reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Witam nowe czerwcowki i gratulacje AVO
Czuje troszke, ze mnie przeziebienie dzis bierze, ale moze to tylko oslabienie.
Ja pracuje i choc czasami sobie mysle, ze na zwolnieniu byloby fajnie, to wydaje mi sie, ze bym w domu zwariowala. Oczywiscie jesli malenstwo jest zagrozone nie ma wyboru, ale poki co lekarz nie sugerowal klopotow ( choc tylko pecherzyk bylo widac) jeszcze 4 dni do USG i mi tez jakos strasznie wolno ten czas plynie...
 
reklama
To ja też się dopiszę :)
Za mną już 2 USG, serduszko bije 180 razy na minutę- podobno to dobrze ;)
Niestety dostałam całą masę leków z powodu odklejania się jajeczka płodowego...trzymam kciuki i jestem silna!!! Będzie dobrze
Pozdrawiam wszystkie czerwcowe mamy
 
ja muszę na badania lecieć przed następną wizytą u gina....ale czasu brak przez pracę...może w przyszłym tygodniu bym zdążyła, ale nie wiem ile sie czeka na wyniki

Ja badania robiłam w piątek rano (bo to naczczo się robi) a wyniki miały byc już wczoraj czyli w poniedziałek. Więc dośc szybko, chyba że w twoim labolatorium się ociągają :)


 
te mdłosci mnie wykonczą- nie macie jakiś sposobów?

Witaj Iwon:)

Imbir w każdej postaci (herbata, ciasteczka itp) :tak:

Iwon masz termin na dzień moich urodzin :biggrin2:

:-) No i widzę, że to chyba najdalszy termin w tym wątku. Podajcie swoje terminy, ciekawa jestem w którym miejscu kolejki stoję, nie chcę zostać sama :sorry2:
 
Witajcie :) Z przyjemnością dołączę do grona czerwcowych mam. Mój termin, to 27.06.

Jestem po pierwszej wizycie, na razie jednak widać tylko pęcherzyk. Kolejna odsłona za 3 tyg. :tak:



Iwon to rodzimy w tym samym dniu :) szkoda tylko, że w innych szpitlach, byśmy się wspierały :) Ale znając życie lekarze jeszcze nam pozmieniają te terminy :)


 
Lena założyła taki kalenadarz ciążowy (jeden z tematów w wątku czerwiec 2012), w którym wpisuje planowane daty porodu czerwcowych ciężarówek - możecie wysłać jej prv i ona na pewno dopisze Was do list "rodzących" w czerwcu.
 
reklama
Ja już po usg!!
Ale się bałam że nic tam nie będzie - mówię wam. A fasolka ma już prawie 1 cm. Lekarz powiedział, że za wcześnie było wykonane 1wsze usg i przez to nie potrzebnie dużo stresu. Jednakże stwierdzi,ł że ciąża jest o 1 tydzień młodsza, tak więc przesunęli mi termin porodu na 13.06.
Jak byłam z córcią w ciąży to termin wychodził na 16, a urodziła się 6, tak więc cały czas jest szansa, że dostanie rodzeństwo na 3cie urodziny.

Avo, gratuluje
Majowka - trzymam kciuki, wiem że nie da się wyłączyć myślenia, ale na pewno wszystko będzie dobrze

Na moje mdłości pomaga - imbir i surowa marchewka, ale pomagają o tyle, że nie ląduje w toalecie, ale cały czas mnie trochę mdli

Witam nowe czerwcówki!!!

Tak jak wy zastanawiam się nad wyborem lekarza. Chcę jak poprzednio rodzić w szpitalu Bielańskim, a tam ciężko bez "zaprzyjaźnionego " lekarza. Poprzednim razem polecono mi jednego, ale nie byłam zadowolona, tak więc chyb poszukam innego. Do tego mam pakiet w limie, więc trochę szkoda chodzić gdzieś i płacić, ale cóż, trzeba się za czymś rozejrzeć.
Może ktoś z Warszawy ma godnego polecenia lekarza?

Zdrówka dla wszystkich chorowitków
 
Do góry