reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama

Ile w ciągu doby przesypiają Wasze maluchy?

:sorry:


A jeszcze powiedzcie mi jak to jest z tym ubieraniem maluszków zimą - jak się założy kombinezon to później trzeba jeszcze czymś przykryć? Albo włożyć do śpiworka? Czy jak śpiworek to już bez kombinezonu? Zupełnie zielona w tej kwestii jestem :sorry:
Ale śpiworek muszę kupić bankowo, bo wózek mam od siostry i nie dała mi tej nakładki (?) na gondolę :no:

Monika śpi w nocy 11h, a w dzień potrafi spać razem między 4 a 7h. Jak śpi te 7h w dzień, to jest dla mnie dużo, ale dobrze, niech tak śpi :)

A co do wózka, kombinezomku i ubierania to tak:
Ja chcę Monikę jak najdłużej wozić w gondoli, wtedy kombinezon, kocyk taki grubszy i przykrycie od gondoli. Jak już będę musiałą ją do spacerówki przełożyć, to wtedy kombinezon i śpiworek (mam taki ocieplany na polarze :) )

Maćku w zimie nasze dzieci już raczej nie będą jeździły w gondoli - mój Kornel jest z lipca i tak w okolicach listopada przekładałam go już do spacerówki. Wtedy ubierałam go w kombinezon i zakrywałam dodatkowo kocykiem i pokrowcem od wózka. Więc jeśli nie masz tej "nakładki" to faktycznie chyba lepiej kupić śpiworek. Fakt, że kombinezon jest ciepły, ale dziecko jest przecież w bezruchu więc bardziej marznie od nas.

Iwon - to on chyba musiał być duży, że go w listopadzie już przekładałaś do spacerówki! Szymek jest z 23 lipca a ja go woziłam w gondoli do prawie końca stycznia!

Witam serdecznie jestem nowa i chciałabym dołączyc do Was....jestem mamą 3,5 miesiecznej Natalki...staraliśmy sie o nia 6 lat...

Witaj! 6 lat - strasznie długo!!! Gratuluję zatem :)
 
Klusia trzymam kciuki za malutka &&&&

Kamcia wita :)

Melduje sie, ze zyje. Choc ledwo. Mlody od trzech nocy budzi sie o 1 i spiewa sobie dwie godzinki, albo placze i kweka. Ja padam na pysk ;/
 
U mnie jeszcze ani jednej nocy nie przespała całej....ale my mamy problem z waga jest za niska i w nocy ja dokarmiam....zazdroszcze przespanych nocy a w dziec spi bardzo mało max 2 godz w sumie

Klusia trzymam kciuki za malutka &&&&

Kamcia wita :)

Melduje sie, ze zyje. Choc ledwo. Mlody od trzech nocy budzi sie o 1 i spiewa sobie dwie godzinki, albo placze i kweka. Ja padam na pysk ;/
a moze jakis skok rozwojowy ma ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Aloha wieczorna :)

syn mi się totalnie rozregulował, normalnie dziecko mi podmienili :tak: jak zaśnie sam to góra na 30 minut :-( jak zaśnie na rękach to śpi ponad godzinę , ale przecież nie będę go nosić :no: bo w domu też coś trzeba zrobić :tak: no masakra jakaś , na dodatek przyplątał się katarek , który jest mega uciążliwy w nocy ,młody przez niego budzi się co chwile :no:

oj widzę ,że nie tylko ja cierpię :tak: :no:

Wik zasypia między 19-20 i budzi się około 5,6 rano , w ciągu dnia drzemki miedzy butlami łącznie około 5 h - tzn tak było do niedawna teraz totalny chaos :biggrin2:

my do spacerówki przenieśliśmy się już w połowie września i to takiej przodem do jazdy - powód , wyjazd wakacyjny , niestety do mojej megi nie zmieściłaby się gongola :-D no i puki co zostało :biggrin2:

co do kombinezonu to też jestem na kupnie :biggrin2: poszukuje na razie takiego na jesień jednoczęściowego (polarek, welur) i śpiworka do wózka :biggrin2:

Witam nową czerwcówke :biggrin2:
 
Dzięki dziewczyny, bo już się martwiłam, że z Zośką jest coś nie teges, że tak dużo śpi :sorry: Ale widzę, że to norma.

I wygląda na to, że muszę się zaopatrzyć i w śpiworek i w kombinezon... Ja gondolę mam sporą, więc o ile Zosia nie będzie innego zdania mam nadzieję, że jeszcze długo nią pojeżdżę :tak:
Witam serdecznie jestem nowa i chciałabym dołączyc do Was....jestem mamą 3,5 miesiecznej Natalki...staraliśmy sie o nia 6 lat...

Witaj!
Chyba już kiedyś do nas zaglądałaś, bo kojarzę Cię z 28dni :tak:
 
reklama
Do góry