reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

mrsmoon ja prawdopodobnie będę tam rodziła, więc z chęcią wezmę od Ciebie namiary na położną. Czasu jest jeszcze dużo, ale mam nadzieję, że za 9 miesięcy tam trafię ;-)
 
reklama
Witam Was
ojj dziś cały dzień latam i musze załatwiać papierkowe sprawy. Normalnie padam. Jak wchodziłam po schodach na 4 piętro :wściekła/y:myślałam, że padnę (dodam, iż nie było tam windy) Wy też tak szybko się męczycie.? Ogólnie dziś idę do innego gina. Do poprzedniego poszłam, ze względu na mojego P. bo wyjeżdżał do pracy za granicę a chciałam mieć pewność mówiąc mu. Ogólnie to już nawet powiedzieliśmy rodzicom. Na początku szok ale teraz to już jest wszystko dobrze :-) Tylko niestety muszę czekać na mojego P aż wróci a będzie dopiero w grudniu na święta :-(no ale jakoś dam radę.

Mdłości czasami mnie dopadają:eek: ale na szczęście tak źle nie jest. Poza tym tylko bardziej się męcze i więcej śpię. A no tak i piersi mega mnie bolą w tygodniu muszę iść kupić sobie jakiś nowy stanik bo już są dla mnie przyciasne. Tzn jeden jest tylko taki w miare. Tak jest ok. :-)


Ja też się tak męczę szybko i szczerze martwię się tym, bo to dopiero początek ciąży, a ja mam arytmię:( Poz tym szybkim meczeniem i uczuciem kołatania serca, nie mam innych objawów. W pierwszej ciazy padałam o 20, wymiotowałam już, bolały mnei piersi. Teraz tylko urosły:)
 
carla (chyba nie tylko na tym wątku się spotykamy) spokojnie ja w zasadzie też nie mam objawów, tempka podwyższona, trochę puchną kostki po pracy i kręgosłup boli od stania i ...tyle
no jeszcze (.)(.) mam obolałe
I mam nadzieję, że będziemy się spotykać jeszcze w innych...wózki, pieluszki i smoczki...hihi. Pozdrawiam :*

Witam Was
ojj dziś cały dzień latam i musze załatwiać papierkowe sprawy. Normalnie padam. Jak wchodziłam po schodach na 4 piętro :wściekła/y:myślałam, że padnę (dodam, iż nie było tam windy) Wy też tak szybko się męczycie.? Ogólnie dziś idę do innego gina. Do poprzedniego poszłam, ze względu na mojego P. bo wyjeżdżał do pracy za granicę a chciałam mieć pewność mówiąc mu. Ogólnie to już nawet powiedzieliśmy rodzicom. Na początku szok ale teraz to już jest wszystko dobrze :-) Tylko niestety muszę czekać na mojego P aż wróci a będzie dopiero w grudniu na święta :-(no ale jakoś dam radę.

Mdłości czasami mnie dopadają:eek: ale na szczęście tak źle nie jest. Poza tym tylko bardziej się męcze i więcej śpię. A no tak i piersi mega mnie bolą w tygodniu muszę iść kupić sobie jakiś nowy stanik bo już są dla mnie przyciasne. Tzn jeden jest tylko taki w miare. Tak jest ok. :-)

carla81 Nie nie miał żadnych wątpliwości.
KamilaLublin O już mi lepiej :) Pytam tak się Was bo to moja pierwsza ciąża i nie za bardzo wszystko wiem.
To nie ma się czym martwić :)

Muńka gratulacje :-)
Coraz więcej nas.
Carla ja chętnie odstąpię ci mdłości :tak: i wyczulenie na zapachy,ostatnio czuje się niczym pies :-)i wszystko mi śmierdzi a najbardziej woda toaletowa mojego męża którą sama mu kupiłam:-D
Poczekam na swoje...hihi...z tymi zapachami to racja...wybrałam nowe perfumy...moje poszły już w odstawkę...męża są znośne ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Lena01 tak moja fasolka ma 4 i pół tygodnia ale to jest jej wiek określony na usg a licząc na podstawie @ to będzie ok. 6 tygodnia ciąży, wiadomo do zapłodnienia nie dochodzi w pierwszym dniu @ U nas jest wszystko w porządku i i wydaje mi się że u ciebie również. Ciąża ciąży nie równa ;-) W mojej poprzedniej ciąży nasza kruszynka była o trzy dni młodsza a widać było tylko pęcherzyk

U mnie z objawów to mdłości, wrażliwość na zapachy, bóle krzyża, cycorki też już dają o sobie znać (ku uciesze męża) ;-), szybko się męczę i potrafię się z byle powodu rozpłakać ale ja akurat z objawów się cieszę bo to kolejne dowody że pod moim sercem jest maleńki cud :-)
 
Czesc dziewczyny :)
Kilka dni mnie nie bylo i strasznie duzo nowych dziewczyn- gratuluje wszystkim.
Dzis trzymajcie kciuki- ja dzis mam pierwsze USG (koncowka szostego tygodnia) i mam nadzieje, ze bedzie cos widac! Wizyta dopiero o 22 - a ja juz bym chciala zobaczyc...
 
No to czekamy na wieści jak po USG :tak:

Chciałabym już być po tym pierwszym i wiedzieć, że wsio jest ok...bardzo na to czekam!
 
Dredka no to trzymamy kciuki &&& i czekamy niecierpliwie
carla pozwolę sobie zasugerować małe ułatwienie w pisaniu postów - zamiast pisać kilka pod sobą lepiej używać opcji "edytuj" na dole po prawej stronie twojego postu :-) będzie bardziej czytelnie, a co do spotkań na innych wątkach to ja z przyjemnością na tych "mamusiowych" się poudzielam :tak:
 
reklama
Do góry