reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Ariada jaki masz termin OM? Wychodzi na to zemy chyba jakos podobnie:) ja mam usg za rowne 2tyg,wiec patrzac na to co piszesz bez problemu powinnam juz zobaczyc nasza fasolke:) 2,5 tyg temu byl tylko pecherzyk...
 
Nanulika, według OM mam na 06.06. W moim poprzednim usg też był sam pęcherzyk, tak więc na pewno zobaczysz już swojego dzidziusia kolejnym razem :-)
 
josevina dokladnie tak jak mowisz :) staram sie raz dziennie wchodzi i jak jest ktos to dopisuje :)
Gratuluje wszystkim nowym czerwcowka :)

Kurde kobitki trzymajcie kciuki za mnie zeby byl zarodek i zeby serduszko bilo i bylo tylko jedno malenstwo mam USG na 18 zaraZ zmykam troszke sie ogarnac bo caly dzien w pizamce chodze :-D

ale mam stresa. Odezwe sie jak bede po. Pozdrawiam:-)

a wlasnie dzis od rana co tylko zjem odrazu w kibelek idzie :( mmm tragedia glodna jestem ale co zjem to zwracam.... ; o
 
Lena01:7706136 pisze:
josevina dokladnie tak jak mowisz :) staram sie raz dziennie wchodzi i jak jest ktos to dopisuje :)
Gratuluje wszystkim nowym czerwcowka :)

Kurde kobitki trzymajcie kciuki za mnie zeby byl zarodek i zeby serduszko bilo i bylo tylko jedno malenstwo mam USG na 18 zaraZ zmykam troszke sie ogarnac bo caly dzien w pizamce chodze :-D

ale mam stresa. Odezwe sie jak bede po. Pozdrawiam:-)

3mam mocno! Czekam na wiesci:)
 
witajcie Mamuśki,

Ja tez pracuję i nie zawsze mogę tu tak często zaglądać w ciągu dnia, żeby nie mieć potem tyle do nadrabiania.
Termin mam też na 1 czerwca - póki co.
 
reklama
Gratuluje i zazdrosze Wam zobaczenia- usłyszenia serduszek swoich "maluszków".
Ja mam termin jeden z najpóźniejszych bo wychodzi na 27, ale zobaczymy co lekarz mi powie i czy zobaczy już coś- niby do piątku tak blisko, a jednak tak się to ciągnieeeeeeeeeeeeeee
 
Do góry