reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

asiia - piszesz, ze w 1ciazy taki brzuch miałas w 5miesiacu, a o ile dobrze widze 5miesiac zaczynasz za 2tyg?? ;-)

na moje 5 miesiac to jest 20tydzien :) ja jestem dopiero w 14 :) , a jesli chodzi o brzuszek w poprzedniej ciazy to wyskoczyl mi taki dopiero po slubie,a slub bralam 1lipca :) (wtedy brzuszka jeszcze nie bylo) ,napisalam to tak mniej wiecej :) ,pod koniec ciazy mialam tyci wiekszy,a i jak tylko brzuszek mi sie pojawil to wszyscy zaczeli mi mowic ze mam go bardzo niziutko i sie pytali czy lada dzien rodze.. w tej ciazy zapewne bede mogla pochwalic sie duzo wiekszym brzucholkiem:) ,a ile Ty przytylas ze Swoimi blizniakami ?? ja z Kuba w trakcie porodu doszlam do wagi 59kg, i teraz zastanawia mnie ile mniej wiecej wychodzi sie na plus przy blizniakach ..:> dodam ze tutaj w Irlandi zwazyla mnie gp tylko raz w 12 tygodniu.,a w Polsce stawalam na wage co wizyte.

witam

poczytałam i mam doła
jutro wizyta u lekarza
starsznie się boję :(
nie śpię już po nocach i płakac mi się chce, boję się o swą cytologię (i ta wileką nadżerkę) i teraz czy z dzieckiem wszytsko ok ........
zwariuje
jestem kłębkiem nerwów

ja mam nadzerke od pierwszego porodu.. (na dodatek ciagle byla otwarta,krwawiaca) i Moj ginekolog z Polski powiedzial ze najlepsze na nia rozwiazanie to zajscie jak najszybciej w kolejna ciaze. tutaj cytologie robilam przed zajsciem w ciaze,i gp powiedziala to samo. za cholere nie chcieli mi jej wypalic.powiedzieli jeszcze ze jesli mam stalego partnera,i z zadnym innym nie sypiam,to nie jest ona szkodliwa.. poczekam do konca ciazy i sie zobaczy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Gosikk w ogóle sie nie martw ta nadzerka. To bardzo często sie zdarza i nic z tego złego nie wynika. Ja miałam olbrzymia przed pierwsza ciąża w trakcie i długo po. Po 7 latach od porodu pomyślałam ze można by ja usunąć . Usunęli mi ja ale teraz znowu ja mam. I tez nic złego sie nie dzieje. Cytologia w normie. Nie wkrecaj sobie niczego. Głowa do góry. Wszystko będzie dobrze.:-)
 
Hej ale jestem padnięta zadyszana ... blech taki balagan w domu a ja niewiem w co ręce wsadzić. dopiero co wróciłam z miasta. dzisiaj zalało mnie jakimiś dziwnymi upławami żółtymi i gęstymi jak budyń:/ troche sie przestraszylam jak to poczulam ale polecialam do WC i sie uspokoilam . Do tej pory troche mi leci ale mam nadzieje ze szybko przejdzie. No nic lece ogarniać troche dom.
 
Hej ale jestem padnięta zadyszana ... blech taki balagan w domu a ja niewiem w co ręce wsadzić. dopiero co wróciłam z miasta. dzisiaj zalało mnie jakimiś dziwnymi upławami żółtymi i gęstymi jak budyń:/ troche sie przestraszylam jak to poczulam ale polecialam do WC i sie uspokoilam . Do tej pory troche mi leci ale mam nadzieje ze szybko przejdzie. No nic lece ogarniać troche dom.

ja mam od prawie od poczatku takie uplawy ;| do tego czasami tak mocno ze mnie leci, ze az latam co chwile i sprawdzam czy to aby napewno to ... podejrzewam ze to jakas infekcja.. ale moja gp ciagle mowi ze to normalne ;O ,najgorsze ze badan nie chce zrobic a nawet jak zrobi to i tak wyniku nie znam.. ale skoro mi mowia ze to normalne to mysle ze nie masz sie czym przejmowac
 
ja mam od prawie od poczatku takie uplawy ;| do tego czasami tak mocno ze mnie leci, ze az latam co chwile i sprawdzam czy to aby napewno to ... podejrzewam ze to jakas infekcja.. ale moja gp ciagle mowi ze to normalne ;O ,najgorsze ze badan nie chce zrobic a nawet jak zrobi to i tak wyniku nie znam.. ale skoro mi mowia ze to normalne to mysle ze nie masz sie czym przejmowac
ja w sumie też mam ale takie lekkie a dzisiaj to normalnie az w szoku bylam :D nie martwie się bo wiem że do samego końca będzie wszystko tak jak sobie wymarzyłam :)
 
ja mam od prawie od poczatku takie uplawy ;| do tego czasami tak mocno ze mnie leci, ze az latam co chwile i sprawdzam czy to aby napewno to ... podejrzewam ze to jakas infekcja.. ale moja gp ciagle mowi ze to normalne ;O ,najgorsze ze badan nie chce zrobic a nawet jak zrobi to i tak wyniku nie znam.. ale skoro mi mowia ze to normalne to mysle ze nie masz sie czym przejmowac

Jak są bezzapachowe to nie masz się czym martwić, ale infekcje w ciąży często się zdarzają, Twoja gin powinna zwrócić na to uwagę
 
Hej dziewczyny

Gratuluję udanych wizyt USG ja jutro rano już nie mogę się doczekać choć troszkę sie martwię ale nie jest źle co ma być to będzie.

december też dziś byłam na Listach do M- polecam pierwszy raz od dawna nie zawiodłam sie na polskim filmie, fajny film z przekazem moim zdaniem nie do końca komedia.

Nie mogę się doczekać jutro zobaczę moją dzidzię:)))
 
reklama
To super pewnie już duża tak jak i moja prawie 8 cm. :-) A może już poznasz płeć? I będzie w końcu jakaś dziewuszka na naszym forum ?:-p


Kurcze jak ja strasznie marzę o córeczce.... chociaż wiadomo że i chłopca równie mocno pokocham ale ta córeczka siedzi mi cały czas w głowie:laugh2: Ach jak tylko któraś z Was tu powie " będzie dziewczynka!" to chyba pęknę z zazdrości :happy:
 
Ostatnia edycja:
Do góry