reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

No właśnie co do mówienia o tym, że będzie nowy dzidziuś, ja mojemu 2 letniemu synowi pokazałam na brzuch i mówie " tu w środku jest dzidziuś" a on na to " niee to mama!" i przez kilka dni się wykłócał że mój brzuch to nie dzidziuś tylko mama. Któregoś dnia podszedł przytulił mnie i pocałował.. pokazał palcem na brzuch i mówi:"dzidzia" po czym pocałował i przytulił brzuch... myślałam że się rozpłaczę.. :) Teraz codziennie rano jak się budzimy całuje najpierw mnie a później brzuch.. mój kochany synek :) Chociaż wiem że on jeszcze chyba nie za bardzo rozumie o co chodzi ale jak pytam czy chce mieć brata albo siostrę mówi bez wahania "TAAAAAAAK" :)
:-):-):-):-):-):-):-):-)
Cudowne...ach...prawie się poryczałam...ze wzruszenia...:*

hej kobietki :-)
co do kawy to ja się przestawiłam właśnie na ricore ale ja i tak piję pół na pół z mlekiem więc nawet normalną bym mogła :-D
a jak się czujecie? jakie macie objawy, dolegliwości?
Prócz bolących koleżanek...i wyższej tempki..objawów brak...kurde ciut się martwię...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Cieszcie sie tym, że nie macie objawow !!! Cieszcie sie zamiast martwić! ;p ja mam duzo objawow ale szczerze wolala bym nie miec zadnych tak jak przy pierwszej ciaży ;p
 
Witajcie :)

I ja się mogę dołączyć do Was. Jeśli wszystko będzie oki to termin będzie około 10 czerwca. U lekarki już byłam, ale na USG idę 20-tego października - już się nie mogę doczekać, mam nadzieję, że wszystko jest ok. My jeszcze nie powiedzieliśmy rodzinie. Chcieliśmy teraz, ale zastanawiam się czy nie poczekać do badania...
Objawów nie mam żadnych. Tylko bolące piersi,dlatego też nie czuje tego stanu za bardzo i chyba dopiero jak zobaczę USG to się rozkleję :)

Pozdrawiam:-)
 
Muńka gratulacje :-)
Coraz więcej nas.
Carla ja chętnie odstąpię ci mdłości :tak: i wyczulenie na zapachy,ostatnio czuje się niczym pies :-)i wszystko mi śmierdzi a najbardziej woda toaletowa mojego męża którą sama mu kupiłam:-D
 
Witajcie wtorkowo,

Kamila - ja mojej młodszej, tej 3 letniej to już dawno powiedziałam, ucieszyła się, ale oczywiście to JEST dziewczynka - siostrzyczka i nie dopuszcza do siebie myśli, że mógłby to być braciszek.
Tylko z ta starszą (21-letnią) nie miałam ostatnio za bardzo kontaktu i dowiedziała się od mojej mamy, czyli od babci. Wiedziała już wcześniej, że się staramy i można tego oczekiwać, ale tak na prawdę, to dla niej żadna zmiana, bo mieszka daleko od nas i mamy z nia bardziej telefoniczny kontakt niz osobisty.
 
Witam Was
ojj dziś cały dzień latam i musze załatwiać papierkowe sprawy. Normalnie padam. Jak wchodziłam po schodach na 4 piętro :wściekła/y:myślałam, że padnę (dodam, iż nie było tam windy) Wy też tak szybko się męczycie.? Ogólnie dziś idę do innego gina. Do poprzedniego poszłam, ze względu na mojego P. bo wyjeżdżał do pracy za granicę a chciałam mieć pewność mówiąc mu. Ogólnie to już nawet powiedzieliśmy rodzicom. Na początku szok ale teraz to już jest wszystko dobrze :-) Tylko niestety muszę czekać na mojego P aż wróci a będzie dopiero w grudniu na święta :-(no ale jakoś dam radę.

Mdłości czasami mnie dopadają:eek: ale na szczęście tak źle nie jest. Poza tym tylko bardziej się męcze i więcej śpię. A no tak i piersi mega mnie bolą w tygodniu muszę iść kupić sobie jakiś nowy stanik bo już są dla mnie przyciasne. Tzn jeden jest tylko taki w miare. Tak jest ok. :-)

carla81 Nie nie miał żadnych wątpliwości.
KamilaLublin O już mi lepiej :) Pytam tak się Was bo to moja pierwsza ciąża i nie za bardzo wszystko wiem.
 
Jak ten czas szybko leci...a to już rok minął...dziewczyny, życzę Wam i Waszym Fasolkom, żebyście wytrwały dzielnie do końca ciąży. Nosicie pod sercem najcudowniejszą istotę pod słońcem!!! Dbajcie o siebie, nie forsujcie się i wykorzystajcie czas ciąży najlepiej jak potraficie:tak: Ja wspominam te 9 miesięcy z rozrzewnieniem:tak: A kiedy w 9-tym miesiącu będziecie już miały serdecznie dość, pomyślcie, że niedługo spotkacie się z małym człowieczkiem, który pukał do Was z brzuszka;-)

Trzymam za Was kciuki mamusie:-)

Mama czerwcowa 2011

P.S. Jeżeli któraś z Was będzie rodzić w W-wie na Żelaznej, to mogę polecić super położną, bez niej nie dałabym rady:tak: No, ale na to przyjdzie jeszcze czas:-)
 
Witajcie,
ja dziś na L4;/ nie dojechałam do pracy tak się słabo czułam;/
Teraz leżakuję, zaczęły się mdłości ale szybko przechodzą.
My już powiedzieliśmy rodzinie:) cieszą się niesamowicie - pewnie dlatego, że to będzie pierwsza wnuczka lub wnuczek:-D
 
reklama
Prócz bolących koleżanek...i wyższej tempki..objawów brak...kurde ciut się martwię...
carla (chyba nie tylko na tym wątku się spotykamy) spokojnie ja w zasadzie też nie mam objawów, tempka podwyższona, trochę puchną kostki po pracy i kręgosłup boli od stania i ...tyle
no jeszcze (.)(.) mam obolałe
 
Ostatnia edycja:
Do góry