reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

reklama
Witajcie mamuśki!

Wiem,że pewnie mnie już nie kojarzycie, bo pisałam troszkę na początku, ale może uda mi się jeszcze dołączyć do Waszych pogaduszek, bo w końcu czuję się lepiej, już nie pracuję i wiem, że będę jeszcze częściej tu zaglądać. Śledziłam Wasze wpisy i cieszyłam bądź smuciłam się razem z Wami, dlatego postanowiłam, że dołączę ponownie.
Z naszym maluszkiem póki co wszystko ok, ruchy czuję już od 16 tygodnia i są coraz wyraźniejsze, no i będziemy mięli córeczkę :-):-D:-D

Gratuluje :-) Ja ciebie pamiętam jak jeszcze nie miałaś awatara rejestrowałam sie na baby boom w listopadzie 3

Też już jestem po objadku . Krokiety z borkułami jajkiem na twardo i czosnkiem. Bardzo zdrowe ..a czochem do tej pory daje oddemnie
:-D:-D.....a do tego zupka pomidorowa z makaronem babuni..
Byłam tez w ciucholandzie i znalazłam troszkę szerszych bluzek na mój brzuszek i coś dla maluszka bluzeczka ze śliniaczkiem za które dałam 3 zł...
:-)
 
Kamila widze że u twojego Wiktora dzisiaj same dwójeczki 2 lata 2miesiące 2 tygodnie i 2 dni fajnie :-)
a ja zasiadłam za kompem z talerzem pełnym racuchów z jabłkami pyszne :-D
 
Ostatnia edycja:
Kamila widze że u twojego Wiktora dzisiaj same dwójeczki 2 lata 2miesiące 2 tygodnie i 2 dni fajnie :-)
a ja zasiadłam za kompem z talerzem pełnym racuchów z jabłkami pyszne :-D
a no rzeczywiście ma dziś same dwójki :)


Gratuluje :biggrin2: Ja ciebie pamiętam jak jeszcze nie miałaś awatara rejestrowałam sie na baby boom w listopadzie 3

Też już jestem po objadku . Krokiety z borkułami jajkiem na twardo i czosnkiem. Bardzo zdrowe ..a czochem do tej pory daje oddemnie
:-D:-D.....a do tego zupka pomidorowa z makaronem babuni..
Byłam tez w ciucholandzie i znalazłam troszkę szerszych bluzek na mój brzuszek i coś dla maluszka bluzeczka ze śliniaczkiem za które dałam 3 zł...
:biggrin2:


ja też muszę się w końcu wybrać :D juz prawie ze wszystkich ciuchów wyrosłam.
 
wierz mi ze o plackach z jabłkami nawet dzis nie pomyslałam:-D:-D

Hmmm to musialam sobie wkrecic przez ta dyskusje o plackach, racuchach i innych pysznosciach.

Juz wszystko w domu zrobione, czekam na mojego z goracym obiadem... zeby sie tylko za bardzo nie przyzwyczail :-p Po obiadku zakupy i moze jakies slodkie lenistwo z popcornem i dobrym filmem.

A i przypomnialo mi sie o witaminach - ja biore falvit mama w trakcie posilku i nie mam skutkow ubocznych. Tylko zastanawiam sie nad wit A w nich zawarta. Niby nie ma jej duzo, ale wyczytalam w necie (bo gdzie indziej :baffled:) ze nie jest wskazana w ciazy. Ale z drugiej strony gdyby byla niebezpieczna to chyba by jej nie pakowali do witamin ciazowych. Pewnie chodzi o ilosc. Jak ze wszystkim, co za duzo, to niezdrowo.
 
sicil - lepiej sie czujesz??? :sorry2:

niespodzianka - bo ja napisałam o racuchach, ale chodziło mi o placki ziemniaczane ;D

Powymądrzałam sie i lecę:tak:
 
esperanza tak wlasnie na AGH ale bylam rano bo mam prace z domu dzisiaj :) musimy sie kiedys umowic :) a wieczorem duzo babek jest? rano tak kolo 10.
 
Buziak, dzieki, wykapalam sie szybko i troche mnie to orzezwilo, oby mi nie wrocily :baffled:
a jak dziadkowie???


dziewczyny, macie moze przepis jakis na kapuste czerwona?
surowke, gotowana...
znalazlam wczoraj w sklepie (tutaj nie znaja) i pochwalilam sie mezowi, ktory pierwszy raz taka kapuche widzial, ze jest dobra i mu pysznie ja przyrzadze :cool2:
chyba sie troche pospieszylam w tym wychwalaniem swoich umiejetnosci kapuscianych :baffled:
 
Buziak, dzieki, wykapalam sie szybko i troche mnie to orzezwilo, oby mi nie wrocily :baffled:
a jak dziadkowie???


dziewczyny, macie moze przepis jakis na kapuste czerwona?
surowke, gotowana...
znalazlam wczoraj w sklepie (tutaj nie znaja) i pochwalilam sie mezowi, ktory pierwszy raz taka kapuche widzial, ze jest dobra i mu pysznie ja przyrzadze :cool2:
chyba sie troche pospieszylam w tym wychwalaniem swoich umiejetnosci kapuscianych :baffled:


Surówka z czerwonej kapusty
Ścieramy na tarce na drobnych oczkach i kropimy kwaskiem cytrynowym kapusta go wciągnie i zmięknie . Dodajemy marchew i jabłko startę na tarcę i mieszamy. Na koniec dodajemy oliwę lub olej.
 
reklama
Surówka z czerwonej kapusty
Ścieramy na tarce na drobnych oczkach i kropimy kwaskiem cytrynowym kapusta go wciągnie i zmięknie . Dodajemy marchew i jabłko startę na tarcę i mieszamy. Na koniec dodajemy oliwę lub olej.
a ja dodaje do tego zabek czosnku jeszcze i koperek jak mam, no i czasem majonez jak mam chcice majonezowa:p:p
 
Do góry