reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Ja niby powinnam się jak głupia cieszyć ale od wczoraj nawala mnie kręgosłup i promieniuje na miednice no i oczywiście już mam stresa. :confused:bo w poprzedniej mojej obumarlej ciazy bolal mnie bardzo kręgosłup i miednica i złe się zakończyła.Niby gin powiedziała ze może tak być to oczywiście się boje.Walnijcie mnie w głowę albo co:no:Po prostu bym chciała co by wszystko dobrze było.:blink: Ehh cały czas strach. Oszalec można
 
reklama
avo nie złość się :)
w krajach, w których się dzieje dobrze, nie ma szastania kasą na prawo i na lewo, u nas jest jeszcze źle i długo tak będzie a marnuje się pieniądze, które mogły by być wykorzystane lepiej, tylko tyle chciałam powiedzieć. A becikowe wprowadził PIS, nie mając pojęcia skąd te pieniądze później na to becikowe wziąć, po to tylko by się przypodobać wyborcom.
może skończmy tą dyskusję bo to nie forum polityczne tylko ciążowe i nie chcę żeby się ktoś denerwował prze ze mnie
 
Wiecie co my sie tu same wkrecamy niepotrzebnie, stresujemy sie wszystkim !!! tak nie moze być !!!
Zamiast cieszyc sie tym co jest to my sie ciagle dolujemy !!!
 
avo nie złość się :)
w krajach, w których się dzieje dobrze, nie ma szastania kasą na prawo i na lewo, u nas jest jeszcze źle i długo tak będzie a marnuje się pieniądze, które mogły by być wykorzystane lepiej, tylko tyle chciałam powiedzieć. A becikowe wprowadził PIS, nie mając pojęcia skąd te pieniądze później na to becikowe wziąć, po to tylko by się przypodobać wyborcom.
może skończmy tą dyskusję bo to nie forum polityczne tylko ciążowe i nie chcę żeby się ktoś denerwował prze ze mnie

ale napisalas wyraźnie:,,ustawa to było badziewie straszne, bez rozgraniczenia na biednych i bogatych, mam znajome, które za becikowe kupowały sobie nową wypasioną lampę albo buty za kilkaset złotych..." a ja sie pytam i co z tego? Jesli płacą podatki to mają prawo wydać becikowe na co chcą, bo przycniaja się do rozwoju tego Państwa i tak w większym stopniu niż ludzie biedni, bo płacą własnie większe podatki, za które buduje się drogi , przedszkola, szkoły itd, z których w równym stopniu korzystają i biedni i bez bogaci bez rozgraniczania , kto więcej dał....rozumiem,ze byłabys oburzona, gdyby matka zamiast dziecku wózka kupila sobie lampe czy buty.........
 
avo nie jestem oburzona tym, na co wyda pieniądze rodzina, które wg prawa jej się należały, oburza mnie tylko szastanie pieniędzmi w kraju, który na to sobie pozwolić nie może.
 
Ja uważam, ze zamiast tego becikowego powinna być jakaś comiesięczna kasa na dziecko, albo talony na mleko- pieluchy dla biednych itp. Albo tak jak w de leki do 12tego roku życia dla dzieci za darmo.
 
Karamija u mnie było tak przy starcie że dwa dni po zabiegu jeszcze mnie piersi bolały ciążowo, dopiero później zaczęły mięknąć i maleć a wtedy maleństwo nie rozwijało się już od ponad dwóch tygodni, to chyba zależy od stężenia hormonów


Goldnelucy to Ty walnij mnie a ja Ciebie, chciałbym się nie martwić ale nie mogę, lęk o nasze dzieci już jest tak ogromny że rozsądek nas opuszcza
 
Dal mnie to jest w ogole chory kraj pod wzgledem podatkow i innych dziadostw, co z tego ze placisz jak nic Ci sie nie nalezy, lekarz zapomnij, badz winny urzedowi skarbowemu - zamkna Cie a jak urzad jest Tobie winny to tak moze byc, nigdy w tym kraju nie bedzie dobrze, nawet jak zmienia przepisy bo polowa rodzin bedzie wskazywac niskie zarobki i tak i tak dostana co im sie nalezy, a zobaczcie co sie dzieje z bezrobotnymi kobietami w ciazy nie maja do niczego prawa, to jest poprostu chore !!!
 
reklama
Dal mnie to jest w ogole chory kraj pod wzgledem podatkow i innych dziadostw, co z tego ze placisz jak nic Ci sie nie nalezy, lekarz zapomnij, badz winny urzedowi skarbowemu - zamkna Cie a jak urzad jest Tobie winny to tak moze byc, nigdy w tym kraju nie bedzie dobrze, nawet jak zmienia przepisy bo polowa rodzin bedzie wskazywac niskie zarobki i tak i tak dostana co im sie nalezy, a zobaczcie co sie dzieje z bezrobotnymi kobietami w ciazy nie maja do niczego prawa, to jest poprostu chore !!!

No niestety przykre, ale prawdziwe :-(
 
Do góry