reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Maćku w zimie nasze dzieci już raczej nie będą jeździły w gondoli - mój Kornel jest z lipca i tak w okolicach listopada przekładałam go już do spacerówki. Wtedy ubierałam go w kombinezon i zakrywałam dodatkowo kocykiem i pokrowcem od wózka. Więc jeśli nie masz tej "nakładki" to faktycznie chyba lepiej kupić śpiworek. Fakt, że kombinezon jest ciepły, ale dziecko jest przecież w bezruchu więc bardziej marznie od nas.
 
reklama
Maćku, zgadzam się z tym co napisała Iwon. Ja mam zamiar na Wszystkich Świętych już małego do spacerówki wsadzić. Już mamy masakrę bo mu ciasno w gondoli i się wierci. Ja będę zakładała Gracjanowi kombinezon i do śpiworka:)
 
maćku mój Sergiusz śpi tak około 3-4 godz w dzień, a w nocy (liczę od kąpieli) to tak średnio 10-12, ale od tego trzeba by odliczyć czas karmienia

moje dziecko jest jakieś dziwne ostatnio, może to ten długi skok rozwojowy się już zaczął :confused:
 
Witam :-)
Ja już swoją dawno przełożyłam do spacerówki, teraz planuję już ją uczyć do spacerówki z której widok jest w kierunku jazdy.
Jeżeli chodzi o spanie to moja ostatnio w nocy zasypia około 20 i wstaje na pierwsze jedzenie między 5.30 a 7 rano, ostatnio to o 7 ją budziłam na karmienie, ale zdarza mi się wstawać o 4 i dawać jej smoka :-D. W dzień to różnie czasami śpi po godzinie po każdym karmieniu a czasami śpi może z 2 godz :(

Teraz mam problem z oczkiem u małej tak jak pisałam na fejsie, zobaczymy co będzie jutro rano aż się już boję :-:)-(

Dałam jej dziś pierwszy raz ziemniaczki z dynia hmmmmmmmmm wydaje mi się że jej smakowały ale jeszcze łykać nie potrafi tego :-D i troszkę na brodzie lądowało :-)
 
hello

ja dziś z pytaniem:


polecacie jakieś biustonosze na czas ciąży? mega bolą mnie piersi więc potrzebuję jakiś dobry bezszwowy do spania (bez nie daję rady) no i do chodzenia też, bo się moje za małe robią.....:/
 
Cześć dziewczynki!!!
Trochę mnie nie było, ale u nas szpitalik. Najpierw rozłożyłam się ja, katar, kaszel i do tego okres:wściekła/y:, potem Jaśkowi wrócił katar, a następnie męża dopadła rwa kulszowa, a zaraz za nią atak anafilaksji w reakcji na leki na rwę w efekcie czego prawie w szpitalu wylądował....:no:
Powoli jednak dochodzimy do siebie. Zdrowiejemy, Jasiek kończy skok rozwojowy i już nie marudzi non stop, wcina marchewe i jabłko wyrywając mi łyżkę (Zosia Samosia:D) oraz wyrywa się do siadania:)
Przepraszam więc, ale was nie nadrobię, ale mam nadzieję że już wrócę i będę na bieżąco czytać:)
 
hello

ja dziś z pytaniem:


polecacie jakieś biustonosze na czas ciąży? mega bolą mnie piersi więc potrzebuję jakiś dobry bezszwowy do spania (bez nie daję rady) no i do chodzenia też, bo się moje za małe robią.....:/
ja miałam taki zwykły sportowy z gatty i jestem zadowolona :), a gratuluję wygranej fotela !!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry