reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
no chyba nie mamy wyjścia:) idę do ginekolog do której chodzę od 2 lat chyba, ale nie jestem pewna czy chcę żeby prowadziła ciążę... przeszukuję właśnie forum wrocławskie w tej kwestii....
 
Ja też się zastanawiam, czy ciążę będzie prowadzić moja obecna ginekolożka, czy nie. Chyba dużym minusem jest to, że nie pracuje ona w żadnym państwowym szpitalu w Trójmieście, tylko w prywatnym szpitalu, gdzie poród kosztuje 6000zł, a nam chyba szkoda kasy na taki luksus.

No nie wiem sama?!
 
Ja też się zastanawiam, czy ciążę będzie prowadzić moja obecna ginekolożka, czy nie. Chyba dużym minusem jest to, że nie pracuje ona w żadnym państwowym szpitalu w Trójmieście, tylko w prywatnym szpitalu, gdzie poród kosztuje 6000zł, a nam chyba szkoda kasy na taki luksus.

No nie wiem sama?!
ehh gdyby mnie było stać to bym chciała rodzić w takich luksusach ajj marzenie :) jednak poród pamięta się całe życie :) ale mało kogo stać niestety
 
Dziewczyny a czemu tak długo musicie czekac żeby zobaczyc fasolkę? Ja bym u lekarza jak okres spóźniał mi się dwa dni i kazał przyjśc za tydzień, czyli teraz w czwartek i stwierdził że na USG zobaczymy fasoleczkę.


 
Widzę, że nie tylko u mnie jest problem z lekarzem. ja w sumie wybrałam takiego, który pracuje w szpitalu ale nie koniecznie tam chciałabym rodzić. Sam w sobie jest ponoć super specjalistą. Piszę ponoć bo nie chodzilam do niego nigdy ale dużo slyszałam o nim. Wybralam przychodnię i przyjęcia z nfz-tu bo mój prywatnie w tym roku oszalał z cenami. Minusem prowadzącego jest to, że ma w przychodni starsze USG i nie ma możliwości grukowania zdjęć ani nagrywania. Na to to wybierzemy się gdzieś prywatnie by mieć pamiątkę:-)
 
reklama
Wydaje mi się, że przed pojawieniem się maluszka i tak jest sporo wydatków, ale gdybym trafiła 6 w totolotka, to pewnie bym się skusiła na poród w takich luksusach. Póki co, schodzę na ziemię i odkładam na wymarzony wózek :-)
 
Do góry