reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Hej Dziewczynki:) Chwilkę mnie nie było, niestety w niedziele trafiłam do szpitala z bólami (skurczami) w podbrzuszu... no i dziś wreszcie wypuścili mnie do domku:) Na szczęście wszystko jest w porządku, moje maleństwo jak na razie rozwija się prawidłowo, co prawda zarodka w niedziele jeszcze nie było widać, ale wyniki beta mówiły same za siebie z wczoraj 9000;) tak mi przynajmniej lekarz powiedział, bo wyników jeszcze niestety nie widziałam;/ Mam nadzieje, że u Was wszystko dobrze:) buźka;)

tak czytam u Waszych młdłościach a ja jak narazie nic :crazy: w związku że termin do gin na 5 listopada to jutro pojde na HCG z krwi i zobaczymy co tam:) ile kosztuje takie badanie?
Co do bety to w Lublinie kosztuje 24 zł. przynajmniej ja tyle płaciłam:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
tak czytam u Waszych młdłościach a ja jak narazie nic :crazy: w związku że termin do gin na 5 listopada to jutro pojde na HCG z krwi i zobaczymy co tam:) ile kosztuje takie badanie?


około 35-40 zł.

Dzieki Dziewczyny za gratulacje:)

Ja dzisiaj rozmawiałam przez telefon z teściowa, dość dużo mówiłam i się zasapałam, nie wiem czy to jest normalne w tak wczesnej ciąży....:-(
 
reklama
to nie jestem sama:-):-):-)
Mam nadzieje, ze nie będę chora coś mnie telepie mimo, ze leze pod kołdrą w dresie.
proponuje cieplą herbatke z miodem i cytryną :) wypita pod kołderką powinna rozgrzać.




Wpisałam w google "ciąża" i oglądałam duże brzuchy dziewczyn. Chce już 6 miesiąc :) :) :) :) mam nadzieje, że szybko zleci.
 
Do góry