reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Majowkaa trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze

Ja dziś fatalnie się czuje przeziębienie daje się we znaki, jakaś osłabiona jestem bardzo i senna mega.Oby do 17 wytrzymać.

Avo czekam na wieści
 
ciekawa jestem czy zobacze dzisiaj cosik na usg :) ale byłoby fajne, choć chyba jeszcze za wcześnie - o 16 się okaże:) Dziewczyny a Wy pracujecie jeśli mogę spytać? Bo ja pracuję, ale chyba dzisiaj lekarza zapytam o L4 bo boje sie strasznie przez te poprzednia ciążę i chyba chciałabym przeleżeć te kilka tygodni w łóżku.. co o tym myślicie?
 
Dziewczyny a Wy pracujecie jeśli mogę spytać? Bo ja pracuję, ale chyba dzisiaj lekarza zapytam o L4 bo boje sie strasznie przez te poprzednia ciążę i chyba chciałabym przeleżeć te kilka tygodni w łóżku.. co o tym myślicie?

Ja jestem na początku 8 tygodnia ciąży, a na L4 jestem już 3 tydzień - mój lekarz bez problemu dał mi zwolnienie, ale ja jestem po dwóch poronieniach, więc pewnie dlatego.
 
Judit:7704694 pisze:
ciekawa jestem czy zobacze dzisiaj cosik na usg :) ale byłoby fajne, choć chyba jeszcze za wcześnie - o 16 się okaże:) Dziewczyny a Wy pracujecie jeśli mogę spytać? Bo ja pracuję, ale chyba dzisiaj lekarza zapytam o L4 bo boje sie strasznie przez te poprzednia ciążę i chyba chciałabym przeleżeć te kilka tygodni w łóżku.. co o tym myślicie?

Ja pracuje poki co.... ale mam momenty,ze z checia wybralabym L4...
 
majowka trzymam za ciebie kciuki kochana! zdarza sie tak ze zarodek na pocztatku jest za maly a poznij nadrabia szybko, czytalam o tympo moim pierwszym usg kiedy sie okazalo ze zamiast 7t jest 5t5d

Monilla tez jestem chora juz drugi raz w ciagu 3 tygodni :/ co zrobic, mam tylko nadzieje ze to nie szkodzi malenstwu
 
Ja od początku jestem na L4, po poprzednim poronieniu i poza tym mam pracę dość stresującą po 12h, włącznie z nockami, czasami trzeba coś dzwignąć, albo włączyć najwyższe obroty i się uwijać:tak: Chociaż w domu pierd... dostaję
:-D
 
ja też pracuje...i nie wybieram się na L4...chyba bym w domu ześwirowała...a skoro się dobrze czuję to luzik...chłopaki w pracy mi pomagają wiec się nie przemęczam
 
reklama
Witajcie :) Z przyjemnością dołączę do grona czerwcowych mam. Mój termin, to 27.06.

Jestem po pierwszej wizycie, na razie jednak widać tylko pęcherzyk. Kolejna odsłona za 3 tyg. :tak:
 
Do góry