reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Ciekawe może się uda zobaczymy, choć ja chyba chciała bym chłopca mam już córeczkę;) ale jak będzie druga dziewczynka to też będzie super:))
 
reklama
W takim razie życzę chłopca:-) Super jest mieć parkę :-) Lecz żeby tak się udało to trzeba mieć farta :-)


a ja ciut bardziej wolałabym drugą dziewczynkę:)

o nadżerkach niestety nic nie wiem.

Za to moja cera i plecy wolają o pomstę do nieba.Zawsze miałam taką ładną skórę, a teraz tragedia, na buzi pryszcze i wągry, a na plecach i ramionach jakaś kaszka i też pryszcze:(

Dziewczyny, ja na nic nie mam nadal siły- najchętniej cały dzien bym leżała, do wszystkiego muszę się zmuszać.....

Brzuch jakoś nie rosnie- jak leże to czuję sie jakbym nie była w ciąży....
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, ja na nic nie mam nadal siły- najchętniej cały dzien bym leżała, do wszystkiego muszę się zmuszać.....

Brzuch jakoś nie rosnie- jak leże to czuję sie jakbym nie była w ciąży....

Ja też bym chciała drugą córeczkę, też nie mam na nic siły i też nie czuję się jak w ciąży...
 
Ja się czuję bardzo w ciąży, ale właśnie dlatego, że nic mi się nie chce:-D Ciągle mi niedobrze, boli mnie głowa, rośnie brzuch z dnia na dzień...to mi daje nadzieje na córcię, bo z synem czułam się całkiem inaczej....do porodu czułam się jak "nie w ciąży"...gdyby nie ten brzuch:-p
 
Polecam Listy do M. Miło było obejrzeć fajnie zrobiony łagodny film z dobrym przekazem. Zwłaszcza w doskonałym towarzystwie parki przyjaciół i TŻ :)

A poza tym miałam potworną chcicę na popcorn i byłam przeszczęśliwa z kartonem wielkim na kolanach :) Endorfiny wylewały mi się uszami :)

Jedyne, co mnie w filmie drażniło, to postać małej dziewczynki. Ta aktorka dziecięca jest w każdej polskiej produkcji, strach otwierać puszkę z pasztetem. Poza tym super, bez fajerwerków, ale na pewno fajnie spędzony czas.
 
oh wieki nie byłam w kinie. licze że może uda mi sie kiedyś sprzedać syna na 3 godziny i wyskoczyć gdzies zanim sie drugie urodzi ahhhhh ... :) jest jakaś chętna:D??
 
Ja się czuję bardzo w ciąży, ale właśnie dlatego, że nic mi się nie chce:-D Ciągle mi niedobrze, boli mnie głowa, rośnie brzuch z dnia na dzień...to mi daje nadzieje na córcię, bo z synem czułam się całkiem inaczej....do porodu czułam się jak "nie w ciąży"...gdyby nie ten brzuch:-p

ja tylko brzucha nie mam jak leże- nawet nic twardego nie czuję, poza tym samopoczucie jak najbardziej ciązowe:)
 
reklama
Hejka ja się czuje jak na ciąże nic mi się nie chce robić a jak już coś zrobie to się strasznie męcze a pozatym złapał mnie straszny kaszel że aż czasami się dusze chyba musze się przejść do jakiegoś lekarza bo się niedługo wykończe:szok:
 
Do góry