reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Cześc dziewczyny A moja Wiki ma zapalenie oskrzeli. Marudna strasznie, włączyłam jej bajki i odpoczywam. Cieżki dzień w pracy, juz mi sie marzy L4

Josevina
daj przepis na tiramisu. Ja wczoraj zrobilam sernik na zimno, pycha.

pozdrawiam
 
Dziewczyny, kiedyś miałam styczność z pazurkami. Prawdą jest, że żele są ok, za to akryle ze względu na swoją większą "chemiczność" i wnikliwość w płytkę paznokcia, lepiej sobie darować.
Odnośnie noszenia się w ciąży to właśnie...to jest ta sprawiedliwość! Moja siostra po dwoch ciążach zrobiła się bardziej sexi jak przed nimi, moja szefowa miała tylko duży brzuch a po ciąży zrobiła się o połowę mniejsza. jak w sobotę zobaczyłam szwagierkę to oczu nie mogłam oderwać od jej brzuszka. Jest w 5 miesiącu a brzusio niewiele większy od mojego:szok:. No z tym, że ja do najmniejszych też nie należę.
P.S. dołączam do tych, które już poleciały biegiem do kibelka. A zaczęłam doceniać to, że mam "tylko" mdłości czasami.
 
Cześc dziewczyny A moja Wiki ma zapalenie oskrzeli. Marudna strasznie, włączyłam jej bajki i odpoczywam. Cieżki dzień w pracy, juz mi sie marzy L4

Josevina
daj przepis na tiramisu. Ja wczoraj zrobilam sernik na zimno, pycha.

pozdrawiam

przyłączam się - proszę o przepis na ciązowe tiramisu:)
i RÓWNIEŻ CHCĘ NA L4....

PADAM Z SIŁ, MAKABRA JAKAŚ.... :(

w pracy niby 8,5h ale wstaję o 5 rano i wracam ok 17 - tak wypluta że nic mi się nie chce....
jakby ktoś całą energię ze mnie wyssał....
 
A ja właśnie 9tego jak idę do gina to kończę l4 i wracam do pracy. Myślę, że już będzie lepiej, a troszkę ruchu się przyda bo póki co większość czasu przesypiam. Zobaczymy jak w praniu wyjdzie
 
reklama
Czesc dziewczyny
ja jeszcze w pracy jestem i jeszcze pewnie z godzinke posiedze, troche rzeczy do zrobienia, a pozniej jeszcze lekcja nauki jazdy samochodem. Mimo "podeszlego wieku" jeszcze prawa jazdy nie mam. Wstyd! (ale zawsze wolalam rower i wlasne nogi..)

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty Kamila, Ariadna :)

a! brzuszek mi tez urosl. Ale to wyraznie z obzarstwa
 
Do góry