reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
czesc dziewczyny,
ja juz sie tu raz przywitalam i chetnie bym tu z wami sobie popisala czesciej ale w domu maly pierun co to w dzien niezle daje mi popalic no i niestety mecza mnie meeeeeeeeega mdlosci i wymioty:baffled: przed komputerem moge usiasc dopiero wieczorkiem ale czytam na biezaco hihi:-p. Witam kolejne czerwcowe mamy i gratuluje!!!!

Ja bylam na pierwszej wizycie w 5 tyg. i 6 dniu i bylo super widac kropeczke 1,9 mm i nawet serduszko juz bilo .
 
hej laseczki,
dolaczam po raz pierwszy do grona ciezarowek......wg moich obliczen to juz 6tydzien zaraz pyknie, u lekarza jeszcze nie bylam ..chce pojsc z mezem
troche sie boje bo o tej ciazy dowiedzialam sie od wrozki (w ktora nie wierze ale poszlam z kumpela bo prosila) dowiedzialam sie takze ze ma byc blizniacza :szok:

poki co sram w gacie ze strachu, choc poza bolem cyca i brzucha nic mi nie dolega
no dobra mdli mnie na widok balsamow do ciala dziwne co
buziaki dla was super ze was znalazlam
 
Witam z ranka:)

Gratulacje dla nowych czerwcóweczek:tak:

Powiedzcie mi w 1 trymestrze w razie przeziębienia co można brać za leki? W nocy coś gardło mnie drapało:(

mamina bliźniacza ciąża to podwójna radość a nie strach;)
 
Witam
Gratuluje kolejnym mamom:)
Viola ja bym sie jednak lekarza zapytala o te leki. Herbata z miodem sie ratuj moze.jak to poczatek to moze cos da.
Mamina Karierowiczko:) kiedy do lekarza idziesz?okaze sie czy wrozka miala racje :rofl2:
pozdrawiam
 
ViolaPop ja bylam mooocno przeziebiona niedawno uratowalo mnie 5 herbat malinowych dziennie z miodem i cytryną oraz kanapki z masłem i czosnkiem:D Rutinoscorbin też można brać w ciąży, natomiast absolutnie żadnych pastylek do ssania na gardło. Ewentualnie chlorochinaldin raz dziennie.

mamina karierowiczka nie bój sie nie ma czego się bać :) robiłas jakies testy czy coś?
 
Ostatnia edycja:
robilam dwa testy tylko po to zeby miec jeden taki test w zyciu z dwoma kreskami .... podswiadomie wiedzialam
gdy pytalam ginekologa to powiedzial ze najwczesniej jest w stanie okreslic w 10tyg
wiem ze w irlandii (tu mieszkam) ciaze uznaje sie od 12ego tygodnia.
W tym tygodniu pojde do gp zeby zapisal mnie do szpitala a za 2tyg pojde na pierwsze badanie i usg

viola spytaj w aptece o bezpieczne wspomagacze na grype i przeziebienie, wiem ze moga byc na paracetamolu....sporo takich jest (np te co wsypujesz do wrzatku i pijesz coldrex czy jakos )
 
Ostatnia edycja:
mamina karierowiczka a no widzisz w PL ciąże stwierdzają między 6 a 8 tyg.

Moja Gin. mówiła że nie można żadnych lekow zawierających paracetamol.
 
reklama
Gratulacje dla nowych czerwcówek :-)

Wiecie może czy można stosować espumisan?bo ja już nie wiem co robić z tym moim problemem:zawstydzona/y:
 
Do góry