reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Asik jak wszystko w porządku to można latac:tak:
ja w 1 ciąży w 1 trymestrze 2 razy leciałam bo musiałam, nawet mi przez myśl nie przeszło, że coś się może stać. Teraz też jestem takiej myśli:tak: Z Kuba bardzo dobrze zniosłam loty :) u Ciebie też będzie ok, nie martw się;-) rozmawiałam dzisiaj z położna na temat tego jutrzejszego lotu i powiedziala, ze jak się dobrze czuje to mam się nie przejmować

Nie można mieć oczywiście problemów z ciśnieniem :)
 
Ostatnia edycja:
Asik popłakałam się ze śmiechu

Yousta już brzuszne ale fajnie :biggrin2: i cieszę się z dobrych wiadomości

XDorota odpoczywaj teraz, na pewno wszystko będzie dobrze, żółte upławy raczej nie wróżą nic złego więc wydaje mi się że możesz być spokojna, ja bym się raczej zastanowiła nad tym omdleniem, może miałaś spadek cukru albo dawno nic nie jadłaś
 
tialana i xdorota - ja w poprzednich dwóch ciążach miałam tak, że jak dłużej stałam, to mi się słabo robiło, gorąco i zimno na przemian, ciemno w oczach... i pewnie następnym etapem byłby upadek, ale starałam sie już do tego nie dopuszczać. A zdarzało mi sie to wszędzie, gdzie musiałam stać - w autobusie, w banku, w sklepie - wszędzie. W ciąży często może się tak zdarzać.
Na szczęście teraz tak nie jest ufff.
 
Mnie od wczoraj pobolewa w krzyżu ale tak jakby lekko z lewej strony. Myślałam, że może źle spałam ale dzisiaj nie przeszło. Jutro przynoszę sobie piłkę do domu i troszkę trzeba zacząć się rozciągać by tu i ówdzie nie strzykało, nie bolało:) Po tym miesięcznym zwolnieniu troszkę człowiek się zastał..
 
reklama
Do góry