reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

majowka trzymam mocno zacisniete kciuki. wiem ze to trudne nie myslec ale staraj sie zajac sie czyms co chociaz na troche odwroci Twoja uwage:tak:duzo odpoczywaj, ralaksuj sie , a zobaczysz wszystko bedzie dobrze.


piszecie ze tylko byscie spaly a ja wlasnie w nocy nie moe spac:/ buuuu a tak bym chciala sie wyspac, zeby miec sily w ciagu dnia zajmowac sie absorbujacym synkiem. nie jest latwo bo maly domaga sie mojej obcenoscie we wszystkim co robi:wściekła/y:
wlasnie sobie parze cherbatke imbirowa. przeczytalam ze trzeba imior najpier gotowac 20 minut a potem pic. a mi sie wydawalo ze trzeba starkowac do czarnej herbaty i po klopocie.
 
reklama
Dziewczyny o 11 20 mam usg- prosze módlcie się, żeby był jeden zarodek.

Poza tym mdłości mnei nie opuszczją od rana do wieczora- koszmar jakiś. W pierwszej ciązy anwet tak źle nie było, a miałam nadziję,ze ta ciąża będzie łatwiejsza- a juz gorzej się zaczyna:(
 
Majowka musi być dobrze! Ja jak byłam ostatnio u ginekologa, to też serduszko mojej fasolki nie biło jak szalone, tylko raczej było spokojne - jak dobrze pamietam 70 uderzeń na minutę. A mój ginekolog powiedział, że wszystko jest w porządku :-)

AVO pewnie, że będzie jedynak! (A co nie chciałabyś trojaczków?!)
 
Majowkka....wiem że nam łatwo mówic ale nie martw się bo to fasolce nie pomoże...a na pewno wszystko będzie ok jak pójdziesz 08.11

a mnie słuchajcie nic się nie chce jeść...brak apetytu, wszyscy mówią że chudnę. Po 1.11 idę na wizytę i dostanę książeczkę ciąży ale jak mój gin zobaczy że chudne to znowu szpital jak przy pierwszej ciąży...
W pracy jakoś wytrzymuję, bo chłopaki za mnie wszystko prawie robią więc super...ja tylko siedzę klikam na necie i odbieram tel :)
 
Witam przyszłe czerwcowe mamusie ;) Ja wczoraj zrobiłam bete i wynik = 230,300 ! Tak się ciesze :) Dzisiaj idę do gina tylko boje się bardzo bo mam za sobą1 ciążę biochemiczna... cały czas się zamartwiam...:(:( Jak na razie jestem strasznie senna, mam hmmm " zaparcia" i pobolewa mnie brzuch... Czy mogę się do Was przyłączyć ?:):):):):)
 
Witajcie ślicznoty:-) Ja juz drugi tydz choruje najpierw zapalenie krtani z gorączką 37,6 dostalam antybiotyk duomox przez 5 dni, potem była poprawa i po 2 dniach mam zapalenie zatok:-( Głowa mnie strasznie boli, nos się zatyka a gardłem spywa obrzydliwa flegma:angry: Bralam syrop *spam*, tantum verde, rutinoscorbin, litry herbaty z cytryną i miodem i tak nic nie pomaga. Dziś ide do mojej gin, bo jestem przerażona, że przez moją chorobę coś z dzieckiem jest nie tak:-( Poza tym trzeba wyleczyc tą infekcję, zanim na oskrzela przejdzie:tak: 3majcie się kochane:-)

 
No dziewczyny, nie zamartwiać się, proszę:-)
WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE! :tak:

Ja dzisiaj całą paczkę chipsów zjadłam, super ostrych, i zła jestem bo chciałam ostrzejsze:rofl2: Do tej pory słodkiego mi się chciało, a dzisiaj jak weszłam w alejkę ze słodyczami to mnie zmuliło:baffled: i na ostre przyszła ochota:-) Nieważne, że chipsów nie można. Musiałam je zjeść i tyle:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry