reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Czesc dziewczyny
ja jeszcze w pracy jestem i jeszcze pewnie z godzinke posiedze, troche rzeczy do zrobienia, a pozniej jeszcze lekcja nauki jazdy samochodem. Mimo "podeszlego wieku" jeszcze prawa jazdy nie mam. Wstyd! (ale zawsze wolalam rower i wlasne nogi..)

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty Kamila, Ariadna :)

a! brzuszek mi tez urosl. Ale to wyraznie z obzarstwa


ja też nie mam jeszcze prawka, zaczęłam ale coś kiepsko u mnie z mobilizacją:)
 
reklama
Hej kobitki!

Trochę mnie tu nie było, w weekend uczelnia a po powrocie odpoczynek i relaks u boku męża :-)
I powiem Wam kobitki moje że na uczelnie wybrałam się już w ciążowych gatkach, takich ze wstawkami materiału w miejscu kieszeni, dzięki czemu nie uciskają brzucha. W dotychczasowe gatki jeszcze się mieszczę ale całodniowe siedzenie w nich za bardzo gniotłoby mi brzuchalka a tego chciałam uniknąć. Na szczęście dziś mamy dostęp do szerokiego asortymentu odzieży ciążowej i nie jesteśmy skazane jedynie na ogrodniczki ;-), nikt się nawet nie zorientował że mam na sobie ciążówki :tak: a ja czułam się o wiele bardziej komfortowo.

Witam nowe czerwcóweczki i trzymam kciuki za wszystkie wizyt, ja mam swoją następną dopiero 16.11 więc jeszcze sporo czekania przed nami

Pozdrawiam brzuchatki :happy2:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie po weekendzie:))

Tak się rozpisałyście że od godziny czytałam żeby wiedzieć co i jak.
U mnie też dziś słabe samopoczucie jeszcze jakieś przeziębienie mnie bierze jest mi zimno i mam dreszcze...

Trzymam kciuki za was wszystkie
 
No to czosnek, cytrynka i miód...ja już po najgorszym...ale tak na wszelki zrobiłam dziś słoik syropku z cebuli...

Kam widzę, że wróciłaś :) Książeczka jest? Jak było?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dowiedzialam sie z OM wychodzi termin na 1 czerwca czyli dzien dziecka a z USG wychodzi na 31 maja czyli tylko jeden dzien poslizgu mam :)
Nastepna wizyte mam 3 Listopada :) Czyli juz niedlugo .. heh jakos czesto mam te wizyty.. a drugie usg mam 18 listopada jak znajdzie sie termin wolny.. :) a jak mnie bedzie terminu wolnego to miedzy 3 a 30 listopada mam zrobic :)
Moj synio juz na szczescie ok.. dzisiaj nie gorączkował..caly dzien nie chcial nic jesc dopiero teraz opędzlował 2 miski zupy.. co prawda samej wody bez warzyw ani mięsa ale zawsze to cos.. :)

książeczka założona wszystko gra :)
 
Ostatnia edycja:
Witam Was kobietki. Jestem tu NOWA i myślę że przyjmiecie do swojego grona kolejną czerwcówkę ;) W czawartek idę na pierwsze USG i będę wiedziała co nieco o mojej fasoleczce, narazie mam tylko swoje obliczenia z których wychodzi że rozpoczynam 5 tydzień ciąży... :)




 
Ostatnia edycja:
Wszystkie chętne do zrobienia tiramisu, zapraszam do nowego wątku = książka kucharska.
A jeżeli nie lubicie gotować, zapraszam do mnie - tiramisu już chłodzi się w lodowce :-)

Witam wszytskie nowe czerwcóweczki!
Kamila bardzo Ci już zazdroszczę tej książeczki ciążowej!
 
Wszystkie chętne do zrobienia tiramisu, zapraszam do nowego wątku = książka kucharska.
A jeżeli nie lubicie gotować, zapraszam do mnie - tiramisu już chłodzi się w lodowce :-)

Witam wszytskie nowe czerwcóweczki!
Kamila bardzo Ci już zazdroszczę tej książeczki ciążowej!
Nigdy nie robilam i nigdy nie jadlam tiramisu ale cos czuje ze w weekend skorzystam z "Książki kucharskiej" na naszym forum :)
 
reklama
madziarra21 witamy:) i cieszymy się na nową czerwcóweczkę:)

jak ja zazdroszczę Tym z Was, które już widziały swoją fasolkę, ja jeszcze dwa tygodnie, jak ja to wytrzymam to nie wiem
 
Do góry