reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
witajcie

josevina - bardzo mi przykro, trzymaj się!!!!

alijenka - tak juz wiem, nanulinka mnie wczoraj uświadomiła, a ja taka nieobeznana ze światem.... wyniosło mnie z kraju jeszcze przed wybudowaniem tego centrum handlowego (szkoda, bo bym blisko miała)
 
Prosze tu sobie nie wkrecac baby, glisny piard czy kichniecie nie powoduje poronien. To wady genetyczne i inne ciulstwa na ktore nie mamy wplywu. Ja tam sie bzykam do konca, cisne kupy i cwicze. Co ma byc to bedzie kochane
dobrze powiedziane, ja tez 3 wymienione czynnosci popelniam, choć dziś zaczęłam sie oczywiście martwić, bo ani wymiotow, ani mdłości u mnie nie ma, ech - szkoda ze jeszcze 3 tygodnie do wizyty.
 
Hej;) jestem tu nowa;) i z wielkim uśmiechem rejestruję się jako czerwcowa mamusia 2012;) liczac od czasu ostatniej miesiaczki termin mam na 19 czerwca;):-)

Witam i gratuluje fasolki:-)

Waris-

Dzisiaj także dla mnie dzień do zapomnienia, co prawda u mnie wszystko ok, ale właśnie dowiedziałam sie, ze u mojej siostry, ktora dzielnie walczy z in vitro, raczej nie doszło do zapłodnienia zarodków, wiec nie udalo sie nic :(
Mówiła mi, ze sie nie nastawia, ale łatwo mówić, teraz rozpacza a ja, daleko, nawet nie mogę z nią byc :(

Trzymam kciuki za siostre :-) napewno nastepnym razem sie uda:-)

Witam
Już po USG. 7 tydz 2 d z USG 1,12 cm i serducho bije 155. Ponoć wszystko ok.Ciąża idealnie umiejscowiona. Bardzo się cieszę.Ile wasze Fasolki miały w tym tyg i jaka czynność serca miały?

Super wiesci :-)

Mój w 6t3d mial 7,5 mm.

Ehhh mnie od wczorajszego omdlenia tez juz nie mdli.... nie boli brzuch.... apetytu tez juz takiego nie mam.... moze to omdlenie to byl znak czegos zlego :(( Jak widac nawet jak sie nie krwawi i czlowiek mysli ze jest ok... to wcale nie musi byc ok....:(

Niestresuj sie kobitko bo to tylko ci szkodzi. Ja przy pierwszej ciazy mdlosci i omdlenia mialam tylko do okolo 7tyg potem wszystko jak reka odjal, toyalnie nic do samego konca - no i syn juz prawie 15lat ma.
Nic sie nie stresuj taki urok twojej ciazy:-)

Ja dopiero parę dni temu zaczęłam odczuwać napięcie w piersiach, także chyba nie ma czym się martwić. Jeśli chodzi o moje wymioty to pocieszam się faktem, że wyczytałam gdzieś, że jak przyszła mama tak źle się czuję tzn że ciąża jest dobrze podtrzymana. Mamą będę pierwszy raz i strasznie to wszystko przeżywam.Co myślicie?

Zle samopoczucie nie oznacza ze ciaza jest dobrze podtrzymana to tylko jeden z jej objawow. A brak objawow to tez objaw:-)

przepraszam Cię bardzo, ale szczerze mówiąc rozzłościła mnie Twoja wypowiedź...że niby co Ci, którzy wiecej zarabiają i stać na wyprawkę nie powinni dostawac becikowego? Przeciez ludzie bogatsi płacą dużo większe podatki niż ludzie biedni- dlaczego ich dyskryminować?Nie żyjemy w socjaliźmie, żeby bogatym tylko zabierać, a biednym dawać.
Podatek od 10 000 to 1900 zł od 1000 to 190 zł także róznica kolosalna i to co miesiąc.rocznie to już róznica kilkunastu tysięcy....

A ja nie zgodze sie z toba; jesli tobie panstwo zabierze 1900zl podatku to dla ciebie nie odegra to wielkiej roznicy ciagle bedziesz miec na chleb, rachunki, na zycie. Ten ktory ma tylko 1000zl i zabiora mu 190zl ma problam za co zyc, co jesc i z czego zaplacic rachunki.
A nie kazdy ktory zarabia 1000zl to alkoholik czy patologia. Po za tym nik niczego bogatym by nie odbieral oni poprostu by nie dostali becikowego. W wiekszosci krajach zachodnich wszelkie zasilki uzaleznione sa od dochodow. Od tego jest panstwo ktore powinno pomagac biednnym
Zamiast wyplacac rety alkoholowe, czy oplacac rachunki osoba bedacym w wiezieniach mozna w ten sposob miec kase na becikowe dla wiekszego grona ludzi.
No ale coz to Polska tu zawsze jest pod gorke.:-)



ale napisalas wyraźnie:,,ustawa to było badziewie straszne, bez rozgraniczenia na biednych i bogatych, mam znajome, które za becikowe kupowały sobie nową wypasioną lampę albo buty za kilkaset złotych..." a ja sie pytam i co z tego? Jesli płacą podatki to mają prawo wydać becikowe na co chcą, bo przycniaja się do rozwoju tego Państwa i tak w większym stopniu niż ludzie biedni, bo płacą własnie większe podatki, za które buduje się drogi , przedszkola, szkoły itd, z których w równym stopniu korzystają i biedni i bez bogaci bez rozgraniczania , kto więcej dał....rozumiem,ze byłabys oburzona, gdyby matka zamiast dziecku wózka kupila sobie lampe czy buty.........

A te wieksze podatki ktore placa ci bogaci to ida na utrzymanie tego i wszystkich poprzednich i przyszlych rzadow. I to nie tych prywatnych bogatych ludzi podatki ida na budowe tej cudownej Polski tylko podatki wielkich firm i korporacji tak naprawde maja znaczenie no i te masakryczne dotacje europejskie!! A ci bardzo bogaci nie placa podatkow w tym kraju wogole tylko w innych krajach I to ze ktos placi wiecej to nie znaczy ze panstwo mam mu doc wiecej. A becikowe z nazwy nie jest na byle co tylko na dziecko!!! bo dostajesz je na dziecko a nie na siebie!!!
I nie ma znaczenia czy to super buty czy butelka wodki - jedno i drugie jest nie moralne i tyle
 
Ostatnia edycja:
właśnie zjadlam pyszny maminy żurek :-)

zwiariowałam chyba, w pracy ciagle zerkałam na zdjęcie maleństwa ehheh. Teraz też :-)

boję się o tą nadżerkę, tzn. boję się ze to cos poważniejszego ..... naczytałam się teraz na necie i mam schizę :no:


piersi bolą jak oszalałe a lekarz wczoraj zechciał je zbadać. nie pytajcie jak bolało :angry:
dałam rade.

chyba sobie dziś popłacze .......
 
reklama
Prosze tu sobie nie wkrecac baby, glisny piard czy kichniecie nie powoduje poronien. To wady genetyczne i inne ciulstwa na ktore nie mamy wplywu. Ja tam sie bzykam do konca, cisne kupy i cwicze. Co ma byc to bedzie kochane

Popieram dziewczyny co ma być to będzie nie szukajmy na siłę jakiś złych objawów bo z tych nerwów to dopiero coś może się stać, cieszmy się tym co jest.



Współczuję dziewczynom, które straciły swoje maleństwa:( ściskam was mocno

Tak po za tym długo mnie nie było ale czytałam was, u mnie dużo pracy samopoczucie już dużo lepsze więc jest siła na prowadzenie firmy, opiekę nad dzieckiem itp

A z innej beczki to wczoraj wieczorkiem po kąpieli macałam swój brzuszek i pod fałdką tłuszczu czuję już macicę to fajne uczucie że ONO tam rośnie :)
 
Do góry