reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Aylin a widzialas to ?
Odtruwające działanie witaminy C | Akademia Witalności
a dokladniej chodzi mi o ten punkt

dlaczego do spożywania witaminy C lepiej nie przystępować z marszu i jak się do tego przygotować, aby sobie nie zaszkodzić powodując niedobory minerałów, lecz zamiast tegołatwo i bezpiecznie osiągnąć maksymalne korzyści z jej dobroczynnego działania (dotyczy to ludzi zdrowych jak również w przypadku rozmaitych dolegliwości)?

niby jest odp ale w tym opracowanie za 20zł, i ja sie zestresowalam zeby dzieciakom nie zaszkodzic


Kasienka ale to dotyczy chyba własnie otruwania organizmu. Na grupie szczepionkowej czytałam ze niektórzy dzieci tak po szczepieniach odtruwają
 
reklama
Kasienka na godzien przyjmujesz duza dawkę. Jak jesteś chora to bierzesz po lyzeczce nawet co 2 h. Ale przy odtruwaniu to są mega wielkie dawki. Musze na komp. Poszukać. Gdzies to miałam zapisane
 
Moni pora roku nie sklania do duzej produkcji...
Aylin a widzisz, jestem wyjatkowa :-p W Uk nie testuja rutynowo, tylko jak sa jakies podstawy (ale nie pytaj jakie ;) ) Z tego co pamietam ( a pamiec mam slaba) to przy kazdej wizycie u poloznej testowali mocz na poziom cukru wiec nie musialam pic glukozy.
Jak Tysia sie czuje?

Kasienka, Andzia ja raczej nie wychodze jak pada, ale kurde jak tu pada non stop ostatnio (nie jakies ulewy, ale jednak siapi) to dostaje na leb. Do glupiego parku bym wyskoczyla, zeby mlody po kaluzach poskakal to od razu by byl spokojniejszy. Niby mam te przeciwdeszczowe spodnie, ale ciagle sie waham ;)

Sunshine moze Aurelka ma inna wizje dotyczaca zastawy stolowej ;) Moj sie ostatnio wkurzal nawet jak usiadlam nie w tym miejscu co "powinnam" . Z drzemkami podobnie, bedzie tarl oczy, marudzil, ale sie nie polozy.

Wiecie co moje dziecko to jednak sprytne jest. Zauwazyl, ze jak placze za tata to mi sie go szkoda robi, to teraz jak mu odmowilam chrupek na obiad tez plakal rozdzierajaco "daaaaadaaa daaaadaaa", Coraz czesciej mu sie to zdarza :/
 
Sunshine - a ile brać
A ciul to wie tak naprawdę bo zalezy od każdego organizmu. Jak przedawkujesz to spędzisz chwile w wc i bedziesz wiedzec ze za duzo :) Ja i Tyska pijemy po płaskiej łyżeczce na szklankę (taką duża z 400 ml) wody. Ale mój maż równo 2 h po wypiciu tej dawki poleciał do wc, jak mu zmniejszyłam o połowe to to samo. Wiec dla niego to 1/4 łyzeczki i jest ok.

Witamina C lewoskrętna kwas L-askorbinowy tanio i działa! | Akademia Witalności

A co do pecha.... wyszłam z badnia glukozy i okzało sie ze mam kapcia na 2 przednich kołach... ja sie chyba połoze pod kołderka i do konca tygodnia nie bede wychodzić z domu.....

dzieki za info :*


Niespodzianka- tak co wizyte badaja mocz na cukier, a jak masz w historii rodziny cukrzyce to dopiero robia test!!! moja kolezanka sklamala, ze mama ma cukrzyce bo chciala sprawdzic czy ma bo cos za duzo przybierala na wadze I okazalo sie, ze ma cukrzyce ciazowa..... wiec wg mnie powinni badac kazda kobiete tak jak w PL to robia....
 
Zaraz nadrobię, ale teraz pytanie :) planuje zmienić Antkowi kołdre i nie wiem czy 135/200 czy może 160/200 ? tylko my mamy łóżeczko taki mini więc nie wiem czy ta wielka nie będzie za wielka hmm
 
Aga P ma teraz na zime 140x200. Wczesniej spala caly czas pod tą niemowlecą 135x100 (bo taką miala od początku) i tez byla OK. Zmienilam na wiekszą bo po prostu byla grubsza. Wg mnie taka 160 za duza:)

Jutro bede miala w koncu swoj dywan:)! I czekam az mi gosciu suszarke naprawi bo chce poprac juz ciuszki i zobaczyc czego mi brakuje lub czy juz wsio mam. Porozrzucane po worach i juz nie wiem czego ile mam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam,
Aylin no to super, ze dziewczynka potwierdzona :) gratuluje :) Jagoda bedzie? ;-)

Ja tez nie piłam glukozy i nie narzekam z tego powodu bo piszą wszyscy ze paskudne.
Niespodzianka ach ten bunt, wspolczuje.
Alijenka dopiero przeczytałam, biedna Nataszka :( zdrówka dla Niej.
I wszystkim innym potrzebującym zdrowia :tak:

Aga moi maja ta mniejsza 135x200, tak mi sie wydaje :) na pewno nie 160x200 i wystarcza im spokojnie.

Co do witamin ja moim nie daje w ogóle ale tyle ile oni jedzą warzyw i owoców to na pewno maja nadmiar :) nie chorują w ogóle wiec nic nie zmieniam.
 
Do góry