reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
ViolaPop, w ciąży na przeziębienie tylko naturalne witaminki: miód, czosnek, pigwa, malina. W aptece jest też Gripovita, w której są tylko naturalne składniki - czarny bez, hibiskus, czarna porzeczka, maliny.
Mojej siostrze, która też jest w ciąży lekarz na gardło zalecił Tantum Verde i w aptece też panie powiedziały, że w ciąży tylko to.

Ja nadal nie mam żadnych objawów i nie wiem czy się martwić z tego powodu, czy nie...w ogóle nie czuję tego stanu poza bólem piersi...
 
Robiłaś już badanie kontrolne bety? Albo byłaś juz potwierdzic na usg?

Sony sony robilam juz kilka badan beta hcg i jest wszystko dobrze ciaza sie rozwija i beta przyrasta . w czwartek mialam ok 80 a w poniedzialek 320 mialam, Rozmawialam z lekarzem i ciaza jest prawidlowa, Jutro ide do lekarza i juz powinno byc widac dzidzie:-)
 
ViolaPop, w ciąży na przeziębienie tylko naturalne witaminki: miód, czosnek, pigwa, malina. W aptece jest też Gripovita, w której są tylko naturalne składniki - czarny bez, hibiskus, czarna porzeczka, maliny.
Mojej siostrze, która też jest w ciąży lekarz na gardło zalecił Tantum Verde i w aptece też panie powiedziały, że w ciąży tylko to.

Ja nadal nie mam żadnych objawów i nie wiem czy się martwić z tego powodu, czy nie...w ogóle nie czuję tego stanu poza bólem piersi...
Muńka mam to samo :/ czyli poza bólem piersi nic...ciut mnie to martwi...ale z drugiej strony w pierwszej ciąży miałam i ból piersi i mdłości i nocne toaletowanie...brzuch bolał...a w 9 tygodniu okazało się, że to puste jajo płodowe...więc sama nie wiem co lepsze...oby do 15.10...bo zwariuję...i stresem wykończę fasolkę :/
 
Witam wszystkie przyszłe mamy

Po różnych perypetiach i czasie spędzonym w szpitalu (podejrzewano u mnie ciąże
pozamaciczną) chciała bym przyłączyć się do czerwcówek. Według wstępnych
wyliczeń moja córcia dostanie rodzeństwo na 3cie urodziny :-)
 
Muńka nie masz się co martwić,wydaje mi się że jeszcze trochę wcześnie, poczekaj jeszcze troszkę i wszystkie dolegliwości odczujesz :-):laugh2:
Carla stres jest zabroniony w ciąży:tak:. Na pewno wszystko jest ok:-)
Czasami to żałuję że nie jestem analfabetką :-D bo tyle bym nie czytała o ciąży i wszystkich problemach, i pomyśleć że kiedyś myślałam że wszystko na spokojnie będzie;-) bezstresowo

Ariada gratulacje:-)
 
Witam się
biggrin.gif
Wczoraj po wizycie u ginka wpadli do nas znajomi i nie miałam czasu wpaść na BB, a dzisiaj byłam na badaniach. Jestem w ciąży na 100%, ale nie w 3 a 7 tygodniu
shocked.gif
Ginek zrobił mi usg dopochwowe i wyraźnie widać było pęcherzyk(i) ciążowy(e). Ciążę tzn jej wiek obliczył mi na podstawie usg oraz miesiączki sierpniowej, bo po wywiadzie jaki ze mną przeprowadził to co ja uznałam za wrześniową miesiączkę było tylko plamieniem. Pewnie on ma rację, bo się kurna zna na tym. Ja od pierwszej miesiączki po porodzie mam je bardzo nieregularne i z różnym nasileniem krwawienia. Specjalnie wyżej napisałam pęcherzyk(i) ciążowy(e), bo na usg wyszły dwa, z tym, że w jednym widać już zalążek zarodka natomiast drugi jest pusty. Ginek stwierdził, że pusty pęcherzy samoistnie powinien się usunąć
shocked.gif

Dzisiaj umówiłam się już na badanie PAPP-a i usg na przezierność karkową, lekarka u której robiłam to usg w ciąży z Michasiem, umówiła mnie na 30 listopada.
Aha termin porodu mam na 1 czerwca 2012, a nie jak pierwotnie obliczyłam na 21 czerwca. (z Misiem miałam termin na 01 stycznia a urodziłam 16 grudnia, ciekawe czy teraz też będzie wcześniej).
Teraz już się tylko cieszę z tej ciąży
biggrin.gif


Z dolegliwości mam tylko lekkie bóle podbrzusza i nie mogę znieść intensywnych zapachów (np. kawy, którą normalnie uwielbiam), ale tak samo miałam w ciąży z Misiem. Niestety po 12 tc doszły mega wymioty i w moim przypadku utrzymały się do końca ciąży.
 
reklama
Gdynianka no to mega gratulacje!!:) A termin masz cudny na dzień dziecka tak jak ja:)

Ariada &&&&&&&&&& za fasolkę:)

Wybieram się na zakupy trzeba w razie czego zaopatrzyć się w miód i czosnek. Na razie gardło nie boli ale ciekawe czy nic się nie rozwinie...
 
Do góry