reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
gosiaczku gratuluję synka!!! oj kochana tylu chłopa pod jednym dachem, a ty jedna, ciężko będzie coś fajnego w tv obejrzeć, bo pewnie tylko sport będzie leciał ;-)

tyle już tych siusiaczków się ujawniło, że obawiam się, że do mojego połówkowego bileciki na pisiorki się wyczerpią;-)
 
kobietki jestem :-)
usg rewelacja! na prawdę warto wydać kasę na to!
100% dziewczynka, mega ruchliwa :-D machała do nas!!!
wszystkie wady jakie się dało w tym badaniu wykluczyć - wykluczone :happy2:
waży 375 gram
mamy przecudny film i kilka zdjęć...jestem zakochana...tatuś z resztą też :tak:
 
gosiaczek
hehe, w twoim przypadku w takim razie może do 5 razy sztuka, jeśli marzy wam się dziewczynka, gratuluję jednak chłopczyka, będą synkowie na pewno o mamusię dbać jak trochę podrosna

kasia.natka
no! brawo! gratuluję dziewczynki!
 
Witam po dluzszej przerwie :)
gosiaczek - gratuluje syncia:-)
kasia.natka - gratuluje corci:-)
A ja w sobote poczulam pierwsze kopniaczki i od tej pory czuje je codziennie - boze jakie to cudowne uczucie:tak::happy2:
Po za tym mielismy romantyczny weekend - mezulek zabral mnie taki maly wypadzik niedaleko Edinburgha. I musze przyznac ze nawet nie wiedzialam jak bardzo byl mi taki wypoczynek potrzebny:tak:
Ale co dobre szybko sie konczy:-( i dzis byl powrot do pracy:-(. Kregoslup tak dal mi dzis popalic :wściekła/y:ze jak wrocilam z pracy to padlam.
Pisalyscie dziewczyny o wanienkach - ja juz kupilam taka zwykla bez zadnych wkladek - fotke wrzuce w odpowiednim watku:-)
A co do racuchow to u nas to takie z drozdzy a z ziemniakow to placki ziemniaczane:tak:
 
reklama
Mlodak - mi lekarz zabronił fety i serów pleśniowych





Zaza - psiula super i foto też śniegu nie zazdroszcze bo mam tyle samo......:-) :happy2:;-)
[/QUOTE]

no własnie te problemy w łazience ja mam mega wielkie :-( Czy chodzi o zaparcia? Jak tak zajrzy do wątku o lekach i jest tam syrop na L bardzo pomaga:-)

Wszystko z maluszkiem ok - kolo 350 g i 25 cm. Zdrowiutki chlopczyk :-)
:-)
kobietki jestem :-)
usg rewelacja! na prawdę warto wydać kasę na to!
100% dziewczynka, mega ruchliwa :-D machała do nas!!!
wszystkie wady jakie się dało w tym badaniu wykluczyć - wykluczone :happy2:
waży 375 gram
mamy przecudny film i kilka zdjęć...jestem zakochana...tatuś z resztą też :tak:
Jak czytam takie wieści to aż łezka się kręci super super gratuluje
Gkvip2505 Gratuluje pierwszych kopniaczków
:-):-)
 
Do góry