reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Ja się na temat pieniędzy nie wypowiadam bo ich nie mam :)
Od tygodnia na obiady jemy zupki chińskie bo kasa się skończyła a wypłata męża dopiero 14-tego :p
Żyć nie umierać :D

Lena01 nie martw się wagą:D całe życie przed nami żeby zrzucić to co nam przeszkadza:) Ja jestem słonicą ale cóż jestem młoda i wiem że kiedyś bbędę laska:D W pierwszej ciąży zaczynalam od 67kg. skończyłam na 82kg... tym razem zaczynam od 77,5 kg (świetnie mi macieżyństwo posłużyło hehehe tyle przytyć) i pewnie skończe na 100kg :D a dodam że jestem bardzo niska - 167cm :D Wstyd ale cóż zaniedbałam się i mam tego świadomość wiem już co jest "BE" :D
Za to mój mąż ma ok 185cm i waży 70 kg - chudzina jak nie wiem ale mnie akceptuje i o to chodzi :)



Dziewczyny jak często kochacie się ze swoimi mężami/partnerami ??
 
reklama
KamilaLublin - Dziewczyny jak często kochacie się ze swoimi mężami/partnerami ??

Moj ma nawet zakaz patrzenia na mnie. Ostatnio sie zapytal
,,czy moze do sasiadki na godzinke wyskoczyc'' :-D:-D:-D
 
AVO no właśnie jak w zeszłym tygodniu ważyłam się z ciekawości (nie wiem co mnie naszło) to było 61 a jak byłam we wtorek u gina to tam mi pokazało 64,5 kg:angry::angry::angry: Nie wiem teraz czy tamta waga była zła czy co :( bo niemożliwe żebym w tydzień czasu przytyła 3,5kg aż boję się następnego ważenia.
 
ale ja tez nie jestem winna temu, że inni zarabiają 1300 zł miesięcznie, zresztą w swojej pierwszej pracy sama tyle zarabiałam. Uważam, że każdemu sie nalezy od Państwa tyle samo, zwłaszcza świeżo upieczonym mamom bez względu na status. Nie można kosztem bogatszej części społeczeństwa utrzymywac biedniejszej, bo doprowadzi to tylko do większej biedy.
 
KamilaLublin no właśnie, ja jestem mega przewrażliwiona na tym punkcie :(

he niestety ja nie mam możliwości kochać się z moim P jak mam ochotę bo go nie ma :( Tak więc czekam wiernie aż wróci na święta. Chociaż dodam, iż jakoś specjalnie w chwili obecnej nie ciągnie mnie do seksu:rofl2:
 
Ja właśnie dotarłam do domu po wizycie ze skierowaniem do szpitala - moja fasolka niestety umarła, serce przestało bić. Chyba zwariuje z rozpaczy, bo to juz 3 ciaza z takim zakończeniem.

Jest mi tak strasznie smutno!

Trzymaj się :* Do trzech razy sztuka...a za czwartym się uda!!!!!!!!!!!!!!!! Musi...dziś nie pocieszam...dziś współczuję...obawiam się...że mam to samo :(
 
reklama
Do góry