reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
ja na szczęście w spodnie się jeszcze mieszczę i brzuszka nie widać...a poza tym w ogóle apetytu nie mam...jakoś inaczej niż w pierwszej ciąży:-D
 
ja Wam powiem dziewczyny ze tez powoli juz mnie dzinsy cisna :)
trzeba sie juz powoli rozgladac za czyms do ubrania, musze polatac po lumpeksach :-p

Dziewczyny robi ktoras z Was zele na pazurach ??? bo nie wiem co o tym myslec, nie wiem czy czasami nie jest to bardzo chemiczne aby teraz robic ??
Co sadzicie na ten temat ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Znam dziewczynę, która w 9miesiacu wyglądała jakby dopiero w 6 tyg ciąży była :-D A dziecko urodziła, piekne duże i zdrowe :tak: (i nie myślcie,ze to była okrągła dzieweczka. Góra 60kg do porodu:baffled:)
 
No wlasnie, jak to jest. Kolo mnie taka babka utyla tyko 6kg ale jak mowila to kazdego dnia byla na silowni :/
Ja robie rozeznanie w dietach chyba skorzystam z dietetyka co by nie poplynac extra 30kilo. Jak cos to dam wam znac
 
reklama
moja siostra przytyla w ciazy 9 kg :) mam nadzieje ze ja tez duzo nie przytyje, kurde ostatnio przez 2 lata non toper chodzilam na bieznie vacu fit a teraz :( nie moge, tez mysle o diecie
Mamina jakbys cos wiedziala daj znac :)
 
Do góry