reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

McMickey dzięki!
W takim razie tutaj standardowo szczepią tym,za co w Pl płacicie wielką kasę:szok::-)

Dzieć z M. poszli na spacer,a ja nie mam co ze sobą zrobić!!!Chyba jakieś ciacho ukręcę:-D
 
reklama
Witam u nas kolejny cudny dzionek

Widze ze tylko moje dziecko sie drze jak jest na rekach bo ........chce do wozka:szok:. Nie uczylam jej noszenia i teraz buntuje sie jak ktos ja na rece bierze:tak::-).

U nas dzisiaj placek po wegiersku na obiadek ide wiec sosik pitrasic. reszta to juz mezusia dzialka:tak:
 

Ja się z tym zgodzę, bo jak wprowadziliśmy wit K to zaczęły się straszne kolki, położna i lekarka kazały odstawić i kolki mineły od razu :-)


Ja mam tą Fisher Price i jest super - bardzo gorąco Ci polecam, ma fajne muzyczki, kolorowe światełka i fajne zwierzątka, które można przewieszać jak się tylko chce

..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: MUTSY fotelik samochodowy PRIMA TRAVELLER
o taki mam kupowałam go poźniej bo ja miałam x car ale też mała była cała powyginana w nim wpadała do niego dosłownie i plusem jest to że ten fotelik jest do wózków mutsy ale pasuje też do x landera ja przez to prawie w ogóle nie używam gondoli

Ja też mam ten fotelik, jest bardzo fajny, gondoli nawet nie kupowałam bo i po co :-)
 
na szczęście nasz jeszcze nie jest nauczony na rękach :-) mówię "jeszcze" - bo się nie zapieram :tak:jakby ryczał non stop a rękach by się uspokajał, to pewnie nosiłabym tak jak starszaka nosiłam. nogi i ręce mdlały.
 
Hej
Ostatnio gorsze dni za nami :-(. Maja miewa problemy z brzuszkiem, czytam że u Was też. Chyba to taki wiek... Tylko ile to jeszcze potrwa?!
Całe szczęście w nocy ładnie śpi :-). Dzisiaj wstałyśmy o 9.00 (w nocy były 3 pobudki ale karmię małą w łóżku i śpimy razem)

waris trzymam kciuki za chrzciny :tak:

josie Majcia też się tak wygina.

magnii trzymam kciuki za Tomeczka!

mlodak za Szymka również :tak:

klusia fajna sukienka :-)

Reszty nie przeczytałam. Nie dam rady.
Miłego dnia ;-)

P.S. Wyszłyśmy na spacer a tu pada deszcz :baffled:. Siedzimy na przystanku autobusowym...
 
Ostatnia edycja:
Hejka babki. My mamy sie niezle, mala rosnie i pieknie spi. Ja juz sie sexie z mezem az lozko trzeszczy. Co do wagi to dietka juz jest. Schudniete 1.6kg :) pozostal 19kilo do celu ....dzis abs+body tonning. Dopiero teraz widze jak jestem slaba po porodzie i jak slabe mam miesnie brzucha. Wczesnej mialam swietna kondycje a teraz wielka lipa.
Co do bobaskowej to ma wysypke na buzi i skore szorstka jak tarka. Smaruje jej silcoc base to jest parafina. Jak macie jakies rady to plissss dajcie mi.
Jeszcze sie nie szczepilysmy ani nie bylysmy na sprawdzeniu. To przed nami. Boje sie o mala ale nieszczepic tez strach.
 
dziewczyny spróbujcie pic wapno. Takie zwykłe rozpuszczalne - pomaga na wysypkę dziecięcą.
Odkąd pije moja ma buzie jak niemowlę :) A miała wysypkę - niewiadomoego pochodzenia.

A z fotelikiem/gondolką casualplay prima easy/ mutsy transporter się zgadza - jest rewelacyjny. Rozklada się w 4 pozycjach i maluchowi jest calkiem wygodnie w nim. MOja się nie wygina tak jak w zwykłym foteliku.
I z tego co wiem mozna kupić adaptery co xlandera
 
reklama
dziewczyny czy wasze dzieci odginaja sie do tylu? moj jak spi na boku to glowe odgina i w ogole caly takie wygiety sobie lezy. i zawsze jak go podnosze zaspanego to tez tak sie do tylu wygina, jakby sie przeciaga ale z takim wygieciem... kolezanka z miesiac starsza corka sie dzis zdziwila ze tak robi bo u swojej tego nie widziala nigdy :baffled:
pisałam już o tym na lekarskim - u nas jest to samo więc trochę czytałam i pytałam pediatrę i w zasadzie jest ok ale warto poobserwować bo to mogą być problemy z napięciem mięśniowym :tak: generalnie do trzeciego m-ca dziecko może się tak napinać ale potem powinno przejść

a jeśli chodzi o różnicę siedzenie-chodzenie to ja myślę że to takie przyzwyczajenie z okresu w brzuchu bo przecież większość maluszków usypiała w brzuchach podczas chodzenia bo to takie bujanie

mamina tak czy inaczej szczepienie was nie ominie ;-)
 
Do góry