reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Wszystko z maluszkiem ok - kolo 350 g i 25 cm. Zdrowiutki chlopczyk :-)

kobietki jestem :-)
usg rewelacja! na prawdę warto wydać kasę na to!
100% dziewczynka, mega ruchliwa :-D machała do nas!!!
wszystkie wady jakie się dało w tym badaniu wykluczyć - wykluczone :happy2:
waży 375 gram
mamy przecudny film i kilka zdjęć...jestem zakochana...tatuś z resztą też :tak:
Gratki!!! :tak:
 
reklama
o kurcze zaza, super fotka! dzieki! juz myslalam, ze nikt o mnie tu nie mysli :(
ihhih tak sobie patrze na psiaka i strasznie jestem ciekawa co sie dzialo po pstryknieciu fotki ;) bo wyglada jakby pedzil wprost na Ciebie :szok:
zaza, ja tez sie obawialam, ze limit sie wyczerpal, ale mi tez siuraka przydzielono tam na gorze :tak:

kamcia83- ja jak mam problem (a zdarza sie to raczej bedac u tesciowej, nie wiem czemu...:dry:) to pije syrop glukozowy- zapisal mi go moj gin :tak: wtedy nie ma mocnych :cool2:

gosiaczek30- super! hiih my to chyba bedziemy fenomen bb w ilosci chlopcow :tak:
kasia.natka- gratulacje!
gkvip- no wlasnie, juz mialam sie pytac gdzie bylas jak Cie nie bylo ;-)
 
Serów pleśniowych też nie jadam, ale przecież feta jest z mleka pasteryzowanego, więc spokojnie można ją jeść. No chyba, że chodzi o kalorycznośc i ilość soli.
tak na dobrą sprawę to fety raczej nie da się zjeść w jakiejś wielkiej ilości więc nawet kaloryczność i sól nie zaszkodzi;p
 
Ja się ostatniuo wczytałam w etykietę sera typu blue i nawet on jest z pasteryzowanego :szok:

No właśnie też mi się wydawało, że taki widziałam, więc tym bardziej nie rozumiem dlaczego nie można ich jeść. Chyba jedynymi istotami, które czytają etykiety pod tym kątem są właśnie kobiety w ciąży. Bo lekarze to chyba poprzestali na dawno uzyskanych informacjach mam wrażenie.

Da się! :tak: wrzucasz do sałatki greckiej i wypierdzielasz ;-)

Oj, co racja to racja!
 
reklama
kobietki jestem :-)
usg rewelacja! na prawdę warto wydać kasę na to!
100% dziewczynka, mega ruchliwa :-D machała do nas!!!
wszystkie wady jakie się dało w tym badaniu wykluczyć - wykluczone :happy2:
waży 375 gram
mamy przecudny film i kilka zdjęć...jestem zakochana...tatuś z resztą też :tak:

super!!! gratuluję dziewczynki!!!

o kurcze zaza, super fotka! dzieki! juz myslalam, ze nikt o mnie tu nie mysli :(
ihhih tak sobie patrze na psiaka i strasznie jestem ciekawa co sie dzialo po pstryknieciu fotki ;) bo wyglada jakby pedzil wprost na Ciebie :szok:
zaza, ja tez sie obawialam, ze limit sie wyczerpal, ale mi tez siuraka przydzielono tam na gorze :tak:

na szczęście torpeda przeleciała obok ;-)
i dziękuje za słowa otuchy, chociaż coraz bardziej przekonuję się do posiadania córeczki, więc może to jakiś znak, że to własnie mała dziewuszka rośnie :happy2:

ja się żegnam na dziś, uciekam z psiurami na spacer, a potem lulu :happy2:
 
Do góry