane... swoja droga to ciagle mam pokarm jak scisne, a nie karmie juz 4 miesiace :confused:

Zaza oby Sergiusz sie szybko wykurowal.

Rysica super zabawa! Na pewno sie dogadaja w przyszlosci. Ja zawsze marzylam o starszym bracie, chociaz mam starsza siostre (8 lat) baaardzo kochana.
 
reklama
Siedze i rycze tak mnie wyprowadzil z rownowagi ten moj maz, poprostu nie mam juz sily na niego :zawstydzona/y: A najgorsze jest to, ze zawsze sobie mowi, ze sie nie ugne i tez bede tak beszczelna jak on i zawsze sie uginam bo dla dobra zabci mojej chce zeby miala normalna rodzine :zawstydzona/y: i tak w kolko. Modle sie o sily zebym mu sie postawila, normalnie mam same czarne mysli w glowie........
 
Do góry