reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
mamina - polecam Lotion AVEENO lekarka nam przepiasla ale rowniez dostepny bez recepty i sie rewelacyjnie sprawdzil smrujemy 2x dziennie i do tego kapiel co wieczor z OILATUM BATH i skorka jest jak ta lala:tak:.

Co do pierdkow i beczkow to nasza Mijeczka tez czadu daje:-D

Spacerek zaliczylismy a przy okazji sesje zdjeciowa mi chopaki zrobili. Az dziw ze sie w obiektywie zmiescilam:-D Wrzuce cos ale na zamkniety:tak:
 
Ostatnia edycja:
moj pierdzi duzo i glosno. ale zastanawiam sie czy to nie wplyw tych herbatek laktacyjnych? bo ja od jakiegos czasu tez mam ta 'dolegliwosc' a kiedys nie mialam z tym zadnego problemu :eek: a wiekszosc tych herbat ma koper wloski ktory wlasnie jest wiatropedny

moj spal jak zabity od 15.... pozniej troche zabawy kapiel karmienie i znow padl. juz widze jak wstaje wyspany o 4 rano:baffled:
 
reklama
A moja dziś dała czadu :/ Od 18 do kąpania (18:45) i jeszcze po kąpieli podczas jedzenia butli co chwila popłakiwała, i nie wiem o co jej chodziło, bo się w końcu wyciszyła sama z siebie... Ani kupsztala nie strzeliła (był w ciągu dnia) ani nie popierdziała, ani nic... Nie wiem o co jej chodziło ale ma tak często... Tak czy inaczej nigdy nie ma dobrego humoru przed kąpielą, za to kąpiel ją bardzo wycisza. Ale dziś nie zadziałała do końca, bo już po kąpieli było dużo lepiej, ale też popłakiwała trochę...
 
Do góry