reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Witam,
Nawet dzisiaj nie będę próbowała Was nadrabiać:(Cięzki dzien w pracy i źle się jakoś dzisiaj czułam:(

Czekam na wieście po wizytach.......
 
reklama
kamcia my juz kupilismy x-landera XQ kolor carbon. i nosidelko/ fotelik RECARO - czarno-czerwony :))
Ciuszkow jeszcze nic nie kupilam bo troche dostalam... ale z checia bym cos kupila:)

Tez z niecierpliwoscia czekam na wiesci z wizyt!!
 
esperanza tak wlasnie na AGH ale bylam rano bo mam prace z domu dzisiaj :) musimy sie kiedys umowic :) a wieczorem duzo babek jest? rano tak kolo 10.

Bardzo chętnie :) Fajnie by mieć kogoś do towarzystwa. No proszę, to po południu jest ok 5- 6 w grupie. Ja do kwietnia mogę tylko po południu. Potem to już jak mnie najdzie ochota :) Jutro się wybieram tez pierwszy raz na jogę dla ciężarnych na Plac Biskupi
 
Świetna fotka!:tak:

Ja też się w końcu doczekałam trochę śniegu:-)

no własnie te problemy w łazience ja mam mega wielkie :-(
pozatym niewiem czy to dobry watek ale jesli mnie to przeniescie mnie ale mam pytanie o wózek otóz jaki polecacie? i jakie rzeczy dla maluszka kupujecie?ja zilona w tym jestem dlatego bede wdzieczna za rade:-)
Zajrzyj do naszych wątków nt wyprawki i zakupów.
A w wątku z linkami jest stronka z fajnym artykułem nt "na co zwracać uwagę przy wyborze wózka":tak:
 
reklama
cieszę się, że mój pies morderca się spodobał ;-)

właśnie popijam świeżo wyciśnięty sok z różowego grejpfruta i pomarańczy, wygląda jak Tequila Sunrise, lepszy rydz niż nic ;-):-D
 
Do góry