reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Mam pytanie czy lekarz którejś zalecił liczenie ruchów? Ja mam liczyć od 1 marca 2xdziennie po godzinie.

Addiena
tak co prawda wizytę u diabetologa ma w poniedziałek ale odstawiłam cukry białe pieczywo. Jem 6 mniejszych posiłków o stałej porze. Zero pieczonych ,smażonych mięs tylko chude białe gotowane i chude wędliny.

Mi nic nie mówil o liczeniu, ale ja coreczke czuje mocno.
Właśnie, a o co chodzi? Ile tych ruchow ma byc? Na godzine? Kurcze, nie kumam. Moja jak spi, to spi, ale jak kopie to lata po calym brzuchu przez kilka minut i potem znowu spi.

wiesz co ja w sumie nie jadę na żadnych przepisach jem poprostu to co wymyślę, ale sama już nie mam pomysłów na to co jeść !!!!
Addiena ja też po 2 h miałam poziom cukru 162 ale po godzinie miałam 154 także duża różnica między Twoim wynikiem

Czyli u mnie ten pierwszy skok byl spory....a co do jedzenia, to ja zglupialam i zastanawialam sie nawet nad mandarynka. Wiadomo...odstawiam cukry, biale pieczywo, ale co z reszta? Musze sie wyedukowac ;)

e Mam nadzieje, ze to kopanie jest efektem mojej dietki proteinowej, ze maly przybiera dobrze...

Addiena- bedziemy to w takim razie od 27 czekac na Ciebie i trzymac kciuki, za szybkie wyjscie i wyjscie z dobrymi wynikami i unormowanym cukrem! :tak: A po czerwcu sobie odbijesz :tak:

Dziekuje i trzymam za Twojego Syneczka..niech pieknie rośnie.
Co do czerwca, to pewnie bedzie trzeba kg zrzucac i tez sobie nie podjem hahaha.

Wogole siedzial dzis na klopie i krzyczy z lazienki "ile jestes dokladnie tygodni w ciazy"
a ja 23yyyy,
na co on najwidoczniej wzial biblie ciazowa -ktora umiescilam w kiblu obok klopa co by czasem moj maz z nudow tudziesz zatwardzenia poczytal, i mowi - to my mamy takie duze dziecko juz?! ty wiesz ze ono juz mialoby szanse przezyc gdybys je teraz urodzila?

fajnie ze wie :)

Lubie czytac twoje sprawozdania z zycia rodzinego. takie doslowne, az sie geba smieje, czytajac :-D

współczuję i życzę jak najszybszej poprawy !
Cmok..dziekuje
 
Nasz synek chyba jednak będzie Antek:)
Witaj w klubie :happy2: Mój L, jak tylko się w grudniu dowiedział, że będziemy mieli chłopca, to od tamtej chwili mówi, że to Antek :happy2:

AVO zabiję Cię za te lody !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-( :-(
Ja też :cool:

wyladowal ufffffff

teraz bedzie wojna gdzie ma nocowac- bylo w planie ze u mnie ale jego pip pip pip matka juz walczy
ciekawe co z tego wyniknie
Dobre... biedny chłop, co on ma zrobić tyle chętnych, aby go przygarnąć.

dokończyłam surówkę z obiadu... marchewka z jabłkiem i śmietanką.... pyszności, teraz usilnie walczę ze sobą, żeby nie iść po lody do zamrażalnika. Ale w sumie, jak mam je zjeść to im wcześniej tym lepiej...
 
Violka - przykro mi z powodu kocika... zycze w miare rychlego dojscia DO SIEBIE po stracie mimo ze wiem ze to ciezkie. Wlistopadzie rok temu zdechl mi po 18 latach kundelek moj a pol roku po nim drugi pies labrador ;// od tej pory jestem bez zwierzat- za bardzo boli. moze jak mlody bedzie juz starszy to sie pomysli o jakims psiaku!

Addiena- trzymam kciuki za poprawe wynikow i oby obylo sie bez insuliny!!&&&&&&&

Mamina- korzystaj z tych dodatkowych metrow w wyrze ;p wyciagaj sie jak foczka haha:d ja sie ciesze ze moj dzisiaj na nocce- cale loze moje az do 7 :DDD

Co do ruchow moj dzieciek dzisiaj baaardzo spokojny dopiero po kolacji zaczal sie troche ruszac... zazwyczaj rusza sie z rana jak jeszcze leze i potem dopiero wieczorem jak sie klade... caly czas nie przekroczyl wysokosci pepka co mnie troche martwi.. ale za to juz czuje go rowniez po prawej stronie... a jak walnie rowno z prawej i lewej to mniej wiecej moge okresic jaki jest dlugi :))
 
addiena współczuję z powodu cukrzycy. Ale wierzę, że uda sie bez insuliny. Czytaj artykuły z linków w wątku o cukrzycy tu na bb. Sporo można się nauczyć jak i co jeść. Fakt że ja miałam tylko nietolerancję glukozy i 50g po godzinie 149 wynik, ale sama w miesiąc doprowdziłam je do super wyników. Po 75g po 1h-140, po 2h-129. Dzisiaj przed wizytą teściowej z nerw zaraz po obiedzie zjadłam moje ulubione ciasto z kisieli, jeszcze cieplutkie było :) I po godzinie cukier był 100. Jestem z siebie dumna.

Viola nie mogę przestać myśleć o Twojej kociej stracie i zobaczyłam coś na fejsie, nie wiem czy poprawie uda mi się wkleić. Wiem, że pewnie znów zaczniesz płakać, ale to sama prawda jest i naprawdę warto przemyśleć adopcję kociastego wcześniej - Twój kocio będzie Ci za to wdzięczny:

427663_10150619514374701_311021684700_8759114_1527192252_n.jpg
 
tez tak sobie tlumacze z lodami, ja mam czekoladowe browne z kawalkami ciastka - tak te co sa najlepsze na przedokresowe zapotrzebowanie na czekolade
siedza tam i piszcza w pierwszej szufladzie zamrazarki.....takie male pudeleczko zec by na jeden raz
hmmm
lepiej zjesc je teraz niz pozniej co nie
bo im pozniej tym bardziej w boczki pojdzie
choc i tak pojdzie w boczki
fak
fak
fak

nie powinno sie jesc bez poczucia glodu
ale
gdybym tak jadla tylko kiedy czuje glod
to jadlabym polowe tego co teraz no taka strata no
 
addiena współczuję z powodu cukrzycy. Ale wierzę, że uda sie bez insuliny. Czytaj artykuły z linków w wątku o cukrzycy tu na bb. Sporo można się nauczyć jak i co jeść. Fakt że ja miałam tylko nietolerancję glukozy i 50g po godzinie 149 wynik, ale sama w miesiąc doprowdziłam je do super wyników. Po 75g po 1h-140, po 2h-129. Dzisiaj przed wizytą teściowej z nerw zaraz po obiedzie zjadłam moje ulubione ciasto z kisieli, jeszcze cieplutkie było :) I po godzinie cukier był 100. Jestem z siebie dumna.

Zaraz poczytam , no i oprocz wiedzy potrezbuje duuuuzo silnej woli :-)
A co to za ciasto z kisieli?
 
Mlodak--co to za ciasto z kisielu ?

Adiena - ja tam jestem dobrej mysli z bobiczkiem bedzie dobrze a twoja cukrzyca napewno sie oslabi i po ciazy zaniknie. Mow sobie ze tyle celebrytek mialo cukrzyce w ciazy......to jest takie posh teraz
 
tez tak sobie tlumacze z lodami, ja mam czekoladowe browne z kawalkami ciastka - tak te co sa najlepsze na przedokresowe zapotrzebowanie na czekolade
siedza tam i piszcza w pierwszej szufladzie zamrazarki.....takie male pudeleczko zec by na jeden raz
hmmm
lepiej zjesc je teraz niz pozniej co nie
bo im pozniej tym bardziej w boczki pojdzie
choc i tak pojdzie w boczki
fak
fak
fak

nie powinno sie jesc bez poczucia glodu
ale
gdybym tak jadla tylko kiedy czuje glod
to jadlabym polowe tego co teraz no taka strata no
Lepiej nie mogłaś tego ująć.
Zapomniałam się pochwalić, że dostałam dziś 5 z egzaminu :-D
a po wizycie u gin zalecony odpoczynek, spokój, relaks, spokój, relaks i no-spa. Szyjka ok, napięte więzadła i twardniejący brzuszek to wynik stresu. Dostała kolejne zwolnienie do końca przyszłego tygodnia i mam się wyleniuchować :happy2: Najważniejsze, że szkrab ma się dobrze :happy2:
 
reklama
Do góry