reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

nie śpię, bo obudziły mnie skurcze, ale są prawie bezbolesne i nieregularne, aczkolwiek co 7, 5 a nawet co 3 minuty i tak się zastanawiam czy to nie za często:confused:
mam nadzieję, że nie przegapię porodu, cały czas sobie powtarzam "że tych porodowych nie pomylę z niczym innym";-) oby tak było:-D


kifsi trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&

Ryscia Mamina czyli najpóźniejszy termin już znacie, a ja coraz częściej obawiam się, że zostanę lipcówką :baffled:

mamina a ty może już dziś, dawaj znać czy coś się rozkręciło


iwon czekamy na wieści
 
reklama
Od 23 mam regularne, bolesne skurcze co 7 minut, nic a nic nie spałam, mąż też na nogach od trzeciej. Czekamy na skurcze co 5 min. i do szpitala. Nie chcemy budzić młodego więc mam nadzieję że jeszcze przetrzymam. Dam znać smsem co i jak.
 
iwon trzymam kciuki:-)

verita i aljenka witam w klubie. ja na razie dokarmiam 3x 60 i licze ze laktator pomoze cos rozkrecic. a sciagam po 20ml w pol godziny wiec bida....
 
no dzień dobry
iwon powodzenia trzymam &&&&&&&
gkvip dla was też &&&&&&&
no tak kto został jeszcze dwupaku :-) no i pewnie będę ostatnia
dziewczyny miłego dnia
 
Powodzenia dziewczyny!
Ja wczoraj wieczorem miałam ze 2 bolesne skurcze i już tak się cieszyłam ale oczywiście do rana wszystko przeszło, tylko ręce i nogi mi spuchły i spałam bardzo źle..Mam dość
 
u mnie nic się nie dzieje, czasem jakiś skurcz z krzyża się pojawi, ale całkiem nieregularnie i w dużych odstępach czasu
biorę torbę do auta i mężuś zabieram mnie na zakupy do Częstochowy, mam nadzieję że spacer po galerii wygna małego na drugą stronę;-)

trzymam kciuki za wszystkie nierozpakowane, które się chcą rozpakować :-)
 
Iwon, gkvip - trzymam kciuki!!! :-):-):-)
No, dziewczyny z moim terminem się posypały a ja dalej w dwupaku ;P
siula, jeszcze my dwie z tym samym terminem ;) ale ja szybciej w razie przenoszenia, na to wygląda...
zaza - oj może już za chwileczkę, już za momencik... &&&&
Ale wczoraj burza była - CUDNA!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D Częściej było jasno niż ciemno i mruczało nieustannie!!! No nie da się tego opisać :-D kocham burze!!! Niestety nic mi ta burza nie dała i dalej nie urodziłam, na dodatek mam od rana nogi spuchnięte ehhhh:wściekła/y:
 
Witam
Jestem wiec doczekalam sie jedynie postoju a nie rozwoju sytuacji:-D. Skurcze ciagle sobie sa I to regularne ale jakies takie bezbolesne, lub raczej bola ale nie jakos tak specjalnie.
Takze siula, Rysica, Zaza zostaje z wami na polu walki:-D.
ale musze wam powiedziec ze cala ta wczorajsza akcja ze skurczami ma jedno pozytywna strone - otoz kiedy to wszystko sie zaczelo w domu akurat bylo kilku robotnikow (przyszli cos tam sprawdzic z elektryka) I tak sie przestraszyli ze juz rodze ze I to przez nich, ze dzisiaj juz tu sa I powiedzieli ze dzisiaj skoncza mi ta kuchnie:szok::-D tzn. poloza blaty, kafle, wymaluja, poloza podloge I wstawia sprzety:-D. Ciekawa jestem jak im to pojdzie:-D:-D:-D.

Iwon - Trzymam kciukaski, jednak sie wylamalas z elitarnego klubu
,, dotrwac do konca czerwca":-D:-D

 
Ostatnia edycja:
gkvip - a ja myślałam, że Ty już na porodówce :-D no ale widać tyle dobrego, że Ci się chłopaki streszczą z remontem :-D

gkvip, Iwon (?), siula, zaza26, mamina karierowiczka, karamija, Elisabeth, ja... kto jeszcze w dwupaku??
 
reklama
W nocy ciagle wstawalam na siku plus budzilo mnie kucie w pipie. Jakby szpikulcem ktos mnie dziobal. Myslicie ze to tworzy sie rozwarcie?

Gkvp niezle kurde ze tak ucichlo ja to juz pewnie bym spanikowala i pojechala do szpitala nadarmo

Iwon i co?
 
Do góry