reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Nanulika nie wiem nawet co ci napisać... :-( ale tyle cierpienia na pewno zostanie wynagrodzone
 
Witam.

Nanulika trzymaj się, mam nadzieję a nawet jestem pewna że całe twoje cierpienie zostanie wynagrodzone.


To ja , to ja jak mogę Cię prosić i jak możesz to prześlij mi skan na PW. Ja kupiłam używany i dlatego nie mam.


Widziała że Rysica wkleiła link do strony, ale gdyby jeszcze była potrzebna pomoc to daj znać


Witam postatn raz z brzuszkiem

Od 5 nie moge spac:no:

Lece sie szykować i trzymajcie kciuki prosze

Do usłyszenia wieczorkiem

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Buziak faktycznie nogi spuchnięte, ja może aż tak spuchniętych nie mam, ale nie wiele moim czasami brakuje. Może bierzesz jakieś tabletki , które dodatkowo zatrzymują wode w organizmie. Mnie pomaga chłodny prysznic i częste lezenie z nogami wyżej,(oczywiście b=na chwilę) jak zaczynam chodzić znowu to samo

U mnie nocka ok, teraz zmykam zrobić zakupy i od dzisiaj zamierzam powoli pokój po pokoju sprzątać chatę, a jest co robić.

A próbowałam jeszcze powoli wpłynąc na przyspieszenie akcji porodowej przez sex ale ból krocza nie pozwalał mi na nic :no:. Nie wiem o co chodzi.
 
buziak no nie będę ukrywać, że okropnie wygląda ta opuchlizna, ja na swoją już nie będę narzekać:no:


ciekawe jak tam Abiga ?...
Ania się już pewnie powoli szykuje...

no i ciekawe co u naszych najświeższych mam - Kamili i Rudej ???



dzisiaj mam w planach (wyjątkowo nie w sobotę) posprzątać mieszkanko, bo jutro wybieram się na festyn do koleżanki, będzie zlot motocyklowy i koncerty rockowe, więc muszę być w pełni sił
obiecałam sobie rozsądnie dozować atrakcje i wysiłek do przyjazdu męża
a potem będę szaleć, bo już mi się znudziło bycie w ciąży:-D
 
Nanulinko strasznie mi przykro
Coś nie widze postów od BMR czyżby się rozsypała czy coś przegapiłam?
Buziak masz nogi tak spuchniętę jak moja mama współczuje masakra
U mnie nadal brązowe upławy ale poza tym nic szczególnego się nie dzieje dzisiaj jeszcze tylko obejże przedszkolny występ Kamilka i naprawdę mogę iść rodzić chętnie :-)
 
Może któraś ma siłe i jest jeszcze zainteresowana :)
Warsztaty
Chetnie bym sie przeszla ale niestety na ten dzień i na ta godzine mam umowiona wizyte i ginekologa... mam nadzieje ze ostatnią :-) A ty Aga nie wiesz jak jest z tymi pomalowanymi paznokciami u nas na Borowskiej?
Buziak- bardzo wspolczuje opuchlizny. Milam takie same nogi w pierwszej ciazy... tez robilam sobie zdjecia bo az nie do uwierzenia bylo miec takie nogi, jak chodzilam to czulam jak mi sie woda przelewa, takie baloniki mialam miedzy palcami a kostkami... masakra. Nie wiedzialam tez ze po cesarce tez tak puchna nogi :szok: Ja narzie nie mam z puchnieciem problemu ale jak mowia kazda ciaza jest inna.

Cos tam pisalyscie o jakis przebarwieniach, niewiem za bardzo o co chodzi ale czy to chodzi o przebarwienia na twarzy? Mi sie niedawno pojawily na twarzy na prawym policzku i za cholere nie moge sie tego pozbyc, juz sie martwie czy wogole sie tego pozbede...

Abiga trzymam kciukaski&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
czyzby nowy młody człowieczek???


no to błagam teraz o chwile ciszy bo wiele mnie kosztuje wklejenie tu tego zdjecia:zawstydzona/y::zawstydzona/y: choc i tak mam wrazenie ze nie oddaje w pełni całego rozmiaru:sorry:


Uploaded with ImageShack.us

Ojej współczuję. Ale pocieszające jest to, że to zaraz zniknie. Wiem jak taka opuchlizna jest męcząca. Co prawda w ciąży stopy tylko troszkę mi puchną, ale 2 lata temu wbiło mi się ciało obce w łydkę, i po jego usunięciu spuchła mi cała noga od uda po kostkę. Była z 2 razy grubsza niż prawa! Najgorsze było to, że nawet nie mogłam kolana zgiąć bo skóra tak bolała jakby miała pęknąć. Skończyło się na 3 tyg drenaży limfatycznych, które bardzo pomogły.

A ja sobie wczoraj wykrakałam przeziębienie. Dziś w nocy obudziłam się z opuchniętym gardłem. Boli jak fiks, a jest to chyba jeden z najbardziej przykrych dla mnie bóli. Zawsze zdycham jak mnie gardło boli. No więc teraz siedze w szaliku, co chwilę opłukuję gardło solą i raczę się miodkiem. Mam nadzieję, że szybko przejdzie bo weekend mam dość aktywny.

I na koniec mały spamik (jak ktoś już to wrzucał to sorki). Pod adresem Warsztaty można się zapisać na wtorkowe warsztaty w Krakowie z pierszej pomocy dla niemowląt itd. W środę i czwartek są jeszcze w RZeszowie i Wrocławiu. No i mają być upominki i konkursy. Ja się wybieram bo jeszcze mam siłę;-)
 
Do góry