reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

klusia &&&&&&&&&&

Kifsi ja tam się cieszę,że przytyłam,bo ostatnimi czasy waga mi w dół poleciała masakrycznie i wcale mi z tym nie było dobrze.

Iwon smaka mi narobiłaś tymi propozycjami:tak:chyba spędzę weekend przy garach;-)
 
reklama
Dziewczyny a może założymy wątek kulinarny z przepisami? Bo jest jeden, ale w nazwie ma "dietę dla matek karmiących" :sorry2: No chyba, że zmienimy nazwę i będą to po prostu kulinaria dla każdego :)

Polaa ja dla gości proponuję następujące dania, które sama często robię:

1. spaghetti z parmezanem + surówka
2. naleśniki po meksykańsku (nadziewane mięsem mielonym, fasolą itp.)
3. zapiekanka z kurczakiem, serem i brokułami
4. kartoflak z sosem pieczarkowym i barszczem
5. placek po węgiersku
6. pizza
7. zupa gulaszowa z pieczywem czosnkowym
8. sałatka z ryżem i kurczakiem wędzonym
9. smażony filet (bez panierki) z serem, podawany na zimno z sałatą, ogórkiem, cebulą, rzodkiewką, pomidorem i sosem koperkowo-ziołowym + grzanki

a na obiad:

10. bitki wołowe lub zrazy
11. filety z kurczaka zapiekane w parmezanie i z ananasem
12. pieczone roladki z kurczaka ze szpinakiem
13. karkówka pieczona z masłem czosnkowym + frytki
do tych dan obowiązkowo jakaś zupa, bo ja zawsze dwudaniowy obiad robię :)

Jak ktoś będzie zainteresowany, wrzucę przepis na właściwy wątek :)

ja chce..... wszystko prawie :)
 
Witam, ja dziś w lepszym nastroju :) zadzwonił kolega z berlina, ze jest przejazdem we wrocku i czy mam ochotę na kawkę się z nim spotkać oczywiście pierwsza myśl nie, bo przecież jak ja wyglądam :baffled::baffled: ale w sumie dałam się namówić i jestem zadowolona :) po pierwsze pojechałam do galerii czyli musiałam się zrobić na człowieka, a po drugie miło spędziłam czas :) synek tez się spisał, bo spał całe 2godzinny. A i weszłam do Cubusa tylko i wyszłam z kurtką :)


Aga, nie wiem, czy ta propozycja praca taka interesująca. Przeraża mnie trochę ta 7.10 i to 3.pietro bez windy. Jak oni sobie wyobrazają wnoszenie Twojego wózka na góre? Czy moze na dole jest jakas wózkarnia? Bo jesli nie to musiałabyś wnosić swój wózek na 3. pietro, a póżniej jak byś szła z chłopkami na spacer to znosiłabyś 2 wózki??? A może mogłabyś się zajmować tym chłopcem u siebie? Chyba byłoby wygodniej...no sama nie wiem...dla mnie szału nie ma...a moim zdaniem dobra niania znajdzie prace bardzo szybko...tzn. nie wiem, gdzie mieszkasz, ale w przeciez w duzych miastach zawsze gigantyczne zapotrzebowanie na nianie...i to raczej nianie mogą przebierac w ofertach, a nie odwrotnie...piszę oczywiscie o dobrych...
Jestem ciekawa, co zdecydujesz....
Dzięki:) chyba czekałam na takie słowa :) co prawda wózek bym trzymała w wózkowni, ale jest dla mnie więcej na nie jak na tak. Jeszcze mam tydzień to będę myśleć. Tez myślałam, ze będę mogła brać małego do siebie, bo to blisko i u mnie parter, ale tata małego się nie zgodził.

Wy tu o smakołykach a ja musze trzymać ścisła dietę ze względu na kupki malej, akysz mi stąd na odpowiedni wątek bo mi jęzor do d..p ucieknie :crazy::rofl2:;-)
U mnie to samo kupy nadal brzydkie, a ja na nic nie mam takiej ochoty jak na kawe z mlekiem.
 
Wpadłam na chwilkę się pochwalić :)

Monika dzisiaj non stop obraca się z pleców na brzuch i odwrotnie, nawet w leżaczku próbowała, ale się "zacięła" i w gondoli - ale nie dała rady (kombinezon, kocyk).

:D:D:D:D

resztę Was nadrobię jak dzieci spać położę
;)
 
na razie przeleciałam wczorajszy dzień i jakoś tak skromnie naprodukowałyście ;-)
Qrtka a dla mnie ta oferta jest i tak świetna, bo ja ostatnio u swojego osiedlowego fotografa za 100 zdjęć, w tym 3 dużego formatu (plus 1 album i ramka) zapłaciłam 125 zł :sorry2:


A gdzie i kiedy szukać takiej oferty w grouponie, żeby było 100 zdjęć za 20 zł? Czesto się to pojawia? A może są jakieś inne firmy poza grouponem? Zależy mi na info, bo mam do wywołania dużo zdjęć, już posegregowanych i gotowych do druku :)
najlepiej jak znajdziesz stronę godealla.pl bo tam jest zbiór ofert z wielu stron takich jak grupon, ja dostaję od nich codziennie maila z nowymi ofertami
Kasia.Natka, czyli Ty kolejna do pracy? Wracasz na początku grudnia? Na 7h ze względu na karmienie?

Aaaaaaaaaa...miałam się już Was dawno spytać i zapominam...od tygodnia mały marudzi na zasadzie: "mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm" przechodzące w "mu" lub "my". Może Wasze malenstwa tez tak mają? Bo nie wiem, o co dokładnie mu chodzi...albo to obecnie jego taki uniwersalny sygnał marudzenia...ale tego "mmmmmmmmmmmmmmmmmmm" w ciągu dnia jest mnostwo...

Ja kawki nie piję, ale może przyjmiecie mnie do swojej kawowej grupki z herbatką, bo własnie popijam :)
tak, wracam od 1. ale na 12h :sorry2: ze względu na karmienie będę wychodzić godzinę wcześniej
 
Kasia.Natka...12h? wow! ale póżniej pewnie 1-2 dni wolne, prawda?

Rysica, gratki :-) Peter przewraca się namiętnie z pleców na brzuszek...czekamy na odwrotną sytuację ;-)

Iwon, mój mąż by Cię ozłocił :tak: wrzucić w wolnej chwili wszystkie przepisy...bo wszystkie interesujące! Zazdroszczę Twoim gościom!

Aga, super, że spotkanie się udało :-) i się "przewietrzyłaś" :-)

ciszaaaaaaaa tuuuu dzis....pewnie weekend...
 
reklama
DSC_0204.jpg nie wiem czy dobrze będzie widac bo zdjęcie zrobilam tel tej alergii bo aparat małż wziął na działkę.

Aga ja na twoim miejscu nie bralabym tej pracy no chyba ze nie masz wyjścia jeśli chodzi o kwestię finansowe. Ja bym nie ganiala małego w zimę dzień w dzień o 7 na dwór. Szkoda dzieciaka. A wiesz po czym Antos ma brzydkie kupy?
 
Do góry